Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pawlak1991

 • Content Count

  8
 • Posts on chatbox

  7
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Nowy

About Pawlak1991

 • Grupa Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lepiej nagrywać demka w 32 tikach jesteś żałosny pozwalasz na granie takich meczów?
 2. trochę szkoda mi adminów widać że ich banowanie nie ma sensu kolega jest nietykalny a administracja tego serwera ma to w dupie za przeproszeniem nagrałem coś materiał macie poniżej demo
 3. ty achmed chyba czujesz się nietykalny z tego co czytam jesteś dość pewien siebie masz aimbota i to widać stary myślisz że skoro masz steam to jesteś nietykalny? Achmed media
 4. 1. Skarga na: Gracz/Admin 2. Nick oskarżyciela (z gry):Pawlak 3. Nick oskarżanego (z gry):Archmed 4. Dokładna data (dzień+godzina):18.04.2022 godzina pomiędzy 10;15 a 10;18 5. Mapa:dust 6. IP oskarżonego: 7. Steam ID oskarżonego:STEAM_0:0:33105055 8. Dowód przewinienia: Archmed nagranie 9. Dodatkowy opis: Na podanym wideo powyżej macie nagranie moim zdaniem kolega używa jakiegoś delikatnego aimbota nie chciałbym urazić nikogo z administracji ale jak to jest że robicie koledze ss a on ewidentnie korzysta z aimbota na ss niestety nie pokaże wam ruchów celownika. Druga sprawa to że kolega ma steam to nie jest argument cs 1.6 kosztuje jakieś 30zł nie gram w cs dwa dni by uwierzyć że to co on gra jest czyste i zaznaczę to nie jest tylko moje zdanie. Proszę ogarniętego admina o rozpatrzenie tego tematu bo jak widziałem wszystkie wyżej robione ss bez sensu nie pokażą wam że kolega ma aimbota na tickrate 32 jak ktoś ma dobre ustawienia nie zobaczysz nic zaufaj mi siedze w temacie od bardzo dawna i widziałem w cs go lepsze ustawienia a tam masz jak wiesz 64 tickrate i też ledwo widać nienaturalne ruchy celownikiem.
 5. Witam próbując doładować portfel w sklepie pobrało mi pieniądze a portfela nie doładowało mam oczywiście potwierdzenie blik mogę wysłać w prywatnej wiadomości kto się tym zajmuje?
 6. Jak kupiłem bez problemu i również się nie logowałem sklep działa automatycznie więc musiałeś zrobić coś nie tak może nick źle wpisałeś?
×