Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kamilek

Admin ?

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: [$WK]Demon

Steam ID - Wymagany (Jeżeli nie masz nie składaj podania): STEAM_0:1:3752823

Staż gry (Minimum 2 lata): 3 i pół roku :)

Wiek (Minimum 16 lat): 17 w lutym.

Czas spędzony na Serwerze (Minimum 10h): Dużoo ponad 10h :) Codziennie tam jestem po kilka godzin.

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Byłem adminem na serwerze CS-T, Tymbarku, Flooderze i kilku innych. :)

Znajomość AMXX (x/10): 8

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Jestem osobą która odróżnia cheata od skilla, nie popełnia błędów w adminowaniu.. Czyli innymi słowy, posiadam to co posiadać powinien admin :)

Czy będziesz płacił składki?*:[TAK/NIE] : Oczywiście

Kontakt: Steam: najaranyfg, gg 15520333

kto polecił : MaAtEk

Pozdrawiam szanowną administrację oraz graczy i czekam na rozpatrzenie mojej skromnej kandydatury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc patrząc na podanie niby na TAK.

Ale grałem z tobą parę razy na serwie i ogólnie jak dla mnie jesteś dzieckiem ;D Masz wielki orgazm po tym jak biegasz i zabijasz innych, może nie 0 ale mało szacunku do innych. Poza tym mówisz że odróżniasz skilla od czita ^^ Zawsze jak na serwerze jest gracz AK-47(coś takiego) to mówi że mam WH i ty nie raz się pod tym podpisywałeś ...

P.S. Wątpię że masz 17 lat

Czyli jestem NEUTRALNY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem na tak , mily odnosci sie z szacunkiem do graczy , pomocny jak najbardziej na TAK , przyda sie na serwerze admin ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem neutralny, ponieważ nie wiem tak na prawdę komu wierzyć. Jedni mówią tak, drudzy tak.

Mam nadzieję, ze zdajesz sobie sprawę z tego, że admin to nie jest osoba, która ma jakieś przywileje i tylko banuje graczy.

Admin powinien systematycznie odwiedzać forum, wypowiadać się w tematach, w których potrzebna jest opinia administratorów serwerów.

Wielu ludzi, którzy byli pewni, że będą dobrymi adminami nie wywiązywali się ze swoich obowiązków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Posiedź z Nami na forum.

 

Edit: Zmieniam zdanie. CAŁKOWITE NIE, Spamujesz w każdym temacie, emotikonami albo głupimi pytaniami. Co więcej tematy w których się udzielasz były pisanie w maju..

Jak dla mnie za posty które piszesz powinieneś dostać warna.

 

Co to ma być? Przedszkole?: http://cs-kopytko.pl/viewtopic.php?p=23806#23806

Twoje posty: http://cs-kopytko.pl/search.php?search_author=kamilek

Pokaż mi jeden sensowny, bo nie mogę znaleźć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja... będe na forum codziennie... proszę dajcie mi szanse i sory za tego spama.. :)

 

jak jakieś dziecko... i ty masz 16 lat?? sorry ale zmieniam zdanie na NIE po tym co napisał KmL...

a może masz jakiś dowód, że masz 16 lat? bo prosisz się jakieś małe dziecko:p

 

ps. Tak nie do tematu ale zapraszam do wzięcia turnieju w cs 3on3. Informacje na http://cs-kopytko.pl/viewtopic.php?p=23832#23832

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK, można dać szanse, jak się nie sprawdzi no to trudno. Przecież na COD gra tylko MaTek, więc 2-gi admin się przyda. NA TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - przyda sie pomoc. Tym bardziej, że koleś wcale nie jest taki jak wam sie wydaje :P

Jeśli nie wierzycie, że ma 17 lat możecie usłyszeć jak gada prze mikro, a nawet jeśli czegoś na początku nie będzie ogarniał to mu wytłumacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tego po co odzywaja sie osoby ktore nie mialy z nim stycznosci i jeszcze sa na NIE , piszecie aby posty nabic czy co? rozumiem te osoby ktore mialy stycznosc z nim albo sa adminami ...

 

Popieram Osame:)

Neutral:)

nie masz Mertel swojego zdania ? piszesz aby posty nabic ? moglbys chociaz bardziej rozpisac sie

 

albo np "

jak jakieś dziecko... i ty masz 16 lat?? sorry ale zmieniam zdanie na NIE po tym co napisał KmL...

a może masz jakiś dowód, że masz 16 lat? bo prosisz się jakieś małe dziecko:p "

 

Znow nie masz swojego zdania jestes takim przydupasem czy co? co inni napisza to i ty tak samo musisz pisac? jak chcesz sobie posty nabic to stwórz temat liczby od 1 do miliona i spamuj sobie , a mi zdaje sie ze ty masz moze z 15 lat albo i mniej bo osoba w takim wieku powinna miec juz swoje zdanie a nie spamowac to co inni napisza i co myslisz ze jak przekopiujesz lub napiszesz to samo co inne osoby , to jestes fajniejszy ? moze to sa twoi idole ?

 

 

Forum: [DD2] Podania o Admina Wysłany: 2011-06-27, 12:21 Temat: Podanie KmL

WIELKIE TAK

Pamiętam Cię KmL:) A Może Raczej Kamil:P

Jesteś Spoko Nigdy Nie Miałem Do Ciebie Pretensji.

Dałem ci Raz Bane Za To Co Nie Miałem I Z Tej Strony Cię Przepraszam:P

Pamiętasz Chyba WH:D?

Pozdrawiam cię:) I Jeszcze Raz Wielkie TAK

 

Hahah i juz widac dlaczego Mertel zmienil zdanie :D poniewaz KML wypowiedzial sie na nie to i on musial zmienic bo nie chce by KML był zły na niego :(

 

"sorry ale zmieniam zdanie na NIE po tym co napisał KmL... " Mertel ty jeszcze bardziej spamujesz na forum , piszesz byle co albo nabijasz posty tutaj kilka dla przykladu :

 

Forum: OffTopic Wysłany: 2011-06-16, 17:13 Temat: Liczymy do 666

259 (no tak tak nabijaj posty)

 

Wysłany: 2011-06-14, 09:53 Temat: Kupmy dom

764

 

Wysłany: 2011-06-14, 09:52 Temat: tak albo nie.

nie mam nic:D:P

Masz Komputer Czy Laktopa:D

 

Tego jest od groma starczy wejsc na twoj profil , nabijaj nabijaj posty i podlizuj sie bo w tym jestes najlepszy ;] pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walus, Nie wiem czy masz problemy z mózgiem czy co ale ok.

Pisze np. ze popiera Osame to nie znaczy ze nie ma zdania tylko ze uważa tak samo jak Ja, i tylko nie potrzebnie by spamował pisząc to samo.

A co do nabijania postów to te przykłady co podałeś to od tego jest Hydepark i te tematy, skoro jest temat Tak albo Nie to co miał napisać ? Nie ma chyba osoby na forum która tam się nie wypowiedziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Forum: [DD2] Podania o Admina Wysłany: 2011-06-27, 12:21 Temat: Podanie KmL

WIELKIE TAK

Pamiętam Cię KmL:) A Może Raczej Kamil:P

Jesteś Spoko Nigdy Nie Miałem Do Ciebie Pretensji.

Dałem ci Raz Bane Za To Co Nie Miałem I Z Tej Strony Cię Przepraszam:P

Pamiętasz Chyba WH:D?

Pozdrawiam cię:) I Jeszcze Raz Wielkie TAK

 

Hahah i juz widac dlaczego Mertel zmienil zdanie :D poniewaz KML wypowiedzial sie na nie to i on musial zmienic bo nie chce by KML był zły na niego :(

 

Nie no koleś mnie dobija:P Kolego(jak mogę cię tak nazwać). Zauważ kiedy te podanie o admina było napisane. 4 miesiące temu, a i jeszcze zauważ, że KmL(Kamil) starał się o admina więc nie wiem o co ci tu chodzi. A i ja sobie nabijam posty? Człowieku wyjdz z tego forum zauważ nie które posty jak pomagam forum lub jak napisałem rezygnacje z Admina, zobacz ile tam napisałem. Napisałem tyle ile ty chyba nigdy nie napisałeś w 1 temacie. Więc proszę nie oskarżaj mnie o nabijanie postów bezsensownych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie wyciągajcie starych spraw bo nikt nie jest alfą i omegą, aby znać sprawy forum sprzed kilku miesięcy jak się jest kilka dni.

 

Jestem wyrozumiały dotycząco pisania postów zaraz na początku, ale z jednym się z Wami zgodzę. Wiadomo, że jak ktoś się nie udzielał na forum, a chce admina to jakoś te posty musi nabić, ale... bez przesady. Są tematy, które są aktualne zawsze, nie ma co pisać, że ktoś spamuje w offtopic bo od tego on jest. Jakbym go opróżnił to połowie z Was by spadło 3/4 postów. Jednak, nie popieram odkopywania postów z np. jakąś propozycją zmian z przed pół roku. To, że forum jest otwarte to nie znaczy, że należy od razu w nim pisać, szczególnie posty typu " ;d ".

 

Reasumując teraz nic nie dostaniesz, ale w przyszłości za każdy taki post jest 1 pkt.

 

Myślę, że szansę można dać gdyż sam Matek nie wystarczy. Serwery się powoli rozkręcają, ale potrzebni są również stali admini.

 

Miej na uwadzę jedynie kogo banujesz. Przepatrz Amxbans, czy dany gracz, którego uważasz za haxa rzeczywiście coś ma i czy już nie były mu robione ss. Za bezpodstawne banowanie banowanie również możesz stracić admina. Resztę info dostaniesz jak wpłacisz kasę.

 

http://cs-kopytko.pl/viewtopic.php?t=4390

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×