Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Player :3

 • Content Count

  30
 • Posts on chatbox

  2
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Nowy

About Player :3

 • Grupa Użytkownik

Profile Information

 • Nick w grze:
  Player :3
 • Płeć:
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

65 profile views
 1. Link do demka HLTV: https://www49.zippyshare.com/v/x8Nlz9p0/file.html
 2. Przyjmuję, że gracz, którego zgłosiłem - nie używa wspomagacza typu Aim-Bot, ale co właściwie nie wypełniłem zgodnie z formularzem? (pkt. pierwszy został przeze mnie wypełniony, a nagrane demko wrzuciłem na youtube z którego widać więcej niż na demku HLTV)
 3. Twój nick z gry: Player :3 Nick cheatera: :P. Serwer: DM+BF2 Data + dokładna godzina: 2021.09.08 20:33-20:47 Link do dema: https://youtu.be/a8SYkjN0Enc Zaobserwowany wspomagacz w grze: Aim-Bot.
 4. Bardzo ciekawe skąd wziąłeś ten cytat. Ja go nie napisałem. A dlaczego miałbym w nią kiedyś nie grać? Skąd w takim razie biorą się u mnie wysokie statystyki na niektórych mapach na których gram? Zauważ, że demko, które wrzuciłem rozpisałem bardzo dokładnie. Jestem od niedawna, jak i również od niedawna zaczynam grać na nowo na serwerze. Jeżeli wydawało mi się, że ktoś czituje to założyłem temat. Dowiedziałem się, że osoby, których oskarżyłem o używanie wspomagaczy nie używały ich wcale. Starałem się wszystko dobrze przedstawić rozpisując demko. Komuś już powiedziałem, adminem nie mam zamiaru zostać, ale zgłosić osoby, których podejrzewam o używanie wspomagaczy, jak najbardziej mogłem zgłosić. Mogłem ro zrobić po prostu będąc zbyt pewnym siebie tak, jak wspomniałeś, że z góry wiedziałem, że używają wspomagaczy. Poza tym już mówiłem od niedawna zacząłem grać na nowo w csa. Na nowym laptopie, z innym internetem. Każdy jest, jaki jest. Polack. mógł wyzywać na serwerze innych graczy to go należało ignorować. Ja natomiast nigdy nikomu nic złego na forum nie powiedziałem. Mówisz, że zniechęciłem do siebie kilka osoby. Choćbym i kilkaset zniechęcił, ja robię wszystko po swojemu i robię tak, jak umiem. Każdy może robić coś lepiej albo gorzej. Jedni doskonale udzielają się na forum, innym bardzo dobrze idzie granie na serwerach jeszcze inni bardzo dobrze potrafią traktować drugie osoby. Po prostu każdy ma swoje dobre i słabsze strony w różnych dziedzinach. Olek bardzo dobrze do siebie zniechęcasz również i ty. Piszesz przykre komentarze i niepotrzebnie się wtrąciłeś do mojego tematu. Wiem, że zrobiłeś to specjalnie na niekorzyść moją. W takim razie nie powinieneś się w tym temacie wypowiadać wcale. Ja napisałem dobrze, jedynie Olek przyszedł i powiedział coś, żeby wszystko wyszło na niekorzyść moją. Cały temat mógłby być zamknięty i wyjaśniony z pewnością prędzej, gdyby nie TEN POST: Poza tym ja już wcześniej napisałem, aby temat został zamknięty. Niestety przyszedł pan Olek, powiedział swoje i robił problemy bez powodu. Żałosne.
 5. To, jak wygląda wh (WallHack) i aim (Aim-Bot) to wiem i to bardzo dobrze. Co innego, kiedy osoby z WH i AIM ukrywają swoje wspomagacze, aby ich nie zbanowano. Nie mam zamiaru nikogo oskarżać o używanie wspomagaczy bezpodstawnie, dlatego opisałem każdą akcję, która jest dla mnie podejrzana w moich ostatnich tematach. Do grania na serwerze używam dużej rozdzielczości ekranu. Z tego powodu widzę nawet najmniejsze przeskakiwanie celownika na głowę i może to jest przyczyną moich zgłoszeń na osoby, które podejrzewałem o wspomagacze. Ja w przeciwieństwie do ciebie nie piszę głupich uśmieszków swoich reakcji, aby obrazić lub przykrość sprawić drugiemu człowiekowi. Wiem, że na tym forum za każdą złą odpowiedź, za każde nieporozumienie traktowana jest taka osoba z głupimi reakcjami, aby tylko na złość zrobić takiej osobie. Proszę zrozumieć, że jest tu od niedawna. Poza tym od niedawna na nowo gram w counter-strike 1.6, bo już od paru lat nie grałem. A to, że jestem od niedawana nie zależy od pana Olka, jak daleko zajdę na forum, czy na serwerze.
 6. Wcześniej uważałem, że gracz Polack. używał wspomagaczy. Oddalam ten zarzut. Proszę o zamknięcie tematu.
 7. Nie wiesz tego Ezio, ale mogę być starszy od ciebie i nie nazywaj mnie chłopcem. Mam większe doświadczenie od ciebie na DM+BF2, chociażbyś miał ode mnie lepsze statystyki. Ja również grałem z wieloma osobami na serwerze. Dokładnie od 2011 do 2014 roku grałem na serwerach DM+BF2 takich, jak: Pierwszy - playcs.pl (2011-2012) Na dowód tego, że grałem na tym serwerze, wymienię takie osoby taki, jak Leszek (Administrator serwera), Seraphim i Kras (Moderatorzy). Osoby, które na nim grały z pewnością o nich pamiętają. Po roku czasu cały serwer został zamknięty przez brak środków, aby go utrzymać. Drugi - cs-retry.com (2012-2013) Podobnie tak, jak wyżej został zamknięty przez brak środków na utrzymanie. Trzeci - inne serwery (2014) Przez te lata osiągnąłem 3 razy z rzędu Top 15 na serwerach DM+BF2. Mogę również powiedzieć, że na samym początku grałem parę lat z botami na różnych poziomach trudności na wielu mapach, zdobywając doświadczenie. Na koniec powiem, że przejrzałem moje demko jeszcze parę razy, które wstawiłem i rzeczywiście masz wielki talent do tej gry. Do ciebie Ezio nic nie mam, wiem, że grasz bardzo dobrze. Moim zdaniem temat jest do zamknięcia.
 8. Ezio dobre filmy możesz sobie trzymać, ja natomiast robię, co do mnie należy. Od pewnego czasu obserwowałem cię i dla mnie nie grałeś uczciwie. Jeśli jednak na filmie przeze mnie nagranym stwierdzone zostanie, że nie używałeś wspomagaczy, to i ja sam nie będę cię więcej o to oskarżał. A humorki możesz zostawić dla siebie. Wiadomo, jakie one ostatnio były na serwerze.
 9. Proszę, aby też się inni wypowiedzieli. Jeżeli Polack. zostanie uniewinniony, usunę film, który umieściłem.
 10. Twój nick z gry: Player :3 Nick cheatera: Polack. Serwer: DM+BF2 Data + dokładna godzina: 2021-08-20 18:49-19:04 Link do dema: https://www110.zippyshare.com/v/sMjFlmW3/file.html 8:44-8:37 Bardzo ciekawa akcja. Ciekawe skąd wiedział, że w 8:40-8:38 jest przeciwnik za ścianą? Nie widział go, ani nie mógł go usłyszeć. Ewidentne WH. 7:50-7:47 Super nakierowanie na głowę przeciwnika. 6:07-6:04 Piękny przeskok celownika na głowę. Ewidentny aim. 0:44-0:39 Widoczne przeskakiwanie celownika. Dla tego pana przygotowałem coś specjalnego: https://youtu.be/Eu52w6G5oD0 - LINK DO NAGRANEGO FILMU.
 11. Z mojej strony przepraszam za emotkę, którą wyżej umieściłem. Z całą pewnością jest nie na miejscu. Piszę to, aby nikomu nie sprawić przykrości. Z wyrazami szacunku
 12. Twój nick z gry: Player :3 Nick cheatera: Nighthawk Serwer: DM+BF2 Data + dokładna godzina: 2021-08-17 20:01-20:16 Link do dema: https://www54.zippyshare.com/v/CgI41gON/file.html Własna rozpiska demka: 11:30-11:23 - Widoczny aim-bot. 8:31-8:27 - Przeskakiwanie celownika na przeciwnika w locie. 6:38-1:31 - Najlepszy gracz w strzelaniu małych punktów w locie 6:01-5:56 - Widoczne przeskakiwanie celownika na przeciwnika CT. 1:13-1:09 - Widoczny przeskok celownika.
 13. Twój nick z gry: Player :3 Nick cheatera: N3X Serwer: DM+BF2 Data + dokładna godzina: 2021-08-17 19:15-19:30 Link do dema: https://www46.zippyshare.com/v/92h8Y2Xy/file.html Własna rozpiska demka: 10:32-10:29 - Widoczne przeskakiwanie celownika na głowy dwóch przeciwników. 8:40-8:36 - Przeskakiwanie celownika z pistoletu. 6:51 - Przeskakiwanie celownika na przeciwników. 5:32-5:28 - Widoczne przeskakiwanie celownika. 3:36-3:33 - Przeskakiwanie celownika. 1:35 - Super przeskakiwanie celownika. Możliwe, że najlepsza akcja całego filmu.
×