Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pytasz OCB?

Admin Pytasz OCB ? ;*

36 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

oglądnij demko dokładnie, typa było widać.

 

Tak wdg połowy to ja też gram na wh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, bezsensowna kłutnia o gracza niech sam się też wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z!elu nie napinaj sie ... Kup sobię nervosol bo nie panujesz nad soba... A co do wypowiedzi .Jestes na Nie to napisz dlaczego nie moze zostac adminem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego , że na demku widać jak gra na wh! oglądałeś wo gole!?

Ps: P!0N@ spina się zielu? chyba ty udajesz kozaka na serwerze aż się połowa serwera z ciebie śmiała te twoje spiny ! hiahiahia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P!ON@ ogarnij się już i nie zaczynaj, cwaniakujesz cwaniakujesz a czuje że jak byś się z nim spotkał w rl to byś po japie dostał jak mało kto więc proszę ogarnij się już bo to się robi irytujące .

 

A co do Pytasz OCB to jestem neutralny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No do P!ony osobiście nic nie mam, aczkolwiek wku...rza mnie jego cwaniactwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na tym demku nic nie widać...

 

1 kill pod mostem za skrzynką. Zanim zaczął strzelać typ się wychylił i schował.

2 kill jak wchodził ktoś na b od strony trupa? co w tym dziwnego, że go zabił?

 

jak go obserwowałeś tak długo to co to demko takie mierne i krótkie? -.^

 

Zauważ, że jak wychyla się na trupa to od razu wie gdzie celownikiem jeździć... Jeśli nie miałby WH na pewno nie nacelował by od razu po wychyleniu na head'a...

Jestem pewien, że on ma Wh, wielokrotnie widziałem jego grę i dam sobie łeb uciąć, że gra na WH.

Na tym demku widać ewidentne WH, bez obrazy Petrus, ale coś chyba ze wzrokiem masz skoro tego nie widzisz. Nawet najlepszy gracz od razu po wychyleniu nie ma celownika na głowie przeciwnika.

Akcja na respie, za tą skrzynką, wyczekiwał go, dobrze wiedział, że tam jest patrzał niby na bramę od środka, ale dobrze wiedział, że ziomek jest za skrzynką bo kątem oka było widać tą skrzynkę, a czemu nie patrzał tylko na bramę? Dlatego, że wiedział że gość jest za skrzynką i chciał sobie na nim fraga nabić... Jak dla mnie ma WH, i wiele osób to potwierdziło. Decyzja należy do Ciebie, ale na pewno się na nim przejdziesz, jestem tego prawie że pewien.

Tyle z mojej strony, poczekajmy na ostatnią wypowiedź Petrusa w sprawie admina dla OCB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielu od dawna jest na mnie cięty bo jego zdaniem gram na wh a wstydzi się napisać "Gra lepiej" - to wiemy.

Skoro na tym demku widać że mam wh to naprawdę życzę powodzenia tym którzy to nakręcali i potrafią oceniać :)

Co do mojej gry , może internetu nie mam pięknego ... ale na sprzęt do komputera słuchawki klawiatura etec.. zarabiałem sam...

i włożyłem w to bardzo dużo pieniędzy.

Skoro jesteście takimi ekspertami co do wh , to za każdym razem jak będę grać mogę kręcić demo..

i jak komuś się nie będą podobać moje akse i że niby mam wh wrzucę demo z danej godziny i dnia...

jest też taki plygin że każdemu graczowni robi demo .. nie wiem na jakiej to zasadzie polega ale jest...

Bo jak na razie to te wasze oczernianie mnie o wh jest bez sensu ... to ze mój jestem jest n BL nic nie znaczy.

Byłem naiwny i napaliłem się i kupiłem sms... ale mniejsza o to...

 

Skoro mam wh , dajcie już jakieś sensowne dowody ! a nie ze jestem na BL i demko gdzie wyraźnie wszystko słychać i widac kolesi ..

 

To tyle. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory OCB to ja kręciłem demko. Mówisz , że nie masz wh? To skąd te info z dupy nie mam zamiaru się zgodzać z petrusem nawet jak jest H@ każdy ma własne zdanie nie gram w cs od dzisiaj.. Sory! I tak miałeś szczęście , że wyszedłeś bo już miałem robić ss.. dla mnie jesteś spalony!

 

Ps: jak pokazałem dla ziomków z esl demko to się zacieli śmiać , że nie dostał jeszcze bana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fajnych masz tych ziomków z esl.

 

admina nie ma, może i jesteś czysty, ale ludzie muszą Cię mniej więcej lubić. Napisz jeszcze kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×