Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Leny

Podanie Gracza LenY

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera; + [L]enY` [;**!]

Steam ID - Wymagany : 0:1:31722243

Staż gry (Minimum 2 lata): ponad 3 latka ;) ostatnio przerwa 5 miesięczna, ale powróciłem.

Wiek (Minimum 16 lat):14

Czas spędzony na Serwerze (Minimum 10h): na pewno ponad.

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem 4 razy admina na serwerach prywatnych [FFa]

Znajomość AMXX (x/10):7,8/10

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Często jestem na serwie;) Wiem, że przydadzą się pomocne, ogarnięte dłonie .

Czy będziesz płacił składki? ; oczywiście że Tak !

Kontakt: gg 32320719

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leny gra codziennie ogarnia, znam go z reala, mam nadzieję, że da rade :)

Jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh to byłby chyba już 13 admin

...i kolejny z wiekiem poniżej wymaganego minimum

gdy wchodzę na dd2/ffa spotykam po kilku adminów online, a na tp, czy bf2 nie ma ani jednego...

to troche dziwnie wygląda :|

chociaż im więcej pieniędzy ze składek tym lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie wiem nie jestes az tak czesto na serwerze,,

W tej sprawie jestem Neutralny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem, aż tak często 0.o Aha.. od 13 do 2 z przerwami na odpoczynek . I to zależy o której wstaje . Jeśli masz za mało godzin w Psychostatach to miałem kijka zmian nicku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Cię wiele razy na serwerze , ogarniasz i fajnie się z tobą gra :) Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ale poważnie miałem admina jeszcze nawet prywatny serwer miałem... możesz mi wierzyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahah nie to nie takie ; P te takie kupione. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie kolejny admin na DD2. ;[[

-Wiek trochę mało

-Ktoś to chyba liczył i wyszło że jest już ponad 10 adminów i wy chcecie jeszcze jednego ? ;/

Jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta najeżdżacie, że dużo adminów, a aktywni to tylko JA,KML,Funky,malesiak i czasem charlie czyli 5, bo reszta wchodzi okazyjnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wiec daj szansze innym ;), to że adminów jest dużo to nie problem, może być 100 a aktywnych bd 5-ciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. mimo to , że spędzasz sporo czasu na serwerze , to nie podoba mi się to . chłopie , gdzie masz życie prywatne ?? znajdź sobie dziewczyne lub wyjdź młody na browara (wg. mnie to lepsze niż zamulanie przed kompem) . miałem ten sam problem co ty , dlatego miałem przerwę , a teraz staram się nie marnować życia na tą grę :) . wyjdę z dziewczyną lub na browarka z chłopakami i przy cs'ie spędzam 2-6h dziennie (chyba , że nocka to zupełnie co innego) .

2. w miarę ogarnięty gracz .

3. strasznie dużo adminów , ale jak koza napisał nie każdy aktywny . ja byłem teraz na kajakach , a w sobotę mam wyjazd na obóz :)) .

 

za tego NOLIFE (patrz pkt.1) masz u mnie "-" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, wiadomo, że jest kasa, ale czy ta kasa jest tak strasznie potrzebna?(z tego co wiem serwer się utrzymuje a My admini i tak nie mamy żadnych promocji,(oprócz tej jednej która była ostatnio) Powiem to co ostatnio.: Byłbym na tak gdybyś złożył podanie na inny serwer, tam naprawdę przyda się admin, a pieniądze będą, takie same. Ogólnie Leny dość ogarnięty (daje info na steam :), ale jestem NEUTRAL, nie potrzeba na tym serwerze następnego admina, jeśli na innym nie ma żadnego. Leny moja rada: Złóż na inny serwer, napewno dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko 1 problem na innych mało ludu gra .. i w ogóle lubie ten serwer .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach te Wasze gadanie aż sraki dostaje :) Jakby chciał mieć admina na TP to by tam grał a nie na FFA uszanujcie to, że składa na tym serverze, który lubi, bo czemu Wy nie składaliście na innych skoro było już chociaż 8 adminów... Pomyślcie zanim coś powiecie. Tyle z mojej strony.

Niech inni się wypowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz ale jestem na nie.Wiek zbyt niski i adminow jest juz za duzo na tym serwie ale sądze ze jesli sprobojesz na innym to raczej dostaniesz adma bo ogarniasz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem na tak ;) bo ogarniasz i niezle sie z toba gra sadze ze powozesz w sprawowaniu bycia adminem ;p. Co z tego że Leny bedzie 13 adminem jak ja teraz jakos zadko widze adminow na serwie (nie che tu nikogo obrazać)

Tyle z mojej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie masz życie prywatne ??

 

a co Cię to obchodzi? każdy robi co chce, lubi grać? to nic Ci do tego.

 

@topic

 

Nie przyjmę kolejnego admina co nie spełnia ograniczeń z podania. Jeżeli ktoś ma poniżej 16 lat to tylko dlatego, że nie było adminów.

Na innym z serwerów, może zrobię wyjątek.

 

ps.przeczytaj co pisze pod wzorem podania.

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×