Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pytasz OCB?

Admin Pytasz OCB ? ;*

36 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: Pytasz OCB? ;* aajjkk !

Steam ID - Wymagany ): Jest podam na pw.

Staż gry (Minimum 2 lata): gram od 6 lat.

Wiek (Minimum 16 lat): 21 :)

Czas spędzony na Serwerze (Minimum tydzień): Jest o wiele więcej ok 2 miesięcy.

Aktywność na forum (Minimum 20 postów):Jeszcze nie ma , lecz jestem od dawna , a nie chce spamować w offtopic czy coś bo moim zdaniem nie polega to na tym :)

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Własna sieć , i wiele innych nie chce reklamować :)

Znajomość AMXX (x/10): jest bardzo dobra , amxx znam od podstaw . (9)

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Ponieważ myślę że przyda się admin na serwerze który gra w nocy i jest bardzo często na serwerze. Zarówno myślę że jestem dość ogarnięty i nie jestem nerwowy że jak ktoś mnie zabije to banuje .. od tego służy spectakors. Dziękuje.

Czy będziesz płacił składki? : Tak , lecz to już w kontakcie.

Kontakt: GG: 33333390

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila Chwila Chwila !

Tobie Pytasz OCB? to bana masz,a dowody są na dole VV

http://www.speedyshare.com/files/27948552/demoocb.dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem na NIE ! Mam swoje powody, nie ważne jakie.

 

 

.. ? Chyba to logiczne ze musisz uzasadnic swoją opinię .

 

 

Bo ja bym napisał tak .. Zbanujcie Z1ela z pewnych powodów ale nie powiem jakich ,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamknijcie to ziomek ma wh są na to dowody wyżej w moim poście !

BANUJCIE ZIOMKA I ZAMYKAJCIE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem na NIE ! Mam swoje powody, nie ważne jakie.

 

 

.. ? Chyba to logiczne ze musisz uzasadnic swoją opinię .

 

 

Bo ja bym napisał tak .. Zbanujcie Z1ela z pewnych powodów ale nie powiem jakich ,,

 

A co jak nie uzasadnię to mnie pobijesz małolacie?

Jestem na NIE i tyle, nie powinno Cie to obchodzić dlaczego.

Napisałeś, że jesteś na TAK, czemu tego nie uzasadniłeś?

Jak dla mnie jesteś dzieciakiem, który szuka kolegów, ale mu to nie wychodzi. Może trochę odbiegam od tematu za co przepraszam, ale nie lubię jak ktoś mnie poprawia, chociaż sam robi tak samo.

Zastanów się najpierw 2 razy zanim coś napiszesz, bo robisz się z dnia na dzień coraz bardziej żałosny. Jakbyś ruszył trochę swoją pustą głową to byś wiedział jakie mam powody...

 

Temat do zamknięcia, jeden z użytkowników dał dowody na to, że gracz ciśnie na WH - świetne demko.

Byłem przekonany, że on ciśnie na WH, nikt mi nie wierzył, ale ja umiem rozpoznać hajta od czita.

Gracz ten powinien być jak najszybciej zbanowany, ponieważ nie chcemy tutaj cziterów. Pamiętam jak pisał, że nie umiem grać i cisnę go od WH, żałosny ziomek jesteś. Grasz na czitach, a innych jeszcze ciśniesz od czitów, bo nawet na WH zabić nie umiesz, hahahaha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha co? że nie ma wh?! nie żartuj sobie z nas teraz! Patrzałem na niego cała mape i aż kręciłem demo mu potem pokazałem forgetowi i się zgodziłem żeby dał na forum!

Ps; widać jak ciśnie na wh!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym demku nic nie widać...

 

1 kill pod mostem za skrzynką. Zanim zaczął strzelać typ się wychylił i schował.

2 kill jak wchodził ktoś na b od strony trupa? co w tym dziwnego, że go zabił?

 

jak go obserwowałeś tak długo to co to demko takie mierne i krótkie? -.^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on twierdzi, że kupił steam niedawno. fakt wcześniej grał na ns...

 

Po 1 jak zbanuje jego za to, że jest na bl to leci również Zielu i kilku innych, albo wszyczy lecą za bl albo nikt.

Po 2 jak wy tak rozróżniacie haxy od czego innego to powodzenia. Podam tu przykład ;) wczoraj Jesus siedział na spec 15 min ( zanim go nie skickowałem) i rzekomo jadł i obserwował jak ludzie grają. Nie mam nic do tego, jeżeli, rzeczywiście tak jest inaczej nie ma po co bezsensownie blokować slota. Jest tylko jeden problem, w ciągu 2 min po wejściu zbanowałem 3 aimy i 1 wh, w tym typa który był 1 w team (ns) ze statami 35:3? takiego może wypadało by sprawdzić szczególnie, że biegał na takim perfidnym aimie, że..

powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nakręć demko ogarze, na którym coś widać. Bo to to sobie w buty możesz wsadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usmiałem się hahaha;p każdy ci powie , że widać wh a ty dalej swoje na respie ct też widział jak się tam ktoś chowa?! człowieku widziałem co robił! ma wh~!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×