Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Haneczka1985

Bogu cziterem .........

38 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

KML ale wszyscy uważają że ma WH on uważa że nie ma. To skąd wiesz że jeżeli dostanie tą 2 szanse to będzie grał czysto ?

 

Może czasem warto zaufać człowiekowi?

Gdy nie będzie grał czysto, można to sprawdzić.

Teraz się udało, uda się i następnym razem.

Wszystko gra na niekorzyść Boga. Załóżmy, że Jego gra to skill i wyczucie, jeśli tak jest, następnym razem znowu dostanie bana za tego skilla, przecież nie będzie grał gorzej tylko dlatego, że MY tak chcemy.

 

Ja już się wypowiedziałem.

Dajmy mu szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on złamał warunek tak? Czitował? .Na demku wszystko widać i chcecie dać cziterowi 1 szanse brak słów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, połowie z tych adminów sam pomagałem w obsłudze amx itp a teraz uważają, że ja jestem czitem ale każdy ma prawo do swojego zdania. Ja chyba nic więcej nie mam do dodania.

 

[ Dodano: 2011-08-29, 19:24 ]

http://www.speedyshare.com/files/30090997/Nowy_Obraz_-_mapa_bitowa_3_.bmp

 

Takich rozmów dostałem już wczoraj i dzisiaj pare. Jeżeli nie wierzycie w moją niewinność to nie moja sprawa, ale nie spamujcie mi na steam abym się przyznał w coś czego nie robiłem. Już widzę, że nie daje wam to spokoju a więc jeśli was to ucieszy i w pewnym sensie zaspokoji to dla was sie przyznam, grałem na czitach kiedy tylko mogłem. Powinniście być zadowoleni, że przyznałem się do czegoś czego nie zrobiłem;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogu uwierz ze wcale nie jestem szczesliwa z zaistnialej sytuacji a tym samym prawdopodobnie bede uwazana za tzw. "sprzedawczyka". Nie zrobilam tego bo chcialam Cie zniszczyc a tylko dlatego ze gracze z serwera wywierali na mnie co raz to wieksza presje sprawdzenia tego jak grasz. Okazalo sie ze faktycznie cos masz i nie wmawiaj mi ze to twoj skill... ( dlaczego nie grasz jeszcze w reprezentacji Polski ?, z takim talentem zrobil bys kariere!) Nie moglam zrobic Ci ss'ow bo jestes adminem. Nawet zastanawialam sie czy najpierw nie napisac do Ciebie na Steam ale to spowodowalo by iz nie uzywal bys przy mnie wh. Co do szacunku to przez wh nie stracilam go do Ciebie a jedynie poczulam sie oszukana! Stawiajac ten temat chcial upewnic sie ze to co zobaczylam nie jest tym co .... zobaczylam. Nie graj na litosc a przyznaj sie jak bylo. Mimo wszystko uwazam iz Bogu powinien zostac pozbawiony admina a nie mozliwosci wypowiadania sie czy tez gry na serwerze. Poprostu bedzie teraz obserwowany bardziej niz do tej pory. Wg mnie jest to uczciwe biorac pod uwage iz dobrze sprawowal swoje rzady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli poczułaś się przeze mnie oszukana to cię przepraszam. Do reprezentacji bioroą od 18lat z tego co wiem. Jeżeli ma wam to pomóc w podjęciu decyzji: przyznaję się do popełnionego przeze mnie czynu, powinniście sie tym zadowolić...;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko uwazam iz Bogu powinien zostac pozbawiony admina a nie mozliwosci wypowiadania sie czy tez gry na serwerze. Poprostu bedzie teraz obserwowany bardziej niz do tej pory. Wg mnie jest to uczciwe biorac pod uwage iz dobrze sprawowal swoje rzady.

 

I o to mi chodzi.

Wydaję mi się, że Bogu był aktywny na forum, na serwerze, dobrze adminował i dlatego warto dać mu szansę. Każdy admin ma na sumieniu jakiś błąd, czy to większy czy mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak! Jestem zadowolona bo masz chlopaku jaja. Bardzo szanuje osoby ktore portafia przyznac sie do winy. Mam tylko nadzieje ze napisales to nie po to aby sie kazdy odp******* i faktycznie zrozumiales ze zle zrobiles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie gosciu jedzie na WH widac to na demku ktora nakreciła Hanka , może się mylę ale nie sądze ;] .

 

ty tez napierdalasz na wh

 

 

Ale nie rozumiem info na gg ! Bynajmniej u mnie jest tak , żeby obejrzeć wiadomość z gg to muszę zminimalizować grę , w którą aktualnie gram i dopiero odczytać wiadomość . Jeżeli masz taki refleks i tak dobry komputer , że w 1sec. minimalizujesz , odczytujesz , maksymalizujesz i jeszcze dobrze strzelasz to powodzenia ...

 

Jak mozna podawac info na gg ja tego nie trawie kompletnie. Przeciez lepiej zalatwic sobie kanal vt/ ts, albo nawet na steam pisac czy zadzwonic. ( bynajmniej jak tak robie).

Mozesz skorzystac z moich propozycji sa o wiele lepsze od tego podawania infa przez gg.

btw. takie minimalizowanie cs'a i patrzenie infa na gg to nie przystwarza Cie o sciny na kompie albo jakies lagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic do udowodnienia a więc można temat zamknąć i dać mi tego bana albo nie jak dacie to szoda jak nie to fajnie ale cóż nie mogę udowodnić tego, że jestem bez winy, a więc nie mam się juz tu po co wypowiadać.;D

 

[ Dodano: 2011-08-29, 20:14 ]

 

ty tez napierdalasz na wh

 

sorry ale to nie temat do tego, aby oskarżać innych ten jest po to aby mnie oskarżyć;D a więc ja żądam pewnej wyłączności:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze coś, ludzie teraz według was wszystkich zawsze miałem wh i wgl ale dopiero teraz o tym mówicie, zastanówcie się co wy w tej chwili mówicie. Widziałem, że ma czity ale myślałem że to głupota i że nic nie ma. Takimi słowami udowadniacie, że nie nadajecie się na adminów, ponieważ nie umiecie rozpoznać czitera.
.

 

Bardzo mądre słowa, bardzo. Powiem Ci tak. Może i długo jesteś na sieci, bo temu zaprzeczyć nie mogę, ale z jednej strony to się nie liczy, a z drugiej trochę żal takiego gracza.

W pierwszym poście napisałem, że powinieneś zostać zbanowany na sieci jak i na forum, lecz jednak czytając wszystkie Twoje posty, oraz innych użytkowników postanowiłem, że będę za tzw. większością. Powiem Ci tak, na tym demku widać, że grałeś na WH i nie ma co się oszukiwać. Ciągle się tego wypierasz. Według mnie najlepszym rozwiązaniem było by danie Ci szansy, lecz tylko wtedy, gdy przyznasz się do złamania regulaminu.

Wiesz co Ci powiem, mi na Twoim miejscu było by bardzo głupio mówiąc, że nie mam WH, skoro na tym demku widać je PERFIDNIE, to mnie też trochę zniechęca od dania Ci szansy. Nie sztuką jest złamać zasady, sztuką jest się przyznać do złamania jej i ponieść konsekwencję, które Petrus na pewno sam ustali.

Jeśli jesteś gościem i masz jaja, radzę Ci - przyznaj się, a ode mnie będziesz miał 100 % poparcie...

 

@ DOWN

 

Powiem Ci tak, najpierw ogarnij się i pisz trochę z kulturą, bo wulgaryzmy na forum są karane warnem. Nie grożę, a ostrzegam, żeby później nie było gadania.

Każdy wie, że grał na WH, a on się wypiera... Wiesz jak to się nazywa ...? Brak szacunku do siebie, a ten jest bardzo ważny jeśli również chcesz być szanowany przez innych.

Jeśli gość się przyzna to znaczy, że chce przyjąć karę na klatę, a nie jak pipka wypierać się bezustannie. To nie jest komenda, tylko zwykła sieć serwerów...

Może kilka osób zrozumie o co mi chodzi, a może kilka nie, tego już nie wiem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boże jeśli on nie dostanie bana dla tego, ze sie przyznal do tego, że grał na czitach to bedzie smiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozdzielam wh na perfidne i normalne, jak niektórzy tu na forum. Widać jednoznacznie, że korzystałeś z wh na zasadzie on/off (najlepsza jest akcja jak strzelasz w murek na A i jak koleś się rusza ty celownik idzie za nim). Jednak.. komp stacjonarny mi się zepsuł co za tym idzie na lapku mam sluchawki od mp3 oraz strasznie mi tnie komp, więc dostaniesz szansę na odbanowanie, bo chyba rozumiesz, że ban na serwerze jest oczywisty. Mianowicie dodam to demko na BL (bo nie jestem do końca powny, ja nie takie akcje robilem za dobrych czasów), jak Cię puszczą to ja też Ci dam ub. Admina tracisz. Przyznaję, nie potrzebnie (bylo wtedy mało) zaproponowałem Ci admina, najgorzej właśnie robić tak " z łapanki". Jak ktoś chce to sam sklada podanie.

 

Nie dostaniesz, żadnego bana na forum, bo niby za co? więc możesz się udzielać i odwiedzać nas do woli.

 

Przykro mi, że tak się kończy Twoja gra u Nas, ale najpierw trzeba myśleć, a później coś robić.

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×