Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Player :3

 • Content Count

  51
 • Posts on chatbox

  29
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Pomocny

About Player :3

 • Grupa Użytkownik

Profile Information

 • Nick w grze:
  Player :3
 • Płeć:
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

279 profile views
 1. Nowy, jakiego jeszcze nie było na serwerze. Nie oglądałem wszystkich demek dokładnie, zresztą mówiłem, że ich nie będę rozpisywał. Najpierw na cs_max przyszedł z Polackiem, później wychodził i wchodził - raz jako "." raz nowy nick. Jeżeli którychś z tych nowych nicków wcześniej powtarzał się na serwerze, to zwracam honor
 2. Wzór umieszczam poniżej. Wcześniej sprawa była pisana w emocjach na Shoutboxie, zatem proszę zrozumieć, że człowiek może się pomylić. 1. Skarga na: Orzechovicz 2. Nick oskarżyciela (z gry): Player :3 3. Nick oskarżanego (z gry):. 4. Dokładna data (dzień+godzina): 2022-07-29 17:04 - 2022-07-29 18:20 5. Mapy: (cs_max), (fy_pool_day), (de_westwood), (de_dust), (cs_wiocha) 6. IP oskarżonego: - 7. Steam ID oskarżonego: - 8. Dowód przewinienia: Demka HLTV: https://www97.zippyshare.com/v/F2sOWYyU/file.html https://www112.zippyshare.com/v/PyqNXiBR/file.html https://www18.zippyshare.com/v/tJG9kErr/file.html https://www82.zippyshare.com/v/VWCqiIYC/file.html https://www31.zippyshare.com/v/hG3gnVvb/file.html 9. Dodatkowy opis: Orzechovicz pod nickiem "." wchodzi na serwer DM+BF2 najpierw z własnym nickiem, później wychodzi i przychodzi z innym nickiem, który zawiera przekaz, aby psuć granie innym graczom.
 3. Sprawa, której trzeba było dostarczyć dowodu w sprawie orzechovicza, znajduje się w tym temacie. Poniżej umieszczam demka, o których mówiłem, że kropka '.' przychodzi najpierw ze swoim nickiem, a później odchodzi i znowu przychodzi po kilku minutach (lub kilkanaście) z innym nickiem, aby psuć granie innym graczom. Nie będę rozpisywać poniższych demek, bo nie mam możliwości przewijania oglądanego demka: https://www97.zippyshare.com/v/F2sOWYyU/file.html (cs_max) https://www112.zippyshare.com/v/PyqNXiBR/file.html (fy_pool_day) https://www18.zippyshare.com/v/tJG9kErr/file.html (de_westwood) https://www82.zippyshare.com/v/VWCqiIYC/file.html (de_dust) https://www31.zippyshare.com/v/hG3gnVvb/file.html (cs_wiocha) Nie mam zamiaru żartować sobie z osobami, które mają coś nie tak ze swoją głową. Kto inteligentniejszy, niech napisze coś wartościowego w tym temacie i proszę aby ten temat został potraktowany poważnie.
 4. Twój nick z gry: Player :3 Nick cheatera: Karolinek << 3. Serwer: DM+BF2 Data + dokładna godzina: 2022-03-08 14:18-14:33 Link do dema: https://www45.zippyshare.com/v/oiN7ygel/file.html (HLTV) Mój komentarz: W niektórych momentach na mapie fy_snow zauważyłem, jak Karolinek używał Aim-Bota podczas gry, lecz mogło mi się jedynie wydawać. Nie wiem, czy gracz Karolinek jest czysty, dlatego sprawę tę zostawiam adminom serwera DM+BF2 do rozstrzygnięcia.
 5. Piszę ten temat, bo zauważyłem, że bardzo trudno jest zdobyć czwartą, piątą i szóstą odznakę z noża na serwerze DM+BF2. Jest to o tyle trudniejsze, że boty wyjątkowo często wiedzą, kiedy zbliża się do nich osoba z nożem. Proszę, aby wymagania zdobycia odznaki na nożu zostały zmniejszone na poziomie: Weteran, Expert, Profesjonalista oraz Licencja agenta 007, aby były łatwiejsze do zdobycia dla każdego gracza na serwerze DM+BF2. Mogę zaproponować, jak może to wyglądać: - Weteran i Expert: 1 zabicie z noża w jednej rundzie i 1 zabicie HS'em z noża w jednej rundzie. - Profesjonalista i Licencja agenta 007: 2 zabicia z noża w jednej rundzie i 1 zabicie HS'em z noża w jednej rundzie.
 6. Screeny zostały znalezione: https://www32.zippyshare.com/v/Nm6xy29I/file.html Dziękuję wszystkim, którzy pomagali mi odszukać screeny zrobione przez admina.
 7. Twój nick z gry: Player :3 Serwer: DM+BF2 Twój SteamID: Twoje IP: Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2022-01-15 18:12-18:27 Powód bana: Wstaw screeny na cs-kopytko.pl Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): https://www21.zippyshare.com/v/RaZ2SxUx/file.html Nick Admina który zbanował: DoLoT
 8. W tym temacie: https://support.microsoft.com/pl-pl/windows/wyświetlanie-ukrytych-plików-i-folderów-w-systemie-windows-10-97fbc472-c603-9d90-91d0-1166d1d9f4b5#WindowsVersion=Windows_10 znalazłem informacje, jak wyświetlać ukryte pliki na W10. Przeszukałem system: https://www94.zippyshare.com/v/gk5JG57p/file.html https://www94.zippyshare.com/v/S9jKhoLb/file.html ale o godzinie 21:46 wywaliło(?) mnie na pulpit (tzn. odświeżenie pulpitu, które nie było moim działaniem. Skanowanie musiałem powtórzyć: https://www13.zippyshare.com/v/UUfZPHt6/file.html https://www13.zippyshare.com/v/vWIwwhMM/file.html i tutaj: https://www13.zippyshare.com/v/6DtAkqRj/file.html zrobiłem screen, gdzie wywaliło mnie z Eksploratora plików.
 9. Po przeczytaniu tematu ww. przez Olka szukałem screenów w folderze ze ścieżką lokalizacji (NS) opisywanego przez Petrusa: https://www95.zippyshare.com/v/FCeakO8U/file.html Kolejne ścieżki wyszukiwania screenów: https://www92.zippyshare.com/v/uhOGrd7V/file.html https://www92.zippyshare.com/v/907jF8jH/file.html https://www4.zippyshare.com/v/FTw4aRaz/file.html https://www4.zippyshare.com/v/RAj0mRA5/file.html Dalej nie znalazłem screenów. Mam szukać dalej? Ile razy mam powtarzać, że nie zostały zrobione? Czekam na kolejne propozycje...
 10. Darek, zamieściłem dwa screeny ze ścieżką lokalizacji, które zostały przez ciebie podane: https://www62.zippyshare.com/v/FpwSvmOv/file.html https://www62.zippyshare.com/v/jPVEipUF/file.html Pozwoliłem sobie nie pokazywać mojej nazwy użytkownika na komputerze w obu screenach. Jak sam widzisz nie mam tych plików. Podaj jak nazywa się skrót screenu zrobionego przez admina (np. jpg, png).
 11. Tzw. admin DoLoT zrobił mi przed chwilą screeny na mapie de_tuscan (18:12-18:27). Grałem na tej mapie bardzo słabo z niskimi statystykami (nie na mój poziom!), a admin najwyraźniej o tym nie wiedział i zrobił mi screeny, które się nie zapisały. Zamieszczam poniżej zdjęcia folderu "cstrike", czyli tam, gdzie miały być zrobione screeny przez tego admina (nic w tym folderze nie modyfikowałem ani nie usuwałem): https://www19.zippyshare.com/v/PiqNKHC9/file.html https://www19.zippyshare.com/v/IPWPJUJI/file.html https://www19.zippyshare.com/v/grnC5qgt/file.html https://www53.zippyshare.com/v/5QJfCIFV/file.html Jestem osobą, która nigdy nie używała czitów na serwerze DM+BF2, a Prośbę o UB wniosę, kiedy wyjaśnione będzie, gdzie adminek DoLoT zrobił screeny. A jeżeli się nie znajdą - będzie to bezpodstawne oskarżenie mnie o używanie czitów.
 12. Od jakiegoś czasu na serwerze DM+BF2 gra Kaszi, który osiąga bardzo dobre wyniki. Grałem z nim już nieraz i rewelacyjnie sobie radzi. Trudno jest tego gracza pokonać, ale wiadomo - gra na Steamie. Mnie osobiście udało się kilka razy tego gracza pokonać nawet od początku mapy. Moja propozycja jest następująca: Czy dałoby się otworzyć serwer DM+BF2 (na cs-kopytko.pl) tylko i wyłącznie dla graczy ze Steamem? Wiem, że to odważna propozycja, jednak nie wiem, jak z realizacją tego pomysłu. Jeżeli ten pomysł by przeszedł - gracze grający na Steamie mogliby grać ze sobą na osobnym serwerze, a ci którzy Steamu nie posiadają graliby na serwerze obecnym.
 13. Twój nick z gry: Player :3 Nick cheatera: Zakolak. Serwer: DM+BF2 Data + dokładna godzina: 2022.01.10 13:24-13:39 Link do dema: https://www56.zippyshare.com/v/OUpKn2YM/file.html
×