Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Haneczka1985

Bogu cziterem .........

38 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Z wielkim zalem i bolem serca zawiadomisc musze iz nasz kolega, administrator o nicku Bogu, od dawna uzywa WallHack'a..... Jest to dla mnie o tyle trudne poniewaz myslalam ze jestesmy od tlamszenia tego typu ludz. Jestem w ciezkim szkodu, ze jeden z nas moze dopuscic sie tak haniebnego czynu. Przyznam otwarcie ze zglaszano mi iz Bogu ma wh a ja to bagatelizowalam..... az do dzisiejszego dnia. Kiedy ogladalam jak gra zrobilam sie blada. Prosze o NIEocenianie naszego kolegi przed ogladnieciem demka. Jezeli sie mylilam to z gory przepraszam .... lecz gdy okaze sie to prawda, skladam otwarty wniosek o usuniecie Boga z listy adminow.

 

Oto link do demka : http://www.speedshare.org/download.php?id=DE1F115811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przyznaje ... Mi się wydaje że to nie jest skill tylko wh!,gdy oglądałem jak Bogu gra aż oczy mi prawie wyskoczyły nigdy nie widziałem na servie żeby Bogu tak wymiatał.Lecz od parunastu dni kumple ze steama zaczęli do mnie pisać że Bogu chyba na wh jedzie olewałem to ,bo nie chciało mi się w to wierzyć że Bogu aż tak dobrze gra.Ale teraz widziałem i to jest na 100% wh,no chyba że się mylę ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że wygląda to jak wh i nie zdziwie się jak strace admina i dostane perma na serwer. Sam zbanował bym gracza grającego tak jak tu na tym demku widać. Nie mogę zapewnić, że nie miałem czitów bo nikt nie może o tym nas zapewnić, ale mogę tylko powiedzieć, że ich nie miałem i to czynie. Nie grałem na wh choć tak to wygląda. Mogę mieć tylko nadzieję, że administracja dojrzy tam mój skill(można tak to nazwać) a nie wh, dodam iż niejednokrotnie byłem już na tym serwerze banowany przy podejrzeniu mnie o wspomagacze lecz zawsze okazywałem się czysty. To chyba na tyle, przykro mi po raz kolejny, że osoby tak mi znane i zdawało mi się bliskie na tym serwerze podejrzewają mnie o oszustwo. Jeżeli jednak dostanę bana prosze administracje o danie mi jednego dnia na forum, abym mógł się pożegnać. Pozdrawiam was Bogu-Kuba:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogu nigdy nie podejrzewalam Cie o haxy.... naprawde gracze b. czesto pisali mi ze masz wh a ja ich zlewalam smiejac sie beszczelnie ale to co dzis zobaczylam naprawde mnie rozwalilo. My powinnismy dawac przyklady ..... nawet nie wiem co napisac. Poczulam sie oszukana i zdenerwowalo mnie to co zobaczylam. Chce aby kazdy zobaczyl to demo i stwierdzil czy jest mozliwa taka gra bez wspomagaczy. Poza tym wnioslam tylko o usuniecie z listy adminow - nie z mozliwosci gry na serwerze bo moge sie mylic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cię i szanuję twoją opinię bo widze jak to wygląda. Jeżeli czujesz sie przeze mnie obrażona i oszukana bardzo cię przepraszam. Mam jednak nadzieję, że dojrzycie tu gdzieś coś pozytywnego. Do rozwiązania tej sprawy proszę o zawieszenie mnie w statusie admina, ponieważ inni gracze mogą czuć się oszukiwani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż nie wiem co powiedzieć... dużo magicznych akcji i nie wiadomo jak się z tego wybronić... pozostaję neutralnie, ale ze wskazaniem, że jednak jest tutaj coś nie tak... za dużo domysłów.

Dlaczego? Ano dlatego że doświadczony gracz (ogarniający), gdy wychyla się zza rogu na d2 na długiej (od strony terro), to:

1) nie robi tego przy samej ścianie,

2) nie celuje od razu na pochyłkę, a raczej po woli po ścianie przeciwległej, aż do wnęki ze skrzynią...

3) za dużo tutaj "pewniaka" przy wychylaniu się...

 

Niby czasem coś tam wyjrzysz, sprawdzisz, zajrzysz w kąt, ale kuźwa te fragi niektóre, to aż człowiek dębieje...

 

Przykre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze podam momenty ktore sa nieprawdopodobne:

 

- 1 runda (od poczatku demka) nic sie specjalnego nie dzieje - szybko konczy sie runda

 

- 2 runda (od poczatku demka) - akcja na bs A - od 1:30min do 1:23min czyli akcja pt. nie widzac gracza i bez mozliwosci wiedzy ze jest w rogu bs'a A celujesz idealnie w niego, pozniej akcja po podlozeniu bomby na gali wybiegasz i strzelasz jeszcze przed wyjsciem zza rogu.

 

- 3 runda (od poczatku demka) to akcja ze skrzynkami na respie ct zaraz po wbiciu i podlozeniu bomby na B

 

- 4 runda (-//-) akcja na A. Prawie cala do zakonczenia akcji dosc dziwna (caly czas wiedziales gdzie sa wszyscy)

 

- 5 runda (-//-) akcja na Gali dziwne skany i po flashu odrazu wycelowany na czlowieka na skrzynce

 

- 6 runda (-//-) wbicie na dluga bez specjalnego rozgladania sie dookola a tak to czysto

 

- 7 runda (-//-) akcja przy wyjsciu z gornego trupa na bs B. Dosc mocna.

 

itd. itp

 

Nie bede wymieniala wszystkich akcji poniewaz juz po 2 rundzie bylam zaskoczona. Biorac pod uwage to ze sie rozgladales, sprawdzales katy i robiles rzeczy ktore nie swiadcza o czitowaniu, prosze wiecej osob o przygladniecie sie temu demku od poczatku przynajmniej do 8 rundy. Kolejna rzecz to stosunek dziwnych akcji do skilla. Kucanie podczas strzelania, zauwazalnie slabszy refleks w 1 rundzie ktory nagle zmienia sie w 2 oraz ogolna gra Boga utwierdzaja mnie ze ten skill o ktorym piszesz nie jest az tak wielki. Jezeli twierdzisz ze to nie WH to widocznie masz info ktore i tak nie nakieruje twojego celownika dokladnie na innego gracza! Widzialam ze dostales pare razy bana z ktorego wybroniles sie ss'ami dlatego prosze o wiecej wypowiedzi na temat demka. Jezeli uznacie ze demko jest czyste oficjalnie przeprosze Boga tu i na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Gdy zobaczyłem ten temat, doznałem małego szoku. Nie wiedziałem co o tym myśleć. Miałem Boga za fajną, uczciwą osobę.

A to co zaprezentowała tutaj Hania całkiem zmienia postać rzeczy. Już po drugiej rundzie widać było perfidne WH ze strony Boga.

Skany z długiej do tego rogu i potem wejście na gale i natychmiastowe skanowanie ściany dokładnie w miejscu gdzie jest przeciwnik.

To musi być WH.. Zawsze może mieć info z VT, TS', ale jak na grę Boga to było za mało

Jak dla mnie perfidne WH.

Ja jako admin, też często dostawał wiadomości na u@, że Bogu coś ma. Ale zwyczajnie to olewałem.

 

Teraz widzę, że byłem głupi pomijając takie wiadomości.

 

Składam wniosek o usunięcie Boga z administratora serwera cs-kopytko, oraz zbanowanie go pernametnie na wszystkie serwery cs-kopytko.

 

Pozdrawiam. KmL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi jest, że osoby którym ufałem i które lubiłem odwróciły się do mnie. Propo tak zwanego utraty skilla, rzecz przedstawia się tak, ja nie gram w cs cały czas często przechodze na spec minimalizuje gre itp, ponieważ robię dużo rzeczy w tle tak zwane gry przeglądarkowe. Nie moge zapewnić was o mojej niewinności w żaden sposób bo tak owego nie ma i jeżeli uznacie, że było to jednak wh zrozumiem to i przyjmę moje odwołanie z pokorą i bez żadnej obrazy. Mam nadzieję, że jednak tak sie nie stanie i uwieżycie mi, że na wh nie grałem. Nie jestem zresztą taki głupi aby marnować admina i mój czas spędzony tutaj w jeden dzień. Wspomnę jeszcze moja wcześniejszą prośbę, jeżeli administracja uzna jednak iż to wh proszę o danie mi jednego dnia na forum przed daniem mi bana na nim abym mógł napisać moje pożegnanie.

 

[ Dodano: 2011-08-29, 14:40 ]

Dodam jeszcze, że ja jestem na tym forum i na tym serwerze dłużej niż wszyscy którzy się tu wypowiedzieli oprócz piotra, i te osoby które mnie znają i z którymi ja znam się od dawna powinny wiedzieć, że nigdy bym czegoś takiego nie zrobił. Istnieje też pewne wytłumaczenie może ono was troszke przekona, że tak dostaje info na steam na gg itp to dość często nawet ale nnie podam nicków tych osób, ponieważ nie mam zamiaru narażać ich na konsekwencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HMmmm jak dla mnie odpał.. Dlaczego niby nie wspomniałeś o tym że dają ci info przez steama albo coś? tylko teraz jak ktoś o tym wspomniał.. tłumaczyłeś się na początku ze to tylko może tak dziwnie wyglądać i , że to jest skill, ja w to nie wierze .Ale to tylko moje zdanie. A może mu na admie nie zależy , tylko tak was w konia robi bo steam i tak juz ma na blu..

 

a i dajcie mu się pożegnać zobaczymy może coś napisze ciekawego albo jest po prostu tak uzależniony , że się musi pożegnać O.o

 

Moje zdanie nie wiem ile sie tu liczy ale zgaduje że mało ale sądzę , że ma wh

 

PS : takie odbiegające od tematu , Hania ustal proszę jakieś godziny treningów albo coś bo nudy w klanie nawet ani razu nie zagraliśmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gosciu jedzie na WH widac to na demku ktora nakreciła Hanka , może się mylę ale nie sądze ;] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze, że oglądałem to demko kilkakrotnie żeby mieć całkowitą pewność co do Boga.

Ja również jak koledzy wyżej uważam, że było to WH. Skill to skill, ale Ty grając, od razu wiesz gdzie jest ziomek i wychodzisz za ściany od razu z celownikiem na graczu z przeciwnej drużyny. W Cs'a nie gram teraz w ogóle, więc nie wiem jak wyglądała sytuacja wcześniej, czy również grał na WH, czy też nie.

Fakt, może i Bogu jest trochę na forum, czy sieci, ale to się nie liczy... Złamałeś zasady i powinieneś zostać zbanowany na forum tak samo jak i na sieci, widziałem, że ktoś tam napisał, że straci tylko admina. Niby czemu...? Gracze, którzy korzystają z czitów są banowani na sieci i na forum również, Bogu też jest zwykłym graczem z tym, że miał przywilej banowania/kickowania itp., ale według mnie powinien zostać potraktowany tak jak każdy inny gracz.

 

Simple, jesteś graczem sieci, więc Twoje zdanie liczy się tak samo jak moje, bez względu na rangę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz wypowiem się ja :) .

 

Pewnego dnia odprowadziłem dziewczynę i wróciłem zmęczony do domu . Odpaliłem cs'a i wbiłem na kopytko . Po jakimś czasie gry wszedł na serwer Bogu . Na serwerze było 2 adminów : Bogu i Funky (ja już admina nie miałem) . Kilka razy Bogu mnie zabił tak nieprawdopodobnie , że ośmieliłem się napisać na u@ "Bogu , lepiej to wyłącz" . Z tego co pamiętam to zostałem wyśmiany . Po jakimś czasie gry , wszedłem na specta i sobie popatrzyłem na jego grę ... WH ewidentne "akcja po akcji" ... Jako , że Boga uważałem za normalnego człowieka napisałem kilka razy na u@ "Bogu wyjdź z tym wh" lub "Lepiej to wyłącz..." . Jakiś czas jeszcze oglądałem to wh i ...

Napisałem do boga na steam wiadomość w stylu "Bogu , lepiej to wyłącz , bo będziesz miał z tego same problemy . Ktoś nagra demko i masz po adminie , steam i swojej pracy ..."

 

Co do info na steam to fajnie :) . Bo czasem z Funky'm czy kiedyś z Kamilem sobie tak podajemy i zostajemy oskarżani o tak zwane "wuha" i mamy niezłą polewkę z ludzi grających na serwie :) .

 

Ale nie rozumiem info na gg ! Bynajmniej u mnie jest tak , żeby obejrzeć wiadomość z gg to muszę zminimalizować grę , w którą aktualnie gram i dopiero odczytać wiadomość . Jeżeli masz taki refleks i tak dobry komputer , że w 1sec. minimalizujesz , odczytujesz , maksymalizujesz i jeszcze dobrze strzelasz to powodzenia ...

 

Tyle ode mnie :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż moge dodać...

kolejny admin po poki'm, kokoszce i karasiu, który grał na wh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Ktos to wysmieje, ale jest sposob dla takich osob jak Bogu. Osobiscie czesto mam tak, ze wbijam na serwer i ledwo mam staty na plusie, a innym razem gniote jak rasowy cziter :) Raz czesciej, a raz rzadziej - ale tak bywa.

 

Wowczas warto miec alibi/dowody na obrone w postaci demek kreconych ze swojego"POV'a" :) Przy okazji mamy material na fragmovie.

 

Szkoda Boga, bo chlopak ogarnial mentalnie i glowka pracowal w przeciwienstwie do wielu innych, ale mimo wszystko te WH Go oslepilo. BARDZO szkoda mi Typa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może wypowiem się co do Boga w kwestii info na gadu-gadu.

TO co powiedział Charlie jest prawdą, często Ja albo Funky rozmawiamy sobie np. na steam i mamy doskonały podgląd na sytuację, ale to co robiłeś Ty nie można w żaden sposób wytłumaczyć.

Info na gadu-gadu? Powiedz mi jak to możliwe, że w tak krótkim czasie otrzymywałeś DOKŁADNE wiadomości (jeśli takie były) o położeniu graczy, z przeciwnej drużyny.

Tym bardziej, że gadu gadu to nie jest komunikator głosowy, i pisanie zajmuje więcej czasu niż powiedzenie jakiegokolwiek słowa do mikrofonu.

 

My jak przekazujemy sobie informacje na steam, (przeważnie przez Chat głosowy) wiemy gdzie są przeciwnicy, ale nie w taki dokładny sposób jak Ty.

 

Tyle ode mnie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc tak nawiasem na gg może dać info bo jest funkcja w lewym górnym rogu "zadzwoń:" ;D

Wczoraj grałem z "bogiem" i miałem też podejrzenia, chciałem nawet pisać do Petrusa na PW bo na forum trochę mi było głupio (dzięki Hanka że mnie wyręczyłaś ;p) ale nie doszedłem do wnisoku że to by była głupota z jego strony ;/

A co do bana to chyba na wszystkie serwery i na forum choćby za oszukanie nas wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do infa na gg tak używam go z graczami nie posiadającymi steam, akurat na wczoraj go nie używałem, powiedziałem to tak dla przykładu. Charlie prosze cie ty w tej chwili nie kłam, grałem z tobą pare razy kiedyś ale nigdy, a to nigdy nie napisałeś mi "bogu wylącz to" powtarzam NIGDY. pewnie dostanę tego perma z tego co już tu widzę no ale trudno tak bywa, sam widziałem, że wygląda to jak wh ale mówie po raz kolejny że na wh nie grałem. Po pewnym czasie jak gra sie z pewnymi osobami po prostu wie sie gdzie wyjdą itp gdzie się chowają. Nie mam nic więcej na swoją obronę a więc pewnie pożegnam się z siecią. Jeszcze jedno proszę nie wyzywac mnie od takich i takich bo co z tego, że uważacie mnie za czlowieka z wh

okey to szanuje wasze zdanie ale skoro nie znasz mnie to mnie nie wyzywaj anie nie śmiej się ze mnie bo poświęciłem tej serwerowni napewno więcej czasu niż ty nie mówi tu do takich osób jak piotr lub zielu. Malesiak co do twojej propozycji o robieniu sobie demek, to dobra propozycja ale ja mam może i szybkiego kompa ale dysk mam tylko 80giga a więc po jednym takim demku mam zawalony dysk. O i jeszcze jedno mówicie, że nie da się tak grać ale ja za przykład podam tu Rafala"Neo"Jarzembskiego, wiele osób nie pamięta jak gral na naszym serwerze ale koleś ogarniał lepiej niż ja na tym demku mial wiele razy ss ale zawsze czyste. Haniu jeżeli widziałaś, że mam wh to naprawdę mogłaś zrobic mi ss chociaż miał bym teraz coś na swoją obronę a nie obraził bym sie o to i gdyby były czyste nie chciał bym abyś admina straciła.

Pozdrawiam Kuba

 

[ Dodano: 2011-08-29, 18:52 ]

Jeszcze coś, ludzie teraz według was wszystkich zawsze miałem wh i wgl ale dopiero teraz o tym mówicie, zastanówcie się co wy w tej chwili mówicie. Widziałem, że ma czity ale myślałem że to głupota i że nic nie ma. Takimi słowami udowadniacie, że nie nadajecie się na adminów, ponieważ nie umiecie rozpoznać czitera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haniu jeżeli widziałaś, że mam wh to naprawdę mogłaś zrobic mi ss chociaż miał bym teraz coś na swoją obronę a nie obraził bym sie o to i gdyby były czyste nie chciał bym abyś admina straciła.

 

Adminowi nie można zrobić ssów, bo ma tak zwany immunited (chyba dobrze napisałem)

Ale jak dla mnie ssy rzadko kiedy przy podejrzanym graczu stanowią dowód..

Gdy jest się inteligentą osobą używa się WH On/Off. Tzn włączasz, sprawdzasz gdzie przeciwnicy, wyłączasz.

 

To może parę słów do Kuby (Boga): Szanowałem Cię, miałem za przyjaciela, gdy zobaczyłęm ten temat naprawdę byłem szokowany..

Po oglądnieciu tego dema, byłem szokowany ale bardziej. Wydaję mi się, że nawet bardziej doświadczeni gracze,(mówię tu o profesjonalnym graniu, turniejach) nie zachowaliby się tak jak Ty w niektórych momentach. Może się mylę ale tak mi się wydaje.

 

Szczerze, szanowałem Boga jako przyjaciela, i proponuję dać mu jeszcze jedną szansę. Jeśli Petrus oceni to demo negatywnie, Bogu straci admina, ale także powinien dostać perma na wszystkie serwery cs-kopytko.

Ale jak już Bogu wiele razy tu pisał, w tym temacie, patrząc na Jego ilość postów na forum, oraz czas poświęcony na serwerownię proponuję aby nie dawać mu perma. Dać mu jeszcze jedną szansę. On naprawdę spędził ogromną ilość czasu grając tutaj. Dlatego myślę, że nie powinniśmy od razu go banować na perma. Po tylu spędzonych godzinach Kuby na tym serwerze, jak i na forum myślę , że dajmy mu jeszcze jedną szansę.

 

Kuba napewno straci admina, ale myślę, że powinniśmy mu pozwolić grać dalej, choćby argumentem jest czas jaki ten człowiek poświęcił na Kopytku, a także reklamy które ostatnio wykonywał, w ramach zapłaty za admina.

 

Dajmy mu jeszcze jedną szansę.

 

Pozdrawiam

 

Kamil

 

Edytuje: Chcę coś dodać.

Ostatnio czytałem sobie forum i zobaczyłem, że jeden z adminów ("karaś") też grał na WH.

Ale jemu Petrus dał szansę. Dajmy szansę także Kubie.

 

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KML ale wszyscy uważają że ma WH on uważa że nie ma. To skąd wiesz że jeżeli dostanie tą 2 szanse to będzie grał czysto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli stracę admina to powinienem dostać i perma, ale powiem szczerze że ucieszył bym się gdyby tak się nie stało. Wiele osób postawiło na mnie krzyżyk ale są osoby które dalej mnie szanują i które ja też szanuję. Co do tego, że nie da się zbanować admina to mi się zdaje, że admina zbanować można a immunited masz tylko na ping tak mi się chociaż wydaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×