Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
M4R10

Mapka de_rats_1337 błąd z respem CT

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś błąd na respie CT na mapie: de_rats_1337, otóż jak dziś byłem w CT po zakończonej rundzie dedałem na respie. Przy moim nicku w prawym górnym rogu był znaczek samobójstwa (taki X). Wiem, że niektórzy też tak giną na początku rundy. Jest to bardzo denerwujące a poza tym niszczy nasze "dobre" statystyki, ja akurat zaliczyłem takiego zgona aż 6 razy (w tym 4 razy pod rząd). Moje staty wynosiły wtedy -1 na 6. Wkurzyłem się wtedy i wszedłem na forum o tym napisać.

 

JESTEM ZA USUNIĘCIEM TEJ MAPY Z SERWERA (chociażby to fajna mapa)

Kto jest ZA? kto PRZECIW?

Piszcie może da się uzgodnić z H@

 

POZDRAWIAM

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na takich syfnych mapach i nie gram na jakiś dziwnych modach, ALE bardzo podoba mi się poziom tego tematu i zawartość merytoryczna! Schludnie, czytelnie i w miarę treściwie. Wiadomo o co chodzi i na koniec konstruktywny wniosek - jak usunąć ten problem :)

 

Brawo! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male opisał to samo co ja - nie gram na modach, a przede wszystkim na takich mapach.

to chyba nie blad, bo ja tak mialem tez na innych mapach, lecz aim_ . Moim zdaniem, bylo za duzo osob i dlatego Ciebie dedalo, losowo chyba ;f.

Jesli tylko Ciebie dedało, to nie jestem przeciw, lecz jak więcej osób 3+ to za..

 

Male, na poloniste idz ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba chodzi o ilość ludzi w CT, jak było 9 to nikt nie dedał, ale jak było 10 to jedna osoba z CT musiała zginąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę do działu "Propozycje zmian"!

To prawda, że ludzie padają ponieważ jest za mały resp. Jednak rats jest najczęściej graną mapą na serwerze i obawiam się, że graczom się to nie do końca spodoba. Mi osobiście bardzo dobrze się gra na mapach rats i mimo że dawno mi się przejadły, to wciąż ją wybieram.

Jeśli wypowie się kilku graczy CoD, którzy będą za, to również będę za usunięciem. Obecnie jestem neutral.

Można by też zastąpić obecne ratsy tymi:

http://www.gamebanana.com/maps/159295

http://www.gamebanana.com/maps/154903

Reasumując: Nic nie będzie zmienione dopóki nie poznam opinii innych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak MaTek ma bardzo dobry pomysł de_rats_office, to bardzo fajna, ciekawa mapa. Pamiętam jak kiedyś na niej grałem.

Polecam ją wgrać na CODa. Byłoby fajnie gdyby graczom się spodobała.

Oczekuje na H@ aż pozytywnie rozpatrzy tą propozycje.

 

Z góry THX :)

 

 

 

MaTek dostajesz PIWKO :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za, na COD modzie rats jest chyba najczęściej graną mapą. Ja bym wolał zagrać na jakiejś innej mapie a nie przez caly czas rats , rats1337.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za tym by ją wywalić nie potżeba 9 osob wystarczy 7 i już ktoś ginie a jak jest full server to ginie nawet 3 osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak bym nie usuwał rats'ow. Faktycznie jedna z najbardziej ogranych map na serwerze, ale zdecydowana wiekszosc graczy lubi na mapce grać. Wnioskowałbym raczej za dograniem kolejnych mapek (tych wczesniej wymienionych ratsow) bo wiadomo, od przybytku głowa nie boli :) a byłoby to na pewno jakies urozmaicenie niz tylko standardowo-oklepane mapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×