Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KmL

ODRZUCONE Podanie na Moderatora Forum- KmL

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1/Wiek. 13.

 

2/Dlaczego Ja? Wydaję mi się , że na forum jestem aktywny ,staram się aby mój post wnosił coś do tematu. Ostatnimi czasy mam dużo czasu i chętnie spędzam go czytając forum.

Jeśli już miałbym zostać moderatorem, gwarantuję, że praca którą będę wykonywał będzie wykonywana w 100% Moich możliwości. Mimo młodego wieku przestrzegam zasad ortografii, interpunkcji, składni. Staram się pisać po "Polsku". Na pewno nie zawiedziecie się na mnie i mam nadzieję, że podołam obowiązkom moderatora forum. Jestem opanowany, rzadko wpadam w gniew, z mojej strony na pewno nie będzie żadnych niewłaściwych zachowań typu. kłótnie, wulgaryzmy.

 

3/ Czy byłeś/jesteś moderatorem na jakimś forum? Nie,nie byłem moderatorem forum nie miałem okazji.

 

4/ Dział, który Cię interesuje: Nie myślałem, jeszcze nad działem do moderowania, ale każdy praca, która zostanie mi przydzielona będzie wykonywana bardzo dobrze.

 

Jeszcze parę słów ode mnie: Myślę, że warto dać mi szansę. Nie byłem moderatorem forum, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Wiem, że jestem młody, ale mam nadzieję, że moje podanie będzie rozpatrzone pozytywnie.

 

Chętnie odpowiem na Wasze pytania.

 

Pozdrawia.

Kamil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopak sie stara i myślę że zasługuje ma to żeby dać mu szanse

co prawda ma dopiero 13 lat i nie ma doświadczenia, ale zawsze przecież musi być ten pierwszy raz ;P

na początek może dostać jakiś luźniejszy dział, a potem sie zobaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie jest ok.Wiek może mały ,ale Jesteś na tyle ogarnięty,że można dać ci szanse ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wiek trochę mnie zniechęca szczerze powiedziawszy. Ja wiem, że każdy miał kiedyś 13 lat, albo dopiero będzie miał, ale zasady to zasady.

Jeśli jednak miałbym być na TAK to dałbym Ci góra jeden dział, w którym nie ma aż takiego spamu. Nigdy nie miałeś moderatora, nie wiesz jak się nim obsługiwać to również zniechęca.

Ja osobiście jestem za większością, bo jak na 13 latka ogarniasz, ale żeby być moderatorem trzeba mieć chodź troszkę doświadczenia. Nie będziemy marnować czasu, aby uczyć Cie od zera jak i co bo pisząc podanie na moderatora powinieneś wiedzieć chociaż jak z niego się korzysta. Twoje podanie nie jest aż tak bardzo zachęcające do Twojej osoby. Można powiedzieć, że piszesz jaki tu nie jesteś dobry. Żebyście sobie tutaj nie pomyśleli, że nie chce żeby on miał moda bo mam jako jedyny, sam złożyłem propozycję na pobór moderatorów bo na forum robi się powoli bałagan. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z zielem może masz 13 lat i jesteś aktywny na forum to nie za bardzo będziesz dobry jako moderator masz admina i nawet z tego powodu powinieneś być dumny :) ponieważ masz 13 lat a admin +16...

Miałem kiedyś tutaj admina i się cieszyłem z tego jako 14 latek miałem admina:)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mertel - jak widzę takie posty jak Twój, to Ty może i jesteś starszy od KML'a, ale gołym okiem widać różnicę w pisaniu w sieci.

 

FaJNe LiT3RkI RobiSZ MeRTEl !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z!elony, nie podzielam zdania, że na forum jest bałagan. Być może odczuwasz wrażenie, że nikt się nie zajmuje postami w takich działach jak np. Cziterzy . Sam chciałeś być moderatorem tych działów, więc wychodzę z założenia, że to Twój obowiązek i po prosty dem nie ściągam. Po 2 jest tak mało tego typu postów, że nie widzę po prostu potrzeby większej ilości osób do pomocy.

 

Co do podania to się zastanowię, ale tak jak wspomniałem to szczerze mówiąc nie wiem, na jaki dział mógłbym Cię dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×