Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
EmPeCe

Podanie o admina EmPeCe

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Po twoich postach typu "..." i nic więcej mogłem wyczytać tylko to , że bardzo chcesz mieć admina ! Jeżeli chcesz pospamować to spamuj , ale tematami typu biografie , aktualności , filmy itd. , a na pewno trochę osób będzie na Ciebie patrzeć z większą przychylnością :) .

2. Na serwerze grasz w miarę dobrze , kulturę ogarniasz . Ale mam jedno zastrzeżenie ! Zauważyłem , że jeżeli ktoś na prawdę ma farta (życiówkę) lub ogarnia to często spamujesz na say'u tekstami "(gracz) odpale wyjdź" czy coś w tym stylu .

 

Ja jestem neutralny :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Po twoich postach typu "..." i nic więcej mogłem wyczytać tylko to , że bardzo chcesz mieć admina ! Jeżeli chcesz pospamować to spamuj , ale tematami typu biografie , aktualności , filmy itd. , a na pewno trochę osób będzie na Ciebie patrzeć z większą przychylnością :) .

2. Na serwerze grasz w miarę dobrze , kulturę ogarniasz . Ale mam jedno zastrzeżenie ! Zauważyłem , że jeżeli ktoś na prawdę ma farta (życiówkę) lub ogarnia to często spamujesz na say'u tekstami "(gracz) odpale wyjdź" czy coś w tym stylu .

 

Ja jestem neutralny :) .

 

jak mialem niby nabic 20 postow?

pod drugie na say u pisze jak ktos jest odpalony a nie jak mnie zabija..poza tym chcialem na probe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×