Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pecer

Skarga na admina !l@u#k$s z^ *()

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Skladam skarge na admina lukasza ponieważ daje bany bez powodu

 

wycinek z konsoli

 

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Banned by admin !l@u#k$s z^ *()

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-kopytko.pl

[AMXBANS] Reason: ''

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:1:24978782'

[AMXBANS] Your IP: '83.15.250.11'

[AMXBANS] =======================================

 

 

Podkreslam abyscie zobaczyli Reason jest tam '' czyli ban bez powodu admin obraża jest wulgarny w obec graczy i wyzywa gdy gra jaMXBANS] Length: '4 hours'

[Akis cziter nawet go nie banuje .Na speca nie wjedzie zeby go sprawdzic tylko sprawdza jak padnie . Wczoraj gra gracz z auto kampa i dostaje bana na 5 minut to jest chyba cos nie halo

 

oczekuje zabranie mu flag

 

Ja nie obrazam mowie tylko jak jest bo kazdy slyszy twoj glosik przez mikro jak dzrzesz ryja bo bojisz sie pisac bo nie umiesz po prostu Dzieciak wielka mi obraza normalnie wojsko zwolaj i mnie niech rozstrzelaja pisze ze jestes DZIECIAK bo nim jestes

 

myslisz ze masz admina i jestes Pro kazdy ma sie ciebie bac bo jak nie to ban nawet votu nie umiesz dobrze zrobic robisz vot zmiana odpowiedzi T N co to ma byc myslisz ze jak gra gracz w wieku 8 lat to nie moze grac ???? mylisz sie ma takie samo prawo do gry jak i ty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta skraga jest nie na temat bo pecer clay czas kazdego obraza moze potwierdzic taki gracz jak np.makarek,bijuu,ja,neo,probykus i wiecej nie znam osob ktorzy sie wypowiadaja,podkreslam ze skarga kraq byla zwiazana z tym samym powodem ze pecer zawsze obrazal i on chcialby ze by za autokampe dawac bana na 4h a jemu za obraze na 5 minut albo wcale>podkreslam on nie pierwszy raz juz obrazal :) powodu nie musialem pisac poniewaz on dobrze wie za co ma bana

 

[ Dodano: 2011-08-17, 10:21 ]

nie moze byc 2 skagri od kraq i pecera za to ze dostal bana w regulaminie pisze OBRAZA ADMINISTRACJI BAN

 

[ Dodano: 2011-08-17, 10:22 ]

wiec prosze sie o spytanie graczy czy on nie obrazal tych których wymienilem :0

 

[ Dodano: 2011-08-17, 10:25 ]

pecer teraz sie myli bo nie ma ani jednego czitera

po 2 zawsze ma problemy zwiazane z autokampa ze ban powinien byc na 4 h

prosze o ogarniecie go i pokazanie regulaminu.................

 

[ Dodano: 2011-08-17, 10:32 ]

sory pecer ale ty nawet mikrofonu nie masz wiec sie nie wypowiadaj i mniej wulgazryzmow moze co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale składasz skargę na Łukasza bezpodstawnie . Myślę że jedynym dzieckiem jesteś tylko ty... Puaczesz nam tutaj bo nie potrafisz grac .. Ban za autolame był słuszny , nie można grać z autolamą . Jeżeli ci coś nie pasuje to pa pa :D

 

 

Pozdrawiam P!0N@ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram pion@ on sie błuntuje ze ma gorszy rank

 

[ Dodano: 2011-08-17, 10:38 ]

bd dobre wymowienie pion@ widac ze on posiada admina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz.. Wstyd robisz na Forum popraw to "błuntuje" pisze się Buntuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu piszesz post pod postem...

teraz to już chyba 3 warn powinien być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasz, masz takie coś jak opcja "Edytuj", na przyszłość używaj jej.

Co do skargi, to uważam, że jest ona bez sensu, skoro zasłużyłeś na bana to go dostałeś i musisz go przeczekać. Co do admina to bardzo źle, że nie dał powodu bana, bo to nie chodzi tylko o to żeby gracz wiedział za co dostał bana, to jest informacja ważna dla każdego administratora, czy rozpatrującego skargę.

Powód to powód i należy tam podać przewinienia gracza, jeśli nie było by to potrzebne nie było by w ogóle takiej opcji, zastanów się następnym razem zanim cokolwiek zrobisz bo wina leży bo dwóch stronach, nie tylko jednej. Skargi by nie było jakbyś napisał powód, bo wiedział by za co dostał bana i przeczekał by go cierpliwie, ale ty można powiedzieć dałeś według niego bana za darmo i ja jestem takiego samego zdania, bo nie było REASON'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on przed banem juz mowil ze napisze skarge

a co do powodu to juz awsze bd dawal powod bana

 

[ Dodano: 2011-08-17, 10:50 ]

wiem ze sie pisze buntuje literke pomylilem sory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pecer noobie nie umiesz grac w cs to nie graj, ale nie obrazaj !l@u#k$s z^ *() i innych graczy.A po drugie gralem w tedy na bf2 wiec widzialem. Moim zdaniem ban byl słuszny

 

 

Pozdrawiam [~TDK~]dgL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze lukasz daje bany wszystkim i Pion@ nie mowie ze ban o auto kampe byl nie sluszny tylko moze za nia nie 5 minut co ??? za obraze dostalem na 4h a on za auto dostal 5 minut chyba powinien dostac 2h jak na kazdym serwerze lukasz tylko psuje reputacje serwera jesli chcecie tracic graczy to prosze bardzo bo przez niego juz 5 osob nie gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to Kur*wa ma być . Za przeproszeniem . przeciez ja juz gram 3 tyg ja Kopytku i widze ze lukasz pecera prowokuje caly czas ,a pecer ma racje moze i admin ale jest takie cos jak Mikro +16 lub po mutacji a Lukasz drze morde w ten mikrofon bez skrpulow wogole . I kogo wy przejumjecie jako admin moze zrobcie jakies ograniczenia ? moze i umie grac ale na admina sie nie nadaje . to moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak założyć NOWE KONTO :) Banik słuszny, a TY ŁUKASZ EDYTUJ POSTY, bo oczy bolą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasz, w tym momencie powinieneś dostać 3/3 na forum i wylecieć. Dostajesz ostatnią szansę. Jeszcze raz zobaczę nie edytowane posty i wylecisz.

Za dużo skarg na ciebie jest, żeby nie była to prawda. Ogarnij troszkę kultury i nie zachowuj się jak rozkapryszony bachor. Admin za reklamę to wielki ukłon w Twoją stronę, a więc troszkę go poszanuj, bo drugiej szansy nie będzie.

 

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×