Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ZoHo

Podanie zogo.

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

Spontaniczna decyzja napisania tego podania podjęta parę minut temu. Szczerze powiedziawszy, mam pozytywne intencje i nadzieję, że nie wyśmiejecie mojego uczestnictwa w tym temacie. Dobra, bez ogródek czytajcie i komentujcie:

 

 

 

 

 

 

 

Nick z Serwera:ZoHo

Steam ID - Wymagany (Jeżeli nie masz nie składaj podania):Nie mam steama ale kupie.

Staż gry (Minimum 2 lata):Gram okolo 2/3 lat.

Wiek (Minimum 16 lat):mam 15 i pol.

Czas spędzony na Serwerze (Minimum tydzień):6/7 dni.

Aktywność na forum (Minimum 20 postów):Mam.

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:Mialem admina na swoim serverze.

Znajomość AMXX (x/10):4/10.

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem:Chciałbym rozwinąć swoje umiejętności, a także wyeliminować cheaterów, oszustów, miglanców, szachrajów, którzy irytują zarówno nowych jak i stałych graczy. Pragnę pomóc Administracji w ich codziennych obowiązkach, asystować nowym graczom, monitorować i utrzymywać porządek oraz zarażać uśmiechem :)

 

Czy będziesz płacił składki? (Składki wymagane. Przelew na konto 10zł, albo wysłanie sms doładowującego mój portfel kwotą 9.96zł który Ciebie kosztuje 23.18zł brutto). Nie nie bede placic.

Kontakt:GG 22767359

 

 

* Jeżeli spełniasz wymagania i chcesz zostać Adminem to dane do przelewu/numer na który wysłać sms i jego treść dostaniesz na PW.

* Składka na Admina jest płatna co miesiąc czasu.

 

 

Co masz do zaoferowania serwerowi?

Pierwszorzędna sprawa, która zawsze mnie cechowała i cechować będzie: KREATYWNOŚĆ.

Inspirują mnie nowości, myślę że jestem w stanie zaproponować parę projektów zmian.

Po drugie: ODPOWIEDZIALNOŚĆ i ŻYCZLIWOŚĆ

Po trzecie: będę ciągle podwyższać swoje kwalifikacje

Po czwarte: WIEDZA. I nie chodzi o to, żeby wywyższać się wykształceniem, ale żeby nie popełniać wręcz kardynalnych błędów ortograficznych.

Po piąte: POZYTYWNE nastawienie :)

Po szóste: RZETELNE wywiązywanie się z obowiązków, oraz nie nadużywanie uprawnień.

 

 

Zdaję sobie sprawę, że dla niektórych jestem zbyt egzaltowany, jednakże proszę zwrócić uwagę w tych sytuacjach także na okoliczności, które niejednokrotnie wiele tłumaczą i usprawiedliwiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHHAA Nie dawac mu adma bo stracicie greaczy. Ten małolat ciagle spina na serwerze. Brak slow. Smielame sie z 10 min jak zobaczylem jego posta uahahahhahaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyobrażam sobie ciebie jako admina

ty prawie każdego wyzywasz o haxy

Już nawet nie licze tego że w temacie popełniłeś błąd w swoim nicku, napisałeś że nie masz steama, kiepsko znasz amx i nie będziesz płacił składek. Ale ty po prostu nie nadajesz sie na adma i tyle.

Gdy pierwszy raz cie widziałem na serwerze posądzałeś o aima Ernesta... kto jak kto, ale Ernest aima...

można sie pomylić, ale ty chyba nawet nie wiesz co to jest aim

żałosne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem wam tylko pokazac. Jak wyglada schludne podanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amx 4\10, a miałeś swoja serverownię?

Chyba miałeś serwer na botach?

Skoro każdego osądzasz o aima to też jestem na nie, bo to niepoważne ze względu, że ktoś gra lepiej od Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zgadzam się z wypowiedzią "Matka" ;d Gdy go tylko ktoś pojedzie to od razu że ma haxy...

Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc ja jestem na nie.

-Dla niego 50% serwera ma WH.

-Nie znasz AMX

-Nie płacisz składek

-Nie masz steam

-Nie masz 16+

-Jesteś nie ogarnięty

 

 

-I nie nabijaj postów, tutaj chyba inni wyrażają się na temat podania nie musisz ich komentować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć.

Na NIE

Po czwarte: WIEDZA. I nie chodzi o to, żeby wywyższać się wykształceniem, ale żeby nie popełniać wręcz kardynalnych błędów ortograficznych.

karydalnych - jest w ogóle takie słowo bo ja znam karygodnych.

Po drugie: ODPOWIEDZIALNOŚĆ i ŻYCZLIWOŚĆ

Tu mnie rozśmieszyłeś, zupełne przeciwieństwo ciebie.

a także wyeliminować cheaterów, oszustów, miglanców, szachrajów, którzy irytują zarówno nowych jak i stałych graczy.

To rozumiem jako, że wszystkich byś banował lepszych od siebie i zostawił samych new playerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHA...życzliwość hahahahaha co za typ...Jak byłby w regulaminie punkt o banie za wyzwiska i oskarżenia to byłbyś pierwszy bez konta!!

 

niech mu ktoś zmieni nick na płaczek!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×