Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pecer

kolejna skarga na admina !l@u#k$s z^

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

'MAM NA IMIE LUKASZ I MAM 11LAT' has been banned for '1 hour'. Reason: 'zmien nick' By admin !l@u#k$s z^ PeCeR : glos masz po mutacji ???? !l@u#k$s z^ *() : pecer cicho byc

 

Podkreslilem grozbe pozniej bylo chcesz bana za to ze ustawilem swoje imie w nicku Mam na imie lukasz i mam b

dostalem za to bana na 10 godzin fajnie nie ???

 

 

'MAM NA IMIE LUKASZ I MAM 11LAT' has been banned for '1 hour'. ten gracz tez zostal zbanowany co 11 latek nie moze grac w csa ???

 

Oczekuje 3/3 ostrzeżenia bo ten admin psuje wam tylko reputacje serwera ban na 10 godzin za nick ??? .

 

 

Jeszcze do H@ serwerow ustawcie sobie jakis przedzial wiekowy np od 19 lat bo mlodsi admini psuja wam serwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Ja sam wiem lepiej ile mam lat

2.2 skargi 1 gracz bez sensu.

3.Obrażałeś nickiem i w grze wiec masz bana odczekaj

4.NICKIEM SIE ADMINA NIE OBRAZA.

5.Dajcie temu graczowi pouczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pecer wez juz skoncz. Ban był słuszny za obraze admina. NIe skladaj wiecej takich zalosnych skarg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
'MAM NA IMIE LUKASZ I MAM 11LAT' has been banned for '1 hour'.

 

Jeśli dla Ciebie 1 hour to 10 godzin to pozdrów swoją nauczycielkę od angielskiego ode mnie ^^

Twoje skargi są na prawdę żałosne nie poparte żadnymi dowodami. Nie dziwie się adminowi ani trochę, że dał Ci bana, sam go do tego sprowokowałeś.

To jest czysta prowokacja, nic innego. Jeśli uważasz, że jesteś pępkiem świata i każdy będzie się za Tobą wstawiał to się mylisz, grubo się mylisz.

 

a ty sie zastanow ze 2 skargi 1 gracz nie moze pisac

 

Po pierwsze naucz się pisać bardziej po "polskiemu", a po drugie niby czemu jeden gracz nie może napisać dwóch skarg ? Każdy ma do tego prawo, oczywiście jeśli skarga będzie poparta odpowiednimi dowodami w postaci screena, czy świadka, ta skarga niestety tego nie posiada, ale nikt nie zabroni mu jej napisać.

 

Ja uważam, że obydwoje powinniście wrzucić na luz, bo to się robi chore. Jeśli się nie lubicie nie odzywajcie się do Ciebie, ani nie dokuczajcie sobie nawzajem. Zwyczajnie w świecie olewajcie się na wzajem tak jakby was nie było, takie rozwiązanie według mnie będzie najlepsze.

 

Pecer, pisząc te skargi jedyne co robisz to ośmieszasz się. Jak dla mnie Twój iloraz inteligencji jest niższy niż 0.

Podział wiekowy jest, ale nie od 19 lat bo to znacznie za dużo. Ile Ty masz niby lat? Ja Ci daje góra 13 bo nie umiesz jednego zdania po polsku napisać.

Jeśli uważasz, że ten admin psuje reputację to złóż podanie na admina i napraw tą reputacją skoro tak Ci na niej zależy, co chwile piszesz skargi.

Nie sztuką jest przeczytać skargę, sztuką jest mieć zasób argumentów, aby odpowiedzieć na tą skargę, a jednocześnie usprawiedliwić się, czy też wybronić. Widzę niestety, że łukasz nie posiada takich argumentów i w ten sposób jeszcze bardziej pogarsza swoją reputację. Nie gram w ogóle na serwerach sieci bo zwyczajnie nie mam na to czasu, ale widzę co się dzieje na forum i można Cie ocenić łukasz, po Twojej umiejętności pisania.

 

Pecer, jeśli będziesz chciał jeszcze raz napisać skargę to musisz mieć twarde argumenty, które przekonają graczy do tego, że to jednak Ty masz racje. Zapamiętaj sobie to na przyszłość, taka dobra rada ode mnie, na pewno Ci się przyda jeszcze ; )

 

Mówię już teraz, że nie mam zamiaru tutaj nikogo obrażać, po prostu piszę co widzę i jak na prawdę jest.

 

Tyle z mojej strony na ten temat. Dziękuje ; ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zielony naucz sie kurwa czytac napisalem ze typ za nick mam na imie lukasz i mam 11 lat dostal bana na 1h ja za nick mam na imie lukasz i mam daje b odstalem bana na 10j naucz sie kurwa czytac i nie mam 13 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę jaki jesteś dorosły ^^ Swoim postem udowodniłeś właśnie swoją męskość 13 letniego dziecka siedzącego za komputerem. To właśnie Ty się naucz pisać bo napisałeś to tak chaotycznie, że nie idzie z tego nic zrozumieć i po tym co napisałeś powinieneś być zbanowany na sieci, albo przynajmniej na forum. Aczkolwiek jeśli źle to zrozumiałem bo mogło mi się zdarzyć, robotem nie jestem, to mogłeś to normalnie wytłumaczyć nie używając wulgaryzmów bo to świadczy o Tobie. Uważasz się za dziecko ulicy, nie przeczę, że nim nie jesteś bo ja też większość swojego życia spędziłem na ulicy, ale jeśli trzeba się zachować kulturalnie w odpowiednim miejscu to nie stanowi mi to żadnego problemu.

Ja tu wcale nie odbiegam od tematu tylko nawiązuje do Twojej postawy, czy też charakteru... Więc wypraszam sobie wszelkie obelgi pod moim adresem o te dwa zdania.

 

odstalem bana na 10j

 

Odstałeś bana na 10j mówisz, ta ? Spoko. Jakiś nowy slogan bo za bardzo nie rozumiem.

 

Ja czytać umiem bardzo dobrze za to Ty nie umiesz ani czytać, ani pisać. Po cholerę zmieniałeś nick na taki sam jak admina ? To jest tzw. podszywka za którą leci ban na dłuższy czas, przykładowo na 10 h. To, że masz tak samo na imię Cie wcale nie usprawiedliwia. Zachowałeś się jak zwykły dzieciaczek, który chciał bronić swojego kolegę z piaskownicy. Jeśli Ci coś nie pasuję to nikt Cie tutaj na siłę nie będzie trzymał, droga wolna. Nikt za Tobą płakać nie będzie, gwarantuje Ci to. Ja Cie nie wyganiam, absolutnie tylko widzę, że do każdego masz problem, uważasz się za nie wiem kogo, a wiesz kim jesteś ? Nikim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmieszna sytuacja ... a czemu ten gość co dostał bana na 1h się nie wypowie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem zielony czy ty jestes taki glupi czy tylko udajesz ???

podejrzewam ze jestes bo nigdzie tam nie pisze odstalem bana na 10j idz do okulisty albo najlepiej czytaj po literce :]a ty lukasz udowadniasz ze masz max 12 lat bo piszesz post pod postem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah, ale się poniżasz, masakra. Nie jest napisane, nawet nie wiesz sam co piszesz. Co Ty sobą reprezentujesz, chcesz pokazać jaki jesteś niby fajny, ale w ogóle Ci to nie wychodzi.

Naucz się pisać i czytać tak jak już powiedziałem i jest to poparte dowodami. Na dość, że nie umie pisać, to jeszcze nie umie przeczytać tego co napisał...

A co do tematu to wydaje mi się, że do niczego nie prowadzi i skarga napisana jest bez sensu, chociaż winy łukasza w tym też trochę jest, jeśli chodzi o zbanowanie gracza o nicku MAM NA IMIE LUKASZ I MAM 11LAT.

 

Lepiej już nie nie piszmy i poczekajmy na wypowiedź Petrusa bo on będzie miał tutaj ostateczną decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pecer, 2 pkt bliżej do bana na forum za brak kultury.

 

Sam prowokujesz, a później płaczesz. Tyle na ten temat.

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×