Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
bogu

Co rozwaliłeś/aś

29 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Temat polega na napisaniu co lub czym rozwaliłeś jakąś rzecz ze swojego zestawu komputerowego.

 

Ja zaczne rozwaliłem już monitor wywalając go przez okno, klawiature łamiąc ją o kolano i stacje kopiąc w nią ale to dawne dzieje, wiem nerwowy jestem. Dodam, że to wszystko przy grze w cs'a:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec...

rozwalilem kiedys klawiature... jak gralem w tony hawka

rozwalilem kiedys router bo co chwile cos sie tam rozlaczalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subufer leciał przez okno ;D

Lampka Poleciała o podłogę i zupełnie przez przypadek ją zdeptałem. (Grałem w FEAR i zaczęła mrugać ;D Sraka w gaciach)

Parę myszek i klawiatur ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modem od neta rozdupcyl sie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary komputer z windows 98 ; d

Był użyty do amatorskiego filmu w którym go rozszczepiłem na atomy ; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozwaliłem 3 myszki podczas CS w klawiaturze parę przycisków nie działa albo nie łączą spaliłem monitor też w CS bo grałem z 43 h walnąłem to DVD i CD R spadły o jedno piętro . a i jednostkę skopałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozwaliłem myszkę , i kiedyś złamałem słuchawki na pół które kosztowały 120 zł bo się wkurzyłem na lidze ale to stare dzieje ; d Teraz już jestem opanowany przy tej grze: - ) I spokojnie moge mięc dobry sprzęt ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się Was boje zacznijcie się leczyć bo z Wami jest naprawdę źle xD Ja jedynie rozwaliłem przez przypadek lampkę bo zahaczyłem noga o kabel i zleciała:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już rozwaliłem dwie myszki , co najlepsze kupuje coraz droższe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozwaliłem juz Livebox'a waląc nim o ściane, bo jak gralem w cs'a to mi sie rozłączal

 

No i teraz rozwalilem klawiatrure bo pilem kawe i wylalem na klawiatrue ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedziałem raz kiedyś i grałem w cs-a na zombie modzie. Była godzina 2-3 w nowy , bujałem sie na krześle i trzymałem klawiaturę na kolanach . Nagle jep i przewróciłem się . Zauważyłem że klawiatura mi nie działa, chcąc poprawić kabel zauważyłem że nie jest wcale podłączona, ciągnąc kabel dostrzegłem 1 dziwną rzecz. Gdzie jest wtyczka od kabla , zapaliłem światło wyciągnąłem komputer z pod biurka patrze a tam wtyczka ale bez kabla ... następnego dnia miałem nową klawiaturkę xD

Pewien mój kolega miał zły dzień i chodził wkurzony. Otóż okazało się że tego dnia nie miał internetu z powodu jakiejś awarii . Postanowił wywalić komputer na dwór . Poczuł niedosyt . postanowił że obleje go benzyną i tak zrobił. Na koniec postanowił go podpalić . Po pewnym czasie z całego komputera działały mu tylko kości ram ( sprawdzając u znajomego na komputerze) ( historie z życia wzięta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że nic nie rozwaliłem ze złości ;d

 

Tylko kiedyś monitor się przegrzał i wydobywał się z niego dym ale to już pewnie od starości... leży w koncie sprawny xD

I kiedyś od zużycia myszka się z dupczyła bo była na kulkę a druga laserowa nie wiem jak nie wiem czemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno zacząłem z pięści walić po jednostce to ten przód plastikowy odpadł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 5 myszek, może więcej - najczęściej wyrywałem przewód i myszka była rozbijana o płytki :). 3 klawiatury (2 ze starości, a 3 złamałem wpół kupioną dzień wcześniej - przyciski zacinały się - jakieś chińskie gówno). Dawne to czasy jednak, gdyż stwierdziłem, że to nieopłacalny biznes :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×