Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KmL

Dźwięki, a wulgaryzmy

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co zauważyłem na serwer powróciły wulgarne dźwięki. Często na serwerze gracze też przeklinają, ale gdy nie było tych wulgarnych odgłosów można było banować graczy którzy używali brzydkich słów. Teraz wraz z pojawieniem się dźwięków gdy admini będą banować graczy którzy przeklinają, będą troche nie fair.

Na serwerze i tak już słyszą i widzą wulgaryzmy więc mogą też przeklinać, co za róźnica czy będzie to dźwięk po headshot'cie czy graczy na mikrofonie?

 

Albo zachowujemy kulture, usuwamy dźwięki, zabraniamy przeklinać, albo pozwalamy na to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra cs jest przeznaczona dla graczy od 16lat a więc nie widze problemu, bądźmy szczerzy każdy z nas przeklina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądra i trafna odpowiedź Bogu . Taka racja każdy przeklina, więc niech będzie tak jak jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Petrus byłem za, ale przemyślałem sprawę, byłem za wprowadzeniem dźwięków,ale jestem też za usunięciem pluginu na wulgaryzmy. Po prostu jak napisałem w temacie,albo można albo nikt nie może.

bogu Tak to prawda,ale połowa graczy cs'a nie ma tych 16-tu lat. Ale ponieważ jest to gra od tego wieku powinni pogodzić się z ewentualnymi przekleństwami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeklinać, a przeklinać to różnica.

Jak ktoś powie coś na k, albo ale zjeb**** to chyba to normalne, ale jak ktoś nawija całymi wiązankami i obraża innych to różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, samo przeklinanie np. k**** jaki fart, nie byłoby karane ale np. wyzwiska gracza już tak. To ograniczyło by obrażanie się graczy, i żeby było ciekawiej można wprowadzić taki ban na czas dłuższy niż 5 minut, 1H,aby gracze zrozumieli, żeby nie obrażać innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, czasem w nerwach mówi sie takie rzeczy, ale jak widać że ktoś używa takich słów bez powodu to wtedy należy się mu ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj oj oj... KmL najpierw wypowowiadasz sie w innym temacie, zę jestes za wprowadzeniem spowrotem pluginu Ultimate_sound_PL a teraz piszesz posta o tym ze jestes przeciw ( wtf?! ). Slowa typu k**** czy cos innego możemy potraktowac jako zlosc gracza, i za to nie powinno byc banów. Bogu dobrze napisal ze cs jest od 16lat ja nawet tuly nie mam ;P ale czasem mnie poniesie i sobie przeklne ale napewno nikogo nie obrazam.Za jedno slowo typu k**** nie powinno sie odrau karac gracza tylko dac mu pospolite ostrzezenie przed nastepnym razem, za to za wyzwiska innego gracze ban jest sluszny i to jak najszybciej gracz musi bys ukarany.

 

Ban na 5min za obraze jest za krótki, przynajmniej powinien byc tak jak juz pisaliscie na 1h ;)

Aaa... i tak za duzo sobie nie pobanujesz bo na servie jest zbyt malo osob, sadze ze z tego powodu ze sa wakacje i wszyscy powyjezdzali ale miejmy nadzieje ze wszyscy wroca w roku szkolnym albo pod koniec wakacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bLoW wydaję mi się, że nie zrozumiałeś tematu. Byłem za wprowadzeniem tych dźwięków bo to urozmaica gre, ale teraz po głębszym namyślę, zrozumiałem, że coś jest nie tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest wszystko ok, tylko mogły by być one troszke cichsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×