Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
masakrator

Zrozumieć Pierwszą Rundę

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

możliwości:

 

nie kupujemy nic

to rozwiązanie wyklucza strzelanie przez ściany ale nawet gdy nasz team przegrywa pierwszą rundę to stać nas na famasa lub galila

 

kupujemy amunicje

możemy se postrzelać przez ściany ale możliwe, że nie będzie nas stać na nic spod "czwórki"

 

kupujemy amunicję i granaty

to jedno z najlepszych rozwiązań bo możemy zmiękczyć wroga granatami. możemy se postrzelać przez ściany.

 

kupujemy kevlar i amunicję

tak właściwie to ja kupuje kevlar tylko po to by mieć helmet więc kupowanie wersji bez niego nie ma sensu. nie polecam

 

a teraz o najważniejszej możliwości. według mnie najlepszym rozwiązaniem w pierwszej rundzie jest zakup nowego pistoletu

 

CT

 

w drużynie anty terrorystów właściwie nie mamy wyboru i kupujemy desert eagla. to potężna i celna broń, choć ma niską szybkostrzelność i mały magazynek. uwaga! nie kupujcie nigdy five-seven! (uzasadnienie w post scriptum).

 

T

 

tutaj doświadczamy już wyboru. możemy tak jak u CT nabyć desert'a ale możemy też zastanowić się nad dual elites. to dwa pistolety o ogromnej szybkostrzelności, niezłej sile ognia, łącznej pojemności magazynków 30 naboi i przeciętnej celności. naciskają szybko l.p.m. możemy uzyskać szybkostrzelność mp5!

 

według mnie zakup nowego pistoletu w pierwszej rundzie to najlepsze rozwiązanie. z czasem wyłonicie swój własny styl grania. mimo iż ja uważam że nowy pistolet to najlepsze rozwiązanie, to musicie zdecydować sami. :P

 

PS: krótki opis five-seven. to pistolet CT dostępny pod B15, posiada 20 naboi w magazynku, jest całkiem celny i ma niezłą szybkostrzelność. widzicie same zalety. a teraz jego chyba jedyna wada, która decyduje o wszystkim. siła ognia. ten pistolet ma siłę ognia podobną do pistoletu na kulki! czasem trzeba 10-13 kul by zabić! nie kupować!

Źródło: http://www.wiaderko.com/cs-1.6/poradniki-cs/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie kupujemy nic

to rozwiązanie wyklucza strzelanie przez ściany ale nawet gdy nasz team przegrywa pierwszą rundę to stać nas na famasa lub galila

 

ZAWSZE w ct musi byc def..

 

 

kupujemy amunicje

możemy se postrzelać przez ściany ale możliwe, że nie będzie nas stać na nic spod "czwórki"

 

 

dzieki amunicji bedziesz "strzelal se" przez sciany? do tego musi byc odpowiednia bron w tym wypadku deagle..

 

 

 

 

kupujemy amunicję i granaty

to jedno z najlepszych rozwiązań bo możemy zmiękczyć wroga granatami. możemy se postrzelać przez ściany.

 

 

 

ciekawy jestem po raz drugi czym "se postrzelasz" przez sciany..

 

 

 

 

kupujemy kevlar i amunicję

tak właściwie to ja kupuje kevlar tylko po to by mieć helmet więc kupowanie wersji bez niego nie ma sensu. nie polecam

 

 

kupuje sie kevlar + helmet lub kevlar, a nie kevlar po to zeby miec helmet o.O

 

 

 

 

 

a teraz o najważniejszej możliwości. według mnie najlepszym rozwiązaniem w pierwszej rundzie jest zakup nowego pistoletu

 

No to gratuluje logiki..

 

 

CT

 

w drużynie anty terrorystów właściwie nie mamy wyboru i kupujemy desert eagla. to potężna i celna broń, choć ma niską szybkostrzelność i mały magazynek. uwaga! nie kupujcie nigdy five-seven! (uzasadnienie w post scriptum).

 

 

Tak.. 1 runda w ct i DEAGLE.. brawo po raz kolejny. po raz kolejny bez defa i tracisz pieniadze. brawo!:)

 

 

 

T

 

tutaj doświadczamy już wyboru. możemy tak jak u CT nabyć desert'a ale możemy też zastanowić się nad dual elites. to dwa pistolety o ogromnej szybkostrzelności, niezłej sile ognia, łącznej pojemności magazynków 30 naboi i przeciętnej celności. naciskają szybko l.p.m. możemy uzyskać szybkostrzelność mp5!

 

 

 

 

dual elites.. nie no to juz w ogole padlem. ile Ty grasz w csa, tydzien?

 

nie wiem co wiecej mam na ten temat napisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×