Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Sobota19

Pasterz.

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz nie zdazylem sie wypowiedziec w tamtych tematach robie nowy podpinam sie pod wszelkimi skargami na Pasterza admin masakra wbija raz na ruski rok i wtedy banuje wszystkich ktorzy go zabija ... To jest admin ? Porazka nie admin mnie tez zbanowal co zostale juz wyjasnione ;) Moim zdaniem wylot powinien byc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poniewaz nie zdazylem sie wypowiedziec w tamtych tematach robie nowy podpinam sie pod wszelkimi skargami na Pasterza admin masakra wbija raz na ruski rok i wtedy banuje wszystkich ktorzy go zabija ... To jest admin ? Porazka nie admin mnie tez zbanowal co zostale juz wyjasnione ;) Moim zdaniem wylot powinien byc ...
Ja tam do niego niemam żadnych sapów , moze narazie nie może wbijać bo ma swoje sprawy . ?

 

sprawiedliwy admin .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota ja Cie rzadko tez widze na serwerze. Gdybyś grał tyle co ja to bys widział że Pasterz to ogarnięty gracz i admin. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm rzadko ? Cos Ty teraz jest wolne wiec troche baluje xd Ale ogolnie jestem kilka godzin dziennie,sam chce sie starac o admina poniewaz w godzinach 8-16 nie ma adminow a wtedy boty cheatuja a ja w takich godzinach jestem dostepny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rzadko wbijam? Jestem najbardziej aktywniejszym adminem. Zbanowałem bo najwyraźniej miałem powód.

Jeżeli robię ssy to wystarczy je wrzucić na forum takie trudne? Gracie podejrzanie to banuje. Dostanie reporty to sprawdzam i oceniam.

Dobra jak stracę admina będzie tak jak wcześniej 0adminów masa cziterów, że znowu gracze będę pisać żebym odzyskał admina, ale wtedy będę miał Was w dupie.Nigdy nie banuje ludzi bo mnie zabiją pozdro. Tyle na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarga bez sensu, ale i tak powiem co mam do powiedzenia.

Pasterz, trzyma Cię to, że dużo grasz.

Ban Czitujesz = aim lub sh, za wh dajesz tylko w formie ssów.

Obrazy = 5 min lub 1h przy ekstremalnych wyzwiskach, a nie 600 min

Powody banów normalne, bez obraz typu wyp***.

 

Jeżeli się tego będziesz trzymał to zostaniesz, będzie się powtarzać to wylecisz, proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×