Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
MaTek

Reset klas na CoD

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Ostatnio coś niedobrego stało się na naszych serwerach. Wystąpił nieprzewidziany błąd, który nie zależał od nas, lecz był związany z hostingiem. Mam nadzieję, że już się to nie powtórzy, jednak wielu graczy na CoD i BF2 straciło swoje dotychczasowe osiągnięcia, a nie można tego tak zostawić(levele, odznaki, rangi).

Doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie zresetowanie tych osiągnięć tym bardziej, że nie ma możliwości przywrócenia ich! Wydaje mi się, że reset jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich. Przewidziane są bonusy!

Jeśli ktoś się z tym nie zgadza, ponieważ nie stracił swojego dotychczasowego levela to przypominam mu, że reset klas to jest normalna kolej rzeczy na serwerach Call of Duty!

Pisząc ten temat mam na myśli serwer CoD, więc graczy BF2 przekierowuję TU.

Czekam na opinie!

Pozdrawiam

MaTek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich było by niesprawiedliwie gdyby nie było resetu ponieważ są gracze powyzej 70 lvl ktorym go nie usuneło np ja i wyobraźmy sobie że taki 1 lvl ma rozwalić 70 czy nawet premium... Gra nie miała by sensu . Jestem na tak nareszcie ktoś założył temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem za restartem i za podniesieniem umiejetnosci niech taki stage lvl bedzie ale dobrze bybylo zeby podniesc umiejetnosci z 40 np na 60 wtedy o wiele fajniejsza gra bylaby :D i wiecej osob graloby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich było by niesprawiedliwie gdyby nie było resetu ponieważ są gracze powyzej 70 lvl ktorym go nie usuneło np ja i wyobraźmy sobie że taki 1 lvl ma rozwalić 70 czy nawet premium... Gra nie miała by sensu . Jestem na tak nareszcie ktoś założył temat.

 

 

Ernest ma racje, jestem za!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za.... niech każdy ma równe szanse

 

[ Dodano: 2011-12-12, 20:04 ]

To korzystając z okazji może zrobić reset ranku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×