Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
matador36

Podanie matador 36

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: Kamikadze show

Steam ID - Wymagany (Jeżeli nie masz nie składaj podania): Mam ,jestem zapisany do grupy [Cs]mposingkill (cs-kopytko)

Staż gry (Minimum 2 lata): Moja 1 przygoda z Cs była w wieku 12 lat czyli 4 lata temu zobaczyłem wtedy jak wujek gra :D I sam zacząłem grać , lecz dopiero rok później więc czynnym graczem jestem od 3 lat :D (bez przerwy)

Wiek (Minimum 16 lat): Tak mam 16 lat (data urodzenia 19.04.1995)

Czas spędzony na Serwerze (Minimum tydzień): Tak gram już ponad określone minimum :D

Aktywność na forum (Minimum 20 postów): Jak widać w moim panelu: D Sporo czasu spędzam na forum uważam że jest to potrzebne aby być zawsze poinformowanym i utrzymywać dobry kontakt z pozostałymi użytkownikami :D

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Byłem adminem na kilku serwerach a także na sieci Zalosni.pl. Serwery były prywatne, ze względu na brak funduszy upadły .

Znajomość AMXX (x/10): to się wacha dawno nie adminowałem ale myślę że moja znajomość AMX wynosi 7/10.

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Chciałbym zostać adminem z kilku powodów. Pierwszą taką przyczyną można to nazwać „Myślą przewodnią” są cziterzy , którzy śmiejąc się w twarz mają czelność używać programów typu wallchack , lecz moje zasady są takie ,że nawet cziterowi jako użytkownikowi należy się szacunek więc ich nie wyzywam ale dążę, próbuje się z nimi porozumieć aby wyłączyli i starali się nie używać haków. Jestem aktywnym userem chciałbym to kontynuować z tytułem administratora , poznałem wielu ciekawych ludzi na serwerze i forum , mogę powiedzieć że mam z nimi dobry kontakt, oni okazują mi szacunek a ja sobie to cenię. Lecz poznani użytkownicy na forum to nie są chwilowi znajomi lecz ludzie od których chcę się coś dowiedzieć a także nauczyć i to nie tylko na temat Cs ’a , więc rozmawiam z nimi na gg a także w dziale off topic

Czy będziesz płacił składki? (Składki wymagane. Przelew na konto 10zł, albo wysłanie sms doładowującego mój portfel kwotą 9.96zł który Ciebie kosztuje 23.18zł brutto) – Tak zdaję sobie sprawę że sieć i serwery muszę się z czegoś utrzymywać, slot kosztuje a szczególnie nie jest tani przy tak dobrym hostingu :D

Kontakt:

1.Gadu- gadu : 20492357

2. adres e- mail: wiecpg22@interia.pl

Z góry Dziękuję wszystkim za dodane komentarze i informuje że szanuje wasze wypowiedzi.

Kamikadze show/matador36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przyda sie tam admin, a ty sie nadajesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na wielkie TAK , jest ogarnięty a to jest najwazniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na serwerach prywatnych raczej nie instaluje się amxx...

 

Napisz na pw jaki rodzaj składki wybierasz. Zobaczymy czy się sprawdzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×