Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KraQ

skarga na lukaszka

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

składam skargę na łukasza, powodów jest kilka:

- niedorozwinięty dzieciak 16 letni, który leczy swoje kompleksy grą w CSa i banowaniem

- banuje graczy za byle co (bo ten do niego powiedział dzieciak, o zgrozo! co za obelga), róbmy tak dalej to na servie prócz botów i lukaszka, nikt nie będzie grał

- stawia siebie wyżej niż całą resztę, myśląc że każdy ma mu coś udowodnić albo ban, bo on ma rację i chuj...

- w cs'a za grosz nie potrafisz, więc tym bardziej jak chcesz komuś udowodnić że ma haxa? w stosunku do mnie pomyliłeś się dwukrotnie, o reszcie rozdanych banów nie chcę nawet mówić, zakładam, że część zbanowanych była na tyle dojrzała, że dała sobie spokój z serwerem, zamiast udowadniać, że jest czysty

- jestem w stanie udowodnić łukaszkowi, że nie zna podstawowych komend amx'a

- wystarczy zobaczyć w logi serwa, by zobaczyć jakie głupoty wygadywał na servie 20min temu

 

w związku z powyższym wnoszę o zabranie uprawnień łukaszowi, gdyż jak widać, więcej robi szkód niż pożytku

 

nie mam zamiaru tobie lukaszku dzieciaku z pod trzepaka osiedlowego udowadniać ile mam lat, a jak ci się nie podoba to ucałuj mnie w dupę, ajt?

 

miękki zwrot 'łukaszek' ma charakter tylko i wyłącznie wyśmiewający, nie zmiękczający w ramach jasności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.jak nie mailem admina to nie bylo graczy

2.dzieciakiem to ty mozesz byc bo z mikrem nie wspolpracujesz

3.w skardze tyle wulgaryzmow

4.obraza admina ile ma lat nie jest na temat bo moze sprawdzic na forum

5.on sam nic nie mowi wiec moze wiecej nie miec

6.kraq jak jest mapka fy_iceworld to wychodzi i nie akceptuje lepszych od siebie.

 

[ Dodano: 2011-08-08, 14:08 ]

tak tak kraq latali czity na sh i to jest strata gracza albo z wh ,ja robiłem tylko fotki i gracze oprócz cb nie wstwaili wcale bo na to wyglada ze cos mieli a co do cb to gracze sie skarzyli i fotki to bylo najlepsze rozwiazanie w tym wypadku

nawet nie masz wzoru do skargi wiec nie uznaje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.dzieciakiem to ty mozesz byc bo z mikrem nie wspolpracujesz

aż tak bardzo ograniczony umysłowo jesteś, że widzisz tylko jeden sposób na udowodnienie/potwierdzenie wieku, dorośnij

 

 

5.on sam nic nie mowi wiec moze wiecej nie miec

po raz kolejny pokazujesz, że opierasz się tylko i wyłącznie na przypuszczeniach nie mając kompletnie żadnego dowodu, taki nieodpowiedzialny dzieciak z uprawnieniami bywa niebezpieczny

 

6.kraq jak jest mapka fy_iceworld to wychodzi i nie akceptuje lepszych od siebie.

niejednokrotnie udowodniłem, że jestem od ciebie dużo lepszy, personalnie nic ci udowadniać nie muszę, jestem ponad to

 

 

tak tak kraq latali czity na sh i to jest strata gracza albo z wh ,ja robiłem tylko fotki i gracze oprócz cb nie wstwaili wcale bo na to wyglada ze cos mieli a co do cb to gracze sie skarzyli i fotki to bylo najlepsze rozwiazanie w tym wypadku

nawet nie masz wzoru do skargi wiec nie uznaje..

jaki obraz serwera pokazujesz swoją osobą? nie potrafisz pisać polszczyzną, nie mówiąc o składni i interpunkcji... bardziej dojrzały gracz na serwie widząc co i jak piszesz będzie miał w pogardzie taki serwer bez poziomu lub na poziomie jaki ty reprezentujesz... żenujące, że tacy idioci w Polsce rosną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że masz pod nickiem 17 to nie znaczy, że zachowujesz się na ten wiek. Patrząc na Twoją pisownię, widać, że nie zachowujesz się tak jak powinieneś na swój wiek.

Co do skargi, jeden z kolegów informował mnie, że podczas Twojej gry na BF2, dzieje się coś złego, że po prostu nie ogarniasz. Przykro mi nie mam dowodów, ale teraz będę częściej pojawiał się na BF2, i obserwował tego admina.

 

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 

KmL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia ile Kraq ma lat, bo to TY jesteś adminem! Mimo to myślę że nie masz powodów, żeby mieć jakieś zastrzeżenia do jego wieku, a twoje pisanie że nic nie mówi przez mikro jest naprawde żałosne.

 

i co z tego że masz 17 lat? myślisz, że jesteś przez to pro i wszyscy mają sie do ciebie zwracać "proszę Pana"? jeśli się zachowujesz na servie podobnie jak tu to nie dziwie sie że nazywają cie dzieckiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obraza administracji to ban regulamin,a kraq napisal skarge bo pecera zbanowalem a o ile ja pamietam to o zawsze wyzywał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nazywam cie dzieciakiem, bobasem, przygłupem, nieukiem i chodzącym kompleksem, dasz mi bana?

widocznie masz głęboki uraz na punkcie twojego wieku bobasie, skoro zwrot 'dzieciaku' uważasz za obraźliwy, tym bardziej, że zachowujesz się jak dzieciak, a 99% ludzi których znam którzy grają w cs'a jest od ciebie dwukrotnie starsza, więc bardzo spore prawdopodobieństwo jest, że na serwie spotkasz kogoś znacznie starszego od siebie i myślisz, że jak ten ktoś zareaguje gdy zobaczy co robisz na serwie? każdy cie od dzieciaków nazwie... dorośnij i tak jak mówiłem, odinstaluj CSa jak masz nim leczyć swoje kompleksy

sad but true kid

 

 

edit:

z komputerami powinno być jak z bronią, przyznawany na licencje i w po 21-ym roku życia, o ile życie w sieci było by prostsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podtrzymuje skargę. Admina masz tylko dalej dlatego, że rzeczywiście muszę przyznać, że często grasz. Jak tylko ktoś wchodzi na serwa ty też tam jesteś.

 

Aczkolwiek. Wiele osób skarży się, że banujesz bez powodu. Proponuję wrzucić na luz i częściej używać opcji kick zamiast bana. Co do ss. Jeżeli będzie więcej pomyłek na graczach steam będę oczekiwał od ciebie demek przy każdej skardze.

 

last chance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×