Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Next

podanie o adma ` Cieniutko !

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: ` Cieniutko !

Steam ID: STEAM_0:1:37766918

Staż gry: 5lat

Wiek: 16

Czas spędzony na Serwerze:oj dużo dużo

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: byłem admenm na 2 servach

Znajomość AMXX:

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Chcę zostać adminem poniewaz jest duzo czitow na servie a 2 admow nie zdziala go ogarnac

Czy będziesz płacił składki?: Oczywiscie

Mikro: posiadam

Kontakt gg: 38037746

Polecający admin:brak

 

[ Dodano: 2011-10-31, 12:27 ]

sorry zapomnialem o amx 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem średnio przekonany. Ogromnie nie ogarniasz forum, tylko dzięki mojej dobrej woli nie masz tu jeszcze bana. Posty piszesz w tematach, w których ostatnia aktywność była rok temu, dajesz piwa w dziale z reklamami.

Najgorsze jest pisanie tematów w działach do tego nie przeznaczonych, lub tematów w stylu rozmowy na gg. Jak się już coś pisze to trzeba to opisać ładnie, całym zdaniem, a nie jakieś byle co.

 

Admin nie może mieć ostrzeżeń, więcej najpierw musisz je odpracować zanim cokolwiek zrobisz.

 

1 pkt =

 

sms 3,69 zł

lub

10 reklam

 

temat otwarty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej grałeś na nicku ` Slabiutko !, masz na nim 2 aktywne bany.

Jeszcze po dostaniu pierwszego bana zmieniłeś swoje IP i wszedłeś na serwer dosłownie po chwili. Już za to leci ban, a co dopiero za nie wystawienie SS'ów, które zostały Ci zrobione dwa razy człowieku ...

 

1). http://cs-kopytko.pl/amxbans/ban_details.php?bid=11173

2). http://cs-kopytko.pl/amxbans/ban_details.php?bid=11170

 

To, że dostałeś je na NS, a w tej chwili posiadasz steam'a to Cie nie usprawiedliwia.

Tak jak Ci napisałem na PW, jeśli nie wystawisz 6 SS'ów na forum to na pewno nie dostaniesz UB. W sumie czas na wystawienie tych SS'ów dawno minął i jeśli tylko zobaczę Cie na serwerze zostaniesz zbanowany na CFG, bo Twoje STEAM ID zbanowałem w tej chwili. Najpierw łamałeś najważniejszy punkt w regulaminie, a teraz składasz podanie na admina - tylko się tym ośmieszasz chłopcze...

Na Steam'ie sobie już nie pograsz. To, że oszukiwałeś na NS nie znaczy, że nie będziesz robił tego na Steam'ie. Na zimne lepiej dmuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda co mówi, Z!elony, to jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że temat do zamknięcia, ponieważ ten gracz nie może zostać administratorem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×