Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KmL

Klip: Chada- Niesiemy Prawdę

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wytwórnia Step Records oraz warszawski raper Chada z dumą prezentują długo oczekiwany czwarty teledysk promujący album „WGW". Najnowszy klip został zrealizowany do utworu pt. „Niesiemy prawdę". W nagraniu, prócz gospodarza gościnne udzielili się giganci rodzimej sceny rap - Pezet, Pih, donGURALesko oraz Jarecki. Co ciekawe nie zabrakło w nim miejsca także dla młodszych graczy, takich jak Sitek i Hukos Za bit odpowiedzialny jest zaś Buszu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie. Miałem na myśli, że Chada najlepiej nawijał ogólnie, a zaraz po nim Sitek w sensie, że też miał dobry tekst... Nie chodzi mi tutaj o kolejność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz zrozumiałem. Bardzo przepraszam.

Sitka muszę przyznać nie znałem, ale w tym kawałku całkiem ładnie sobie poradził. Pih też miał fajną nawijkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malesiak, masz rację " Proceder " lepszy, a jeszcze lepsze " O nas dla Was " płyta Chady, którą nagrał z PIH'em.

Teraz nie słucham Chady prawie w ogóle, to co się dzieje między nim, a Doniem to porażka. Patrz jak jakiś cwel może zniszczyć komuś karierę. Chada się wkurwił i nie wiedział co zrobić, a wyszło na to, że zachował się jak szczeniak i powoli powoli schodzi na psy... Zdarza się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tą sytuacje z Doniem to naprawdę nie wiem co Chada robi.. Wszyscy (Jego fani) myśleli, że zniszczy Donia. A ten nagrał jeden kawałek i co gorsza tylko jedna zwrotka jest "dissem". Co prawda wersy z tej zwrotki niszczą, ale jak dla mnie Chada nie popisał się. Czekałem na utwór typu " Wszystkiego nie najlepszego" albo "Czas rozliczeń". Narazie Chada zawodzi, ale miejmy nadzieję, że odpowie w najbliższym czasie "pseudoraperowi" Doniowi.

 

Proceder (płyta) bardziej mnie się podobał :)

Popieram, Proceder mocna płyta.(narazie jak wszystko co nagrał Chada).

Czy lepsza od WGW? Można się kłócić. Tomek zawsze 3ma poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pioseneczka ale wolę Chada ft Hi-fi Banda Sześciogwiazdkowy Skurwiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie ten kawałek :D i moim zdaniem KOlejnosc jest taka Chada,Pih,Pezet,Sitek,Hokus,Gural,Jarecki...za długo nie porapował ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×