Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
OnlyU

*_BusTa_*d(-.-)

41 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napisałem temat w którym niesłusznie dostałem bana i napisałem skarge to wszystko. Nie moja wina że on ma tyle do powiedzenia. Zresztą admin reprezentuje serwer, a nie serwer adminów. Fajny serwer to jest, miła atmosfera, fajnie sie gra, chciałbym pograć jeszcze a nim no ale cóż... Admini powinni pracować na swój szacunek wsród graczy, a nie psuć swoją reputacje byle czym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli coś się wam nie podoba to nie musicie grać.

 

Na serwie jest 2 adminów którzy graja a nam naprawde jest trudno ogarnąć cały serwer Ja i Pawcio jakoś to ciagniemy Musimy Krecic demka haxom to też troche czasu zabiera. Robie wszystko zeby na serwie grało mało Haxów. Robie wszystko żeby jak najwiecej czasu spedzic na serwie. A i dla was to i tak za mało zawsze sie znajda 2 ze tak brzydko powiem wypierdki którym nic nie pasuje założ swoja serwerownie zdobadz ludzi i zobaczymy czy z kazdym bedziesz w stanie wylapac Haxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze.. O co afera.... Dostał bana i puacze .. Wy narzekacie ale to jest jedyny admin ... Co ma zrobić .. Gdyby nie on to gówno by było gorsze niż teraz jest .. Temat beznadziejny .. Busta dobry Pro admin ... Peace and Love :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, Only. Na serwerze nie ma pluginu, admin see all, admin hear all. Dlatego też, jak admin żyje, nie widzi tego co piszą deady albo co mówi osoba z drugiego teamu. Jeśli jest w tt, a ktoś w ct drze ryja, to co za problem poinformować go o tym na u@? Zawsze gdy jakiś dzieciak darł ryjca, to widziałem, jak busta na to reagował, więc nie wciskaj tutaj kitów, bo busta po części ma rację, mikrofonu ludzie na naszym serwerze używają bardzo rzadko. Drugie - na serwerze roi się od cziterów, koshi jest ostatnio mały aktywny, ja staram się grać przynajmniej 1-2h dziennie, gdy jest jeden admin, a serwer zdarza się, że jest przepełniony cziterami, to ma prawo sprawdzić kogoś, kogo o coś podejrzewa, a twoim zasranym obowiązkiem jest wrzucenie ss'ów na forum i grzeczne czekanie na UB ze strony H@, jeśli ss'y są czyste. Wbiłeś na aktywnym banie, twój kłopot - busta w tym przypadku miał 100% prawo, wpieprzyć Ci bana. Po trzecie i ostatnie, nie wiem czy wy myślicie, że gdy ktoś na serwerze czituje to nam pokazuje się komunikat na cały ekran: "NICK CZITUJE, SPRAWDŹ GO". Nie mamy też 16 małych ekraników, żeby patrzeć na wszystkie osoby z osobna i je sprawdzać. Zdarzy się, że patrze na jedną osobę całą rundę, jak sobie gra. Jak wy zauważacie czita, to nie piszcie "u@ ty nic nie widzisz?" tylko "u@ gracz nick chyba ma wh/ma aima, sprawdź go/zbanuj go". Busta czasami ma odskoki, czasami mu odwali, ale w tej skardze nie widzę żadnej prawidłowości, tylko się ośmieszasz. A zanim zaczniesz wyzywać wszystkich od dzieci, panie 'dorosły', to pomyśl, że po drugiej stronie też siedzi osoba, taka jak ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pawcio dzieki Piona a i Koza Dzieki :D

 

haha napisałem sami zobaczyli że napisał ktoś bezsensowna skargę na forum i wbili.

 

Ps. Ja chociaż mam kumpli na serwie... Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje argumenty OnlyU niestety, ale są żałosne. Busta jest dobrym adminem, jak już mówiłem ma prawo zrobić ss'y dla Waszego dobra. bo jakby chciał to miałby na to wylane, np. Wy piszecie ten cziter. ten cziter a On sobie idzie. Wy cieszcie się, że w ogóle macie admina, a nie narzekasz. Wiesz jaki by był syf?

Close...

 

 

Tak napisał do mnie, żebym sprawdził forum. Patrzę co za denne oskarżenia i piszę co myślę i czuję, bo ta skarga po prostu jest denna i to trzeba przyznać. Skarga, w której mówisz, że robi ss'y? Nie najlepiej niech patrzy ja gra sh,wh,aim, a Wy grajcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co, mówię prawdę ... Na bf2 mniej a więcej da sie grać .. Na dd2 tp nie da sie zawszę jest 1 czit brak adminów na dd2 zwykłym jest mniej ponieważ nie ma miejsca nigdy ;p Bf2 spoko server ale wkur mnie mapy takie jak wiocha albo aim_dgl to nie mapy na 20 osób ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz P!ona sam nie ogarnę TP, bo Arturellof gra bardzo rzadko, a ja i tak w cs'a gram dziennie około 4 godzin jak nie więcej, ale jak jest paru czitów to tak od razu nie ogarnę. Co do wiochy i aim_digl racja grałem na nich parę razy i to syf nie da się grać, na cs_wiocha jeszcze, jeszcze, ale aim_digl nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę wiochę i Dgl albo Indie to wchodzę i robie Vote Zmienic tylko nie zawsze się da bo chcą grać. Teraz może bedzię co 5 granych map może to coś da. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej grane to digl wiocha india dd2, ja tam bym chętnie pograł, ale widząc te mapy mi się odechciewa strzeże mówiąc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, bo każdy woli niestety te gówniane mapy... To jest takie przyzwyczajenie, tak samo jak gram na CODZIE to wkurza mnie de rats, ale sam ją daje bo fajnie się na niej gra. To takie przyzwyczajenie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał do kumpli żeby go wspierali ;D To jest coś.

cięta riposta, gdy prawda w oczy kole, kluczem do sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał ostatnią szansę. Nie musicie mi mówić co admin robi źle ( np, że banuje lamisz na mapach). ja wszystko widzę.

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×