Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Winyl

Jakie macie srzęty motoryzacyjne w swoim domostwie??

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

TrzMieL już Cię lubię ( za sprintera) !!!!!  http://motokiller.pl/uimages/services/motokiller/i18n/pl_PL//201211/1352021381_by_KS1947SG.jpg?1352021381 oto MOJE dwa maluszki, a po za tym jeszcze Audi Q5 (taczka) ;p a ile lecieliscie najszybciej swoim "sprzetem"? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yamaha r1, yamaha aerox, ford scorpio (sedan) 1997 - dawniej słynny wieloryb ;), kosiarka honda 4.5 konia, odśnieżarka stiga 5.5 konia, piła dolmar xD hahaha

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pani Doktor Ibizka? :D Pewnie jeszcze żółta?

 

 

ja otóż posiadam KX 125, 46 KM, może i to nie jest dużo, ale jak wjadę w jakieś błotko i pizda do ostatniego biegu to idzie mała adrealinka :D taki jak na tym zdjęciu:

KX_125.jpg

 

Moja maleńka :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srebrna.. psychol nie czepiaj sie mnie na takich rowerach jak tu pokazujesz to ja jezdzilam jak ty w pieluchy robiles, 125 jakies 40 KM , przecież ty tego utrzymac nawet nie mozesz pewnie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się wcale nie czepiam. Mój kumpel ma żółtą ibizkę, na mieście też widzę dużo ibizek w żółtym kolorze, więc myślałem, że Twoja jest taka sama :D

Hahahha ^^ Wgl jaki ona może mieć silnik? Pewnie 1.4 w benzynie, i maks 90 kucy. Zapierdalam większą zębatkę do swojego KX'a i na starcie wąchasz spaliny :D

Wolę 125, niż mieć 250 na czterosuwie. 

I nie wierzę, że jeździłaś na krosie ^^

 

PS: Tak wgl żółte auto to błąd

Edytowane przez The Psychol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.4 90 km? haha :D pewnie 1.2 60 KM ;p, a co do Psychol   "Wolę 125, niż mieć 250 na czterosuwie. " to nie gadaj bo jedzilem na 250 czterosuwowej Hani :) po tunningu, to kurwa asfalt rwalo i moj ojciec jak mial C klasse w AMG to na starcie zostawal : )) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czterosuw a dwusuw to nie to samo i chodzi mi o moc .

Czterosuwy z reguły mają mniej KM ale mają  dużo większy zryw , szybsze zbieranie się , krótsze zamulenie po dodaniu gazu na wyskokim biegu przy małej prędkości. Dwusuwy (dwupaki) mają zawsze więcej KM niz czteropak tej samej pojemności , co w cale nieznaczy , że są lepsze.

Rekreacyjny użytkownik takich maszyn nieodczuje roznicy między cztero a dwupakiem.

Dla wielu lodzi dwupak to lepsze rozwiązanie , ponieważ czteropak wymaga wiele , wiele więcej wkładu pieniędzy np.

Gdy padnie Ci czteropak , będziesz wiedział , że dwupakiem jezdziłeś za darmo , jednak zależy to też od firmy motorku . Najlepsza jest Honda ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo co Nattowe czyli:Laguna Renault,Reno Clio,simson s5 i w końcu ROMET OGAR 205

 

Pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renault Clio Nissan Primera  WSK 125 (dobry sprzęt do uciekania przed policją :D) simson sr50 w trakcie remontu jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie gadaj bo jedzilem na 250 czterosuwowej Hani

To Ty nie gadaj, bo tak się zajebisćie złożyło, że kumpel przyjechał w tamtym roku na wakacjach podobnym krosem tylko, ze 250 i w czterosuwie sam mówił, że mój się lepiej zbiera. Zapomniałem tylko jaką miał zębatkę. Może miał mniejszą i dlatego :D Wtedy by mnie wyjebał na prostej :P

Edytowane przez The Psychol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nissan Almerka stary o stary 400tyś ale śmiga jak marzenie :D 
Yamaha Aerox 80ccm.
Jubilat 2 ( składak z komunii hahaha ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×