Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nbk

To jest śmieszne..

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj około godziny 19.22 dostałem bana, był on na 5 min ale moim zdaniem nie zasłużyłem na niego..byłem sam, grałem w tt no i zabiłem gracza z nickiem "malesiak" , który później się spłakał o cele mapy itp..napisałem mu, że gram ffa i cele mapy nie obowiązują kłócił się dalej więc napisałem, że jest miernotą i gadka się skończyła..następnie gracz z nickiem "Draw Stratfoord" napisał "dajcie mu na 5min więc wielki admin MaTek chciał "przykozakować" i pyta się mnie czy nie chce bana no to odpowiedziałem mu żeby śmiało banował praktycznie za nic i poleciał banik pewnie więcej zajęło mi pisanie tej skargi i robienie konta na forum niż trwał ten ban ale takie kozaczenie admina to przesada..podobno admin jest dla graczy a nie gracze dla admina.. To tyle dorzucam ss http://speedy.sh/4yJGh/ciekawe.bmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super i fajnie. Dobrze, że poświęciłeś tyle czasu na założenie konta i na napisanie skargi, ale... nazwałeś mnie miernotą?

 

Pytam w takim razie - dlaczego?

 

"Jest to serwer FFA, ale realizujemy CELE mapy." - takie trudne? Większość odpisze, że wolał zachować, że nie wiedział gdzie paka. Ty zacząłeś pyskować. Owszem - admin jest dla graczy, ale gracze są ludźmi dla innych - admin to też gracz. Zacząłeś jakieś Pr0^elo odzywki sypać - skilla to Ty masz dzieciaku, ale kultury czy poziomu to ni chu chu. Zostałeś tak potraktowany, bo zachowałeś się jak pajac. Obraza była taka, że nikt by tego nie nawet nie ruszył - ale skoro chciałeś bana, to MaTeK Ci Go dał.

 

Wracaj na serwa i dalej nawalaj te banie i czuj się pro. Z takim podejściem i zachowaniem, może pograj na LANie ESCu - tam chociaż będzie Twój poziom (niestety wciąż TYLKO skillowy).

 

Trzymaj się i tak nie spinaj.

 

"japuj" - kolejne cudowne słowo, po "żal". Tak to możesz się odzywać gdzieś w swoim domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składasz skargę za bana na 5 min? :D

Napisałeś do Malesiaka, że jest "miernotą", więc to chyba była obraza... Piszesz skargę za bana na 5min, to jest żałosne... Gdybyś dostał na godzinę, to faktycznie mógłbyś mieć pretensje.

Tym bardziej, że mógł mieć pretensje o tą kampe, tak jak Ty mogłeś wtedy ruszyć dupe i nie siedzieć w tej piaskownicy. Pisząc "a może ban?" chciałem, żebyś się zamknął, ale wolałeś przykozaczyć i tym samym sposobem ban poleciał. Myślę, że ta cała skarga nie ma żadnego sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche żałosna skarga, myśle że temat do zamkniecia.

P.S. nkb myśle że jakbyś nie zgrywał cwaniaka to nie byłoby tej sprawy :)

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ otóż to!

 

ACZKOLWIEK...

 

"nbk" przeprosił mnie 'publicznie' na serwerze przed chwilą, więc przynajmniej masz trochę honoru.

Temat do zamknięcia.

 

Ale urażony się nie czułem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×