Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
The Mizz

Podanie Na admina

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: The Mizz

Wiek: 16 lat 2 pazdziernik

Znajomość AMXX: 10/10

Gdzie mam/miałem admina: dużo razy miałem admina

Dlaczego ja: Jestem opanowany , nienawidze cziterów więc sobie długo nie pograją. Zawsze jestem dostępny pod GG więc jak by jakiś cziter był wystarczy napisac :D

Dlaczego my: Trafiłem na waszą siec w googlach i bardzo mnie się spodobała i chciałbym jakoś pomóc bo widze ze tu adminów nie ma ...! i mysle ze się przydam :D

Staż w CS'a:dobrze gram, gram ok. 4 h

Ile dziennie grasz na serwerze: hmmm... ok 3h ale będę dłużej np teraz napiszę podanie i lece grac :D

Oświadczam że będę płacił składkę 11.07zl Sms'em: Nie stety nie będe płacił składki ponieważ admin to nie rzecz , a ja chce tylko pomagac , tak jak będzie potrzeba to zapłace to nie problem .

Kontakt: gg 28857629

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba uwierze w Twoje "12 lat" w profilu, a nie w 16 w podaniu : Oświadczam że będę płacił składkę 11.07zl Sms'em: Nie stety nie będe płacił składki ponieważ admin to nie rzecz , a ja chce tylko pomagac , tak jak będzie potrzeba to zapłace to nie problem .

 

>.<

 

 

poza tym wymyslasz swoj wzor podania, nie podajesz steam id, takiego nicku nie ma, jest tylko Mizz, ktory ma przegrane..1h15min

 

wielkie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie bardzo dziwne podanie... Twoja ortografia też jest bardzo porażająca ; ). Tak jak mówi Crovean raczej masz te 12 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzisz na serwer, pograsz godzinę i od razu składasz podanie. W profilu 12 lat, w podaniu 16. Nie będziesz płacił składek - nie ma admina. Na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to bylo w dobrym mix you tube

 

 

 

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mizz nawet nie ogarnia jak demko nakrecic a u mnie tylko 1 osoba wpisala sie pod moje podanie wiec moze tak byscie rozpatrzyli je

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×