Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
metiu93

Skarga na Administratora z!elony

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciał bym złożyć skargę na Administratora o nicku z!elony.

 

A chodzi mi dokładniej mówiąc o to, że ten śmieszny Administrator w sposób nie kulturalny odnosi się do innych graczy.

 

Na dowód wysyłam wam oto tego screen'a :

 

http://imageshack.us/f/32/snapshot0000zl.png/

 

 

 

Proszę o ostrzeżenie dla tego administratora.

 

Z góry dziękuje :

Mr.M3t!u

 

 

PS: Petrus jakim cudem dałeś takiemu dziecku Admina ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z!elony już wiem dlaczego taki nicki ponieważ z tego co widzę to z ort. też nie jesteś za dobry :) nie pisz przekleństw jak robisz w nich błędy proszę cie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do powiedzenia tylko jedno.

 

Szykują się wielkie zmiany. Część graczy się zbytnio rozbestwiła i myślą, że jak do nich zagaduje na steam, jestem miły, a z tym na innych sieciach się nie spotkali to mogą już wszystko. Ja oczywiście staram się być otwartym do graczy, rozmawiać nawet z tymi słabo rozgarniętymi ( nie ma co kryć, że w tą grę nie grają same bystrzachy). Znam wielu właścicieli sieci cs i powiem jedno. Większość jest strasznie cięta i nie pogada (nie mówię tu o sieci 10 dni co prowadzi jakiś 12-latek).

 

Zielony mi na pw również opisał drugą stronę tej sytuacji.

 

Mam dość już niańczenia Was.

 

Po 2 - Dobija mnie fakt, że userzy mający gdzieś sieć, nie odwiedzają forum prawie w cale, a na skargę to się jakoś cudownie rozpisują.

 

 

Moderator Zielu dla Waszej wiedzy sam zrezygnował bo nie chce się denerwować. Będzie grać tylko cw w klanie.

 

Emilek595, przez to co zrobiłeś wczoraj na treningu, a raczej przed trafiłeś na czarną listę. Nie jesteś tu żadnym królem. Widzę, że przestajecie mnie powoli szanować, ale to się zmieni.

 

cdn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj, ponieważ ciągle mnie obgadywaliście, naśmiewaliście się ze mnie za plecami tzn. po moim zginięciu.

Admin Mertel, oraz Player One ( Dokładnie nicku nie pamiętam, ponieważ był on troszkę skomplikowany ) mogą to potwierdzić, ponieważ widzieli całe to zajście.

Zaczęło się od tego, że gracz piona wszedł na serwer i pierwsze jego słowa przez mikrofon to " z!elony Ty frajerze " - a więc wyłapał od razu bana na 1 h za obrazę.

Ty zacząłeś płakać, że to Twój kolega i że się poskarżysz Petrusowi bo on Cie lubi i na pewno Ci uwierzy, a nie mi, ponieważ pomagałeś mu przy rozwoju sieci.

Zacząłeś na say'u pisać, że jestem botem, nie umiem grać i za każdym razem jak mnie zabiłeś z Twojej strony szła jakaś głupia odzywka.

Na dowód masz tylko jeden screen, który wcale tak bardzo nie obraża kochasia. Zostałem do tego sprowokowany, na pewno nie powiedział bym mu tak bez żadnego powodu, ponieważ nie szukam zaczepki tak jak Ty, oraz Twój kolega kochaś.

Nie jestem żadnym dzieckiem, jestem młodszy od Ciebie tylko o 2 dni, ja również nie dawno skończyłem 18 lat.

Nie wiesz, bronisz swojego kolegi z piaskownicy...? Typowo, wygląda to tak, jakbyś chciał mu się podlizać i nabrać u niego szacunku pisząc skargę w jego imieniu na mnie ( tak to wygląda ) - to jest na prawdę bardzo, ale to bardzo poniżające jak i żałosne dla Twojej osoby.

Jestem an tej sieci prawie 300 dni i jest to pierwsza skarga na mnie, nigdy nie powiedziałem na żadnego gracza złego słowa, wiesz dlaczego...? Ponieważ żaden z nich mnie do tego nie sprowokował tak perfidnie jak Ty i kochaś. Nie powiem, bo ja również słałem głupie odzywki, które były skierowane do was obydwóch.

Widziałem komentarze typu " z!elony to bot, nie umie grać i spina " - prawda jest taka, że wy zaczęliście, a raczej Ty zacząłeś bronić swojego kolegi pione, a ja Ci wtedy grzecznie odpowiedziałem, że dostał bana, ponieważ na niego zasłużył i że bez powodu na pewno by go nie dostał. Lecz Ty się nie uspokoiłeś i nadal pisałeś głupie komentarze, więc ja Ci na nie też głupio odpowiadałem bo nie dam sobą pomiatać. Ty an to, że się poskarżysz Petrusowi i że on i wiele ludzi z tej sieci na pewno wstawi się za Tobą, a nie za mną...

 

Ty jako zaufany gracz sieci za jakiego się uważasz, również powinieneś zachować kulturę, a również tego nie zrobiłeś. Ja nie mówię, że jestem bez winy, ale wina leży również po Twojej stronie i kochasia, który bardzo cwaniaczy, szuka zaczepki i śle co chwilę bardzo prowokujące komentarze i uważa się za władce świata...

Typie, nie będziesz mi mówił, że jestem dzieciakiem, bo znając życie spotkalibyśmy się na ulicy to byś dostał taki oklep, że to koniec... Z chęcią pojeździł bym Ci wałkiem do ciasta po twarzy łamiąc noc i wszystkie zęby za to jakim jesteś cwaniakiem i jak chcesz wylizać dupę ( podlizać się ) kochasiowi, pionie, oraz Petrusowi pisząc właśnie tą skargę.

Nie wiem, Ty chcesz się ośmieszyć, czy co...? Ja totalnie Cie nie rozumiem człowieku, to jest to samo jakbyś Ty sapał się załóżmy do Mertela, a ja bym napisał skargę.

Pisałem Ci, że jesteś konfidentem, Ty zaprzeczałeś i mówiłeś, że konfidentami to są moi koledzy, a co teraz zrobiłeś ...?

Podejrzewam, że Ty tak samo jak ja nienawidzisz frajerów, a sam teraz się tak zachowałeś. Każdego z nas po trochu wychowała ulica, nie będę tutaj wnikał w swoje życie, ani Twoje bo to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa i po prostu uważam, że nie masz ochoty o tym rozmawiać.

Nie wiem czym Ci zawiniłem, Ty mi w sumie niczym, ale jeśli Ty masz do mnie sapy, to ja też - to chyba oczywiste, że na zaczepkę trzeba odpowiedzieć ( najczęściej atakiem ) i właśnie tak zrobiłem i powiem Ci szczerze, że wcale tego nie żałuje.

 

To tyle z mojej strony.

 

 

P.S

 

Petrus, ja mam do Ciebie szacunek, jesteś na prawdę w porządku.

 

Metiu, ja przynajmniej umiem edytować posty, a błąd ortograficzny zdarzy mi się raz na tysiąc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz być pewny, że nie będę tęsknił. Z chęcią sprzedał bym Ci jeszcze kopa w plecy żebyś szybciej stąd poszedł...

 

Może i to nie na miejscu, ale musiałem to napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra koniec spamu.

 

Sam Kochas często przeklinasz, ale wczoraj to mnie na prawdę wkurwiłeś.

Nie ukrywam, lubię Was, ale widzę, że tracę tu szacunek. Jeżeli chcesz to może się to szybko zmienić.

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×