Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Xzentley

 • Content Count

  1,155
 • Posts on chatbox

  1,692
 • Donations

  45.50 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

910 Władca postów

About Xzentley

 • Grupa Donator
 • Others VIP

Profile Information

 • Płeć:
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

13,097 profile views
 1. Xzentley

  Mute

  To fakt, lipa jest na serwerze jak się drą. Banować, mutować i się nie rozczulać, ale niech mi ktoś tknie Konopkę. To znajdę i będzie przypał na serwerze!
 2. Spokojnie, każdą sytuację da się i należy wytłumaczyć. Na przyszłość polecam ochłonąć i nie pisać pod wpływem emocji, bo to tylko wywołuje niepotrzebne spięcia. Rozumiem zażenowanie, ale nie wykonujemy SS'ów w formacie .bmp, tylko .tga. Każdy inny format co można szybko i łatwo wywnioskować wpływa niekorzystnie na postrzeganie odwołującego się i budzi wątpliwości nt. czystości gracza. Nie ma znaczenia czy SS'y czyste czy nie. Nie są to oryginalne SS'y i nie ma co się w tej kwestii kłócić. Pierwszy lepszy przykład? Mogłeś używać WH z AntySS, który zmienia nazwę i format SS'ów, bo zapewne nie zauważyłeś, ale nazwa SS'ów, który wykonuje Nasz plugin również jest inna. Jest jedno rozwiązanie - przeglądnięcie demka przez UBS, ale to jest jedynie Nasza dobra wola (nie mamy obowiązku tego robić jeżeli ban dotyczy SS'ów). Wniosek jest prosty - sprawa nie mogła się inaczej zakończyć jak pozostawieniem bana, z resztą na Twoją prośbę. PS. Łaski nikomu nie robisz, że piszesz odwołanie. To należy w Twoim interesie czy chcesz wyjaśnić bana czy nie, i proszę wziąć pod uwagę, że każdy Admin ma prawo do zrobienia SS'ów, i każdy Admin ma prawo się pomylić. W tym przypadku ja pomyłki nie widzę. Ban słuszny, a skarga niesłuszna.
 3. 2:25; 3:12; 3:18; 3:27; 9:13; 10:14; 10:27; 11:33; 11:37; 12:00; 12:54; Zbanowany. Dzięki za zgłoszenie!
 4. UB @KONOPIANKAA co do Twojego zachowania na serwerze, jak już o tym wspomniałeś - ogarnij się, bo bany za kulturę nie biorą się z niczego. Proszę zważać na słowa i zapoznać się regulaminem serwerów. Miej świadomość, że w końcu możesz zostać ukarany banem permanentnym. (Nie zastraszam, takie sytuacje już na sieci się zdarzały - wystarczy poszukać w AMX) Liczę na poprawę.
 5. @Blackhill, co ma zachowanie do aktywnego bana? @zarowa proszę o wyjaśnienie nałożenia bana.
 6. Twoje 4h w stosunku do pełnej doby, to nic wielkiego. Pozostaje mi 20h, w których Ciebie nie spotkam. Poza tym delikatnie pisząc - nie prosiłem Cię o odpowiedź, a jest to ważny aspekt w podaniu, ze względu na fakt, że kandydat na admina ma zakaz wypowiadania się, dopóki nie zostanie o to poproszony, np. pytanie.
 7. 1. Brak reklam/punktów. 2. Spory SPAM na forum - 20 postów w taki sposób nabite nie jest respektowane na tej sieci. 3. Wklej GT z wszystkich 3 nicków, na których grałeś na DD2, bo biorąc pod uwagę aktualny, nie ma co oceniać. 4. Ja Cię nie znam, w grze widziałem Cię raz, tylko wczoraj. 5. Dla Twojego dobra, lepiej zainteresuj się tym tematem: Powyższe podanie najprawdopodobniej zostanie odrzucone - zdziwiłbym się jak by było inaczej, ale nie trać nadziei, i wróć ponownie za jakiś czas. Pokaż, że Ci zależy, a przede wszystkim daj się poznać, a co do AT, możesz w każdej chwili złożyć podanie. Jeżeli przejdziesz pomyślnie okres testowy, to wtedy złóż podanie na normalnego Admina.
 8. Nie, jest już serwer FFA o podobnej konfiguracji map.
 9. Siema, dawaj na DD2!
 10. Z tego co pamiętam, na demku było 5 botów w TT i 2 osoby w CT. Łącznie daje to 7 osób na serwerze, więc sprawiedliwy rozkład byłby taki: 1. Wariant: 4 TT vs. 3 CT 2. Wariant: 3 TT vs. 4 CT A na prawdę na początku mapy był 1 wariant (4 TT vs. 3 CT), ale bot "Casino Jeronimo" został przerzucony do TT, i powstało 5 TT vs. 2 CT. No na prawdę, nadużywanie władzy jak się patrzy. Należy Admina zdegradować! 😂 Nie licząc oczywiście odpalonego KONOPIANKI, który dołączył do CT pod koniec mapy, ale jemu to na pewno nie przeszkadzało. xD
 11. Problem na miarę żałosnych programów w telewizji typu - "Trudne Sprawy", "Dlaczego Ja?" i inne. - Tadek mi kubek stłukł, jak on to mógł zrobić? - No spadł sam ze stołu, to co ja poradzę. ...i się rozpoczyna afera na całe osiedle o rozbity kubek Grażyny. Jedyny pozytywny aspekt z tej skargi to spalony KONOPIANKAA, który lata na aimie pod koniec mapy, chociaż co do Twojej czystości to też miałbym pewne "ale"... Z tego co widzę, to jakoś nie protestowałeś na serwerze. Obiektywnie patrząc wg. mnie, takie zachowanie jest dozwolone (lub przymruża się oko) gdy gracz jest sam, a reszta to boty. W tym przypadku graczy było dwóch, co trochę przyciąga czarne chmury nad Admina, więc poniekąd skarga słuszna. Niemniej jednak i tak dla mnie absurdalna, bo serio robić z tego problem to trzeba być mistrzem, tym bardziej, że nic złego Ci nie zrobił. Jedno jest pewne - nie straciłeś na tym, a mogłeś tylko skorzystać. Może i jest to lekkie oszustwo - łatwiej w taki sposób nabić fragi do odznak, ale już dajcie spokój, nie przesadzajcie z tą łatwością, to wciąż tylko fragi, a nie odznaki... Sorry, nie mogłem się powstrzymać od skomentowania tej skargi. Nie umiem przejść obojętnie obok tanich sensacji.
×