Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Osama

GrUbSoN

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zbytnio nie słucham Grubsona ale nawinęło mi sie parę Jego kawałków np. A Ty Nie, Nowa Fala, Na Szczycie. I nie jestem tymi nutkami zbytnio zadowolony, ale też nie są takie złe.

W Grubsonie denerwuje mnie to, że jest uważany Za Hip-Hop, a tak naprawdę Jego muzyka to regge. Czasem denerwuję mnie to: Słucham sobie Hip-Hop PL (w radiu) fajne klepy lecą, Chada, Peja, Pezet itd.. I nagle pojawia się Grubson, choć w komentarzach i tak wszyscy piszą, żeby nie puszczali Grubsona bo to radio to nie jest Jego gatunek muzyki, to i tak dalej jest tak samo.

Moje podsumowanie: Nie mam nic do Grubsona, czasem nawet jak już gdzieś leci to mogę go znieść, ale jakoś zbytnio się Nim nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reggae a nie regge ;p

Ja lubie grubsona, fajnie szybko miło i z sensem nawija, niektóre kawałki fajne są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reggae a nie regge ;p

Ja lubie grubsona, fajnie szybko miło i z sensem nawija, niektóre kawałki fajne są :)

 

Przepraszam za błąd, nie orientuje się w tego typu muzyce więc pisałem z pamięci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest prawda, że Grubson sam w swoim wywiadzie powiedział, że sam do końca nie wie co on nagrywa. Nie jest to ani Reggae, ani RAP.

Jest to po prostu jego styl i nie umie go nazwać. Ja ogólnie w ogóle nie słucham Reggae, dla mnie ta muzyka nie ma w ogóle sensu, ani przekazu.

Flow tych ludzi strasznie mi się nie podoba, brzmią jakby im jaja na żywca rwali...

W gusta się nie wnika, ale powiedziałem co o tym myślę po prostu i nie mam zamiaru ubliżać ludziom, którzy go słuchają bo to jest tylko i wyłącznie ich sprawa... ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma parę utworów które wpadają w ucho, ale ogólnie nie słucham Grubsona.

Na Juwenaliach w Białymstoku był, wystąpił jako ostatni, czekałem bo myślałem że powali, ale zawinąłem się po 10 minutach bo nie było tego szału jakiego wszyscy oczekiwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubson i jego twórzcość jest bardzo spoko, bardziej niż bardzo. Ale koncertowo dla mnie to nie wygląda, oczywiśćie gra koncerty które są 6/6 ale to nieliczne koncerty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×