Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
lago0n =-

Podanie lago0n =]

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1.Imię oraz nick w grze ? Karol, lago0n =]

2.Twój wiek (14), w lutym 15

3.Twój staż w cs ? 2 lata (3 miechy przerwy)

4.Dlaczego właśnie nasz klan ? Ponieważ jestem na tej sieci już bardzo długo i znam team dosyć dobrze.

5.Coś o sobie ? Bardzo lubię grać, Lubię grać mecze 5vs5, można wtedy dobrze się zorganizować i naprawdę bardzo fajnie pograć.

6.Posiadanie Steam (podaj login i STEAM_ID) ? Login : samozło34 STEAM_ID :STEAM_0:0:31551058'

7.Posiadanie Mikro ? Oczywiście.

8.Składka na Klan (składka na serwer klanowy obowiązkowa)? Na pewno coś odpalę, osobiście wolę SMS'em, ponieważ mam kartę SIM, której nie używam, a muszę ją niestety doładowywać regularnie co miesiąc ;)

9.Dostępność ? Gram bardzo dużo nawet gdy mnie nie ma wystarczy zadzwonić a wbije ; )) Lubię grać więc o każdej porze jestem do waszej dyspozycji, gorzej jest z tygodniem od poniedziałku do piątku bo wtedy szkoła, nauka a i tak postaram sie być często ;] w weekend mogę grać nawet do rana ;]

 

Bardzo proszę o dokładne przemyślenie mojej propozycji ;]

 

Pozdrawiam, z poważaniem

 

Karol"lago0n =]"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi ten wiek przeszkadza ogólnie... Narazie neutral poczekam na wypowiedzi innych członków klanu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę mi ten wiek przeszkadza ogólnie...

hmm, jak dla mnie to żeby ogarniać nie trzeba mieć po 17 lat, wystarczy taki 14-sto latek który ma głowe. JAk będzie się udzielał na forum to nie mam nic przeciwko TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzę że trochę skopiowałeś podanie z!elonego. ;D

A co do wieku to nie wiem czemu ale ja nie znoszę jak ktoś gada przez mikro takim "niedojrzałym, piszczącym" głosem więc jeżeli już to csk# współczuje ;d

Jak dal mnie może być TAK,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na TAK, ogarnia grę i jego głos nie jest tak typowo piszczący, w klanie jest już jeden 14 latek i mi osobiście on nie przeszkadza, wydaje mi się, że z Tobą będzie tak samo.

Poczekamy jeszcze na wypowiedź Petrusa, na razie nie zamykam tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnianie gry to tylko 50%.

Drugie 50% to solidność i jak się coś mówi, to tak się robi. Statystycznie niestety ludzie młodzi po prostu to lekceważą lub nie mają pojęcia o wadze powiedzianego słowa. Poza tym na dostępność takich graczy wpływa wiele czynników zewnętrznych, typu rodzice.

 

Zastanowię się. Napisz do mnie na steam w dni treningowe, zagramy raz to się zobaczy.

 

pon-wotrek-czwartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×