Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KK.

Kilka propozycji do serwera DD2/TeamPlay.

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za wprowadzeniem pluginu pod nazwą " ATAC " i włączeniu FF. ( Jeśli się na to zdecydujecie to proszę by ATAC był porządnie wgranie,ponieważ ostatnio na dawnym serwerze H@ zrypał sprawę ) Ogólnie serwer TeamPlay można by zrobić ONLY Steam. ( Nie robię tego po chamsku dla NS,ale dlatego,że co wbije na serwer to jakiś NS`owy cheaterek śmiga ) Oraz ostatnia propozycja NOWE ROUNDSOUND`y :D Stare mi się znudziły .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pluginy to dobre pomysły. Popieram :)

2. Serwera tylko dla stemów nie popieram :)

 

Wszystko z mojej strony^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym only steam to beznadziejny pomysł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko proponuje to.Ale mam nadzieje,że nie długo FF zostanie włączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie duzo osob wlanise z n/s wbija i kozaczy na haxach albo wlaczone ma i udaje tylko ze niema to tak mnie denerwuje

dlatego popeiram oba pomysly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie, większość graczy naszej serwerowni to są n/s i nie ma się co oszukiwać, petrus raczej napewno na to nie pójdzie, ponieważ to by zmniejszyło liczbę graczy o jakieś 60% i zahamowało by to tak szybki rozwój serwera, bo większość dołączających graczy to też n/s-y, a zresztą nie każdy n/s yo hax i wcale nie jest ich więcej niż na steam. Na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to zły dział, ale mniejsza z tym. FF - Friendly Fire. Dobrze, zgadzam się że na serwerach Team Play powinno być to włączone, ale weź pod uwagę to, że jak wejdzie jakiś dzieciak będzie Cie zabijał na respie, i co z tego, że go zbanuje na 15, czy tam 30 min jak zaraz wejdzie inny i zrobi to samo. Jeśli włączyć FF to tylko na serwerze Only Steam, taka jest moja opinia na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwer steam odpada jak na razie.

Opcja ta jest oczywista, że kiedyś to nastąpi. Ja najchętniej zrobiłbym wszystkie servy only steam, natomiast jest nie niemożliwe. Nawet najlepiej rozreklamowany serwer dd2/ffa jak na razie jest za słaby na to. Na jednej z sieci, którą prowadzi szwagier miał identyczny serwer i zrobił go niedawno only steam. Na serwie gra obecnie zawsze ok 10 osób przy czym dawniej był non stop full. Jeszcze musimy poczekać na tą zmianę.

Co do FF to niestety to tylko może się utrzymać gdy jest dużo (naprawdę dużo) adminów i to nie zawsze. Sam dawniej jak chciałem się zabawić robiłem tzw Allaha :D tzn wbija się na serwer i na początku rundy robi się deszcz HE... w 2 min z 20 osób na serwie robi się 5. Także zastanówcie się czy to takie fajne ;)

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×