Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Sarmen

Ban Za kogos

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

z niemadowych powodów dostałem bana raczej za kogoś jak skończyła się mapa cs-inferno

 

http://imageshack.us/photo/my-images/841/bancm.png/

 

odrazu podkreślam ze posiadam stema a i petrus rozumiem ze pewnie chodziło ci tylko zbanowanie tego typa ale są nie którzy maja takie same ip. z góry dzięki za UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz według wzoru:

 

Twój nick:

Twój SteamID/IP:

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):

Powód bana:

Nick Admina który zbanował:

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): - screeny spakowane rar/zip w oryginalnych rozmiarach wrzucamy tylko i wyłącznie na stronę http://www.speedyshare.com i wklejamy tu do nich link

Opis sytuacji:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia, ponieważ brak wzoru a tym bardziej Petrus raczej się nie myli raczej wie kto reklamuje a kto nie? Masz bane to może twój brat, siora wejdzie i może jakiś zbindowany guzik naciśnie i po sprawie. Powiem tylko tyle raczej unbana nie będzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie pisać skargi i prośby o ub to poczytajcie trochę, a nie że założycie konto na forum i odrazu chcecie ub ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam wam wzorem zrobić ze ja po raz nie zrobiono mi ssy tylko sam se ssy zrobilem i tylko 1 a po dwa jaki kur... brat czy siostra człowieku nie mam rodzeństwa a po za tym ns bo mi nie działa i po jakiego mi on jeżeli mam stema...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×