Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
OnlyU

*_BusTa_*d(-.-)

41 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na Admina: *_BusTa_*d(-.-)

Oczywiście niby nic nie zrobił, mam jednak inne zdanie...

A więc na początek:

- jest nieogarnięty tz. banuje tych którzy go zabijają i mają dobre statystyki

- po mapach lata pełno dzieciaków nadużywających micro, on nic nie robi

- na serwerze jest pełno graczy używających niedozwolonych programów tj.: "wh", on ich nie widzi (może nie chce widzieć, nie mam pojęcia)

- gracze nawzajem siebie obrażają (micro), a on nic

- na dodatek nadużywa Admin Saya, pisze np. Naboje, Zal

 

Nie wiem ile on ma lat mało mnie to obchodzi, ale nadużywa władzy na serwerze.

 

Dostałem bana, można zobaczyć moje SS w odpowiednim dziale. Wbiłem na serwer z aktywnym banem, aby go poinformować o moich SS, ale dostałem 2 bana... Poziom ma niesamowity. Na dodatek dzisiaj pierwszy raz grałem na tym serwerze, powiedziałem do jakiegoś gracza że mam i ns (laptop) i s (komputer stacjonarny), to na pożegnanie powiedział mi, żebym grał na Steam... Co go to odchodzi jak gram i gdzie gram? Jestem uczciwym graczem, nie gram na cheatach.

Niestety nie mam SS z jego zachowaniem, bo nie myślałem, że ta sprawa tak dalego zajdzie.

Proszę o szybkie rozpatrzenie mojej sprawy. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha ale Nawymyslał hahahahaha

1. Na serwerze Prawie nikt nie ma Mikro więc nikt nie używa nawet jak tak to jak gram to nie słyszę.

2. Dostałeś Bana z SSY więc nie dostałeś UB ale i tak wbiłeś na serwer więc dostałeś perma za aktywnego mnie to nie obchodzi czy ty

wrzuciłeś ssy czy ich nie wrzuciłeś ssy sprawdza H@ admin ja jestem tylko adminem na Serwie.

3. Ja prawie sam z adminów gram i mogę nie nadąrzyc z banowaniem dzisiaj popełniłem błędy więc dostałem ostrzeżenie od H@.

 

Tyle co mam dopowiedzenia i przed chwila dostałeś 3 bana za to że wbijasz na aktywnym.

Dziękuje dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma micro? :D z siebie robisz pajaca czy z ludzi na serwerze? To, że nie umiesz odróżnić skilla od cheata to już nie moja wina. Pare błędów? xD zbanowałeś chyba 5 czystych osób w 1 godzine. Ty do mam talent możesz iść... Co mnie to obchodzi, że sam jesteś na serwerze? Powinieneś znać zasady i być przynajmniej troche ogarnięty w amx...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

busta troche przesadzasz....

1) mnie tez zbanowałes za "byle gówno" za to ze strzelałem do ludzi na awp_india gdy ty sobie ustaliłes ze wszyscy mają iść na noże! dopiero co wbiłem na serv nikt mi nic nie mowil, a u nagle BAN

2) jak ci nie pasuje mapka, a przed chwilką był vote i wszyscy wybierali, po chwili robisz kolejnego, gdzie mamy do wyboru 2/3 mapki na ktorych umiesz grac. To po co są nominowane mapy skoro na to nawet nie patrzysz?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekrutujcie dalej Adminów z IQ 50 i wiekiem 13 lat... Jesteś nieogarnięty w amx i w nadzorowaniu serwera tyle Ci powiem ;)

 

Pozatym Vote:

"zmiana mapy 1.tak 2.tak 3.tak 4. nie" to naprawde poziom.

Nie podoba Ci się mapa? to wyjdz i ją przeczekaj, a nie nadużywasz wszystkiego.[/center]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRINGO ty się już nie wypowiadaj bo Ciebie mam już stanowczo dość robiłeś wczoraj temat i nie dostałeś UB. A i Co do Kosy Ciagle Spamowałem Kosy kosy kosy to że nie umiesz czytać to nie moja wina i że jestes ślepy to tez nie moja wina wszyscy biegną na kosy ale musi być odmieniec i awp.

 

Only może i byś dostał UB ale jeżeli nie mozesz wytrzymać 30min bez Cs to nie moja wina. H@ admin ciągle jest więc napewno wbił by na forum.

 

Ps. Jeżeli ludzie chcą grać na Kosy 6 7 osob nawet 5 to ja robie Vote Kosy Tak Nie i się zgadzaja mam Zbindowane say@ Kosy więc wystarczy że nacisnę ,,i'' i już spam ze gramy KOSY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i jak myślę wielu graczy chciało by przyjemnej miłej gry bez cziterów, "noobów" oraz uciążliwych osób czy adminów...

Busta najpierw wyzywa banuje za free a później jest gadka typu :

 

*_BusTa_*d(-.-)b* : BRONCIE MNIE NA FORUM W SKARGACH

Myślę ,że to przekracza wszelkie granice i proszę o jak najszybsze zawieszenie admina graczowi:*_BusTa_*d(-.-)b*

Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie lubia? xD hahahha jestes zerem dla mnie xD

 

Chcesz być dobrym adminem? Zdobądź szacunek 3/4 serwera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Only weź się już lepiej nie wypowiadaj i tak już skończyłeś kariere na tej serwerowni.

 

Oni mnie nie muszą lubić ja jestem po to żeby banować Haxy a nie potem żeby mnie Gracze lubili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś przede wszystkim od tego żeby innym się lepiej graało. (haxy,micro,itp) Przykro mi ale na admina sie nie nadajesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Botem leje Cie jak dziecko Nie Ogarniam admina serio dzienie banuje 30 haxow prawie i ty mówisz że nie ogarniam Wbiłeś raz na serwer i co myślisz ze jesteś pro??? hahaha Smiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Busta ja Cie znam z innych serverów i wiem ,że wielu graczy nigdy Cie nie lubiło za twoje teksty.

Ale nie chodzi o to... Zacznij po woli pakować walizki bo naprawdę nic z Cb niema pożytku to po 1 po 2 z 10 osob nie gra na servie przez Cb po 3 nie obrażaj graczy ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz nie tylko ja mam takie zdanie. W ciągu 1h przeszyłem cie na wylot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokój ma być! Co zrobił coś źle? Niesłuszny ban, czy coś innego? Macie jakiś problem to piszcie skargę, a nie zaczynasz jakiś bezsensowny temat, bo przyjechał na forum zlot fanów Busty. Żałosne są Wasze wypowiedzi. Mówiąc, że ma 12 lat może sami tyle macie? Jak macie problem to piszcie skarge, on robi ss'y, banuje po to, aby było Wam lepiej, a nie bo ma takie widzi mi się. To, że Go nie lubicie to Wasza sprawa, on jest adminem i będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×