Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Adamek vs Kliczko

Kto wygra?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • Adamek
      7
    • Kliczko
      4


15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Może szybszy, ale jak dostanie parę strzałów od Kliczki to spadnie ;).

Jak było z Hay'em (jakoś tak się piszę) niby o wiele szybszy, a dostał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj Kliczka do Hay ;D

Hay to jest BOT nie wiem co on ma wspólnego z boksem, zero techniki. Jak oglądałem walkę z kliczką to nie mogłem tego wytrzymać co on robił.

A Adamek też najsłabszy nie jest ;D Przyjmie parę ciosów na klatę i może mocno oddać ;D

Najgorsze jest to że za walkę trzeba sporo zapłacić ;P ja już mam wykupioną ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy wszystko będzie kodowane i trzeba płacić, czy na canal + np. będzie za free?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem... JEDYNA opcja to bedzie RTL. Niby w programie w PolsatSPORT jest Boks o 23, ale watpie aby to bylo to... na szczescie RTL mam i nie bedzie zakodowany ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus i malesiak :D

Wszędzie będzie zakodowane a co do RTL to chyba musi niemieckie, bo spotyka się też tłumaczoną po polsku i tam będzie zakodowane ;D

Na polsat sport na bank nie będzie bo nikomu z polskiej TV nie sprzedali ;D

"alkę w Niemczech pokaże stacja RTL, która... jest także dostępna w Polsce. I to za darmo! Bracia Witalij i Władimir (35 l.) Kliczkowie, którzy chcą jak najwięcej zarobić na sprzedaży transmisji w Polsce, żądali od polskich operatorów, żeby zakodowali sygnał RTL w czasie walki.

 

"Super Express" ustalił jednak, że do tego nie dojdzie. Polscy operatorzy (Aster City oraz platforma n) są zdecydowani pokazać walkę, pod warunkiem, że... nie zakodują jej Niemcy.

RTL uspokaja

 

- Chcę uspokoić polskich kibiców. Nie zamierzamy w jakikolwiek sposób kodować transmisji z tej walki. Ze względu na prawo europejskie, takie coś jest niedopuszczalne - powiedział "Super Expressowi" rzecznik stacji RTL - " - źródło www.gwizdek24.se.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×