Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
iTo

ZIELONY CZITEREM

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Petrusa oraz wszystkich graczy grających na kopytku.

Nie jest to skarga od razu na wstępie chciałem napisać, lecz coś chciałem udowodnić.

Chciałem wam tylko udowodnić iż nasz "kochany admin" ZIELONY nie stracił poprzedniego steama, przez to jak pisał że nie pamięta passów(tak napisał) lecz dlatego że zbanowali go na BL (tak przepuszczałem).

Miałem pewne problemy ze znalezieniem jego steam id, lecz z pewnego źródła znalazłem jego stary steam id, oraz poszuakłem trochę w "GOOGLE" o naszym stróżu prawa na kopytku. :)

Miał czelność kłamania nas przez tyle dni, miesięcy.

Byłem chyba 1 osoba która to napisała co się stało na prawde z jego poprzednim steamem.

 

Więc tak, teraz linki.

Profil steam - http://steamcommunity.com/profiles/76561198021754872

 

Banid.pl - http://banid.pl/kto?to=STEAM_0%3A0%3A30744572

 

Blacklisted - http://www.blacklisted.pl/app1642,yapa3-steam_0:0:30744572.html

 

Jeszcze coś - Steam_0:0:30744572 sprawdzane jest na obecność banów w 28 sieciach serwerów publicznych.

 

I nie masz prawa pisać że hakneli Ci steam, bo sam napisałeś że nie pamietasz hasła!

 

 

Jesteś zielony zwykłym cziterem, Ty coś mówisz o szacunku, pies ma wiecej szacunku od Ciebie.

Jesteś na pół lepy jebany cziterze.

Niech kazdy popatrzy kim jesteś, KŁAMCA i śmieć.

 

Pluje Ci w twarz.

Z poważaniem ITO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze powinieneś to napisać w dziale "zgłoś czitera" a nie skargi na adminów.

Po drugie nie masz ŻADNYCH dowodów na to że zielony jest cziterem , bo to że ma zbanowany poprzedni steam nie oznacza tego że jest cziterem kolego !

Mogło być tak że naprawde mu "hakneli" jak to mówisz a później ta osoba dostawała te bany ?!?!

I mniej troche szacunku do niego. Nie masz zadnego dema nakreconego a to podstawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na wstępie że to nie skarga tylko chciałem napisać o tym co się stało z jego poprzednim steamie, nie hakneli iż sam mi pisał z 5 razy że nie pamięta passów (nawet temat taki założył).

Co do dema, to jest one na 28 serwer z HLTV. :)

Jeżeli chce Ci się poszukać, poszukaj na forum gdzieś jest napisane o jego zmianie steam z powodu nie pamiętania hasła, przeciez sobie tego nie wymyśliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Zielony nie ma admina.

Po 2 Malesiakowi należą się brawa za długi język. Raz w rozmowie wymsknęło mi się, że Zielony ma bana na bl i już afera xD

Już ktoś kiedyś pisał, że jego steam jest na bl, ja nie mam zwyczaju sprawdzania wszystkich napotkanych steam na jakiś listach.

 

Zdecydujcie się co chcecie. Jak zacznę banować ludzi z banami na bl to wyleci połowa adminów i stałych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ręka na sercu przyznaje że sam to znalałem,z Malesiakiem z 3 tygodnie nie pisałem na steam.

Co do tego bycia jego tu, wasza sprawa, lecz jak taka osoba może prawować władzę na forum i dbać o porządek jak sama jest zbanowana na BL.

Jak Ci juz Petrus napisałem, ten temat jest tylko po to żeby gracze widzieli jaka osobą jest Zielony, a nie po to żeby starcił moderatora.

Niech on lepiej nie ocenia ludzi pod względem odpalania jak sam odpalał i poniósł za to konsekfencję.

Dal mnie to możesz i zamknąć ten temat, ale jeżeli chcecie czitera w swoich progach to wasza sprawa. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iTo ma racje też szukałem w Google i znalazłem ... daję rękę , że jest odpalony nie zawsze ,ale nie raz go widziałem ;d Ale cóż to kolega Sensation on nic nie zrobi ;) Nie mam dowodów nic nie mówie ... Ale popieram iTo... ;)

Ma racje chłopak :pp

Prosiłem Sensation aby zrobił mu SS'y a on powiedział nic nie ma bo ja go dobrze znam i koniec tematu :D

 

[ Dodano: 2012-01-24, 14:27 ]

iTo też bym mu napluł ;d Widziałeś w skargach na adminów jak obrażał ;) ?

Kozak w necie cipa w świecie ^^ :*

 

[ Dodano: 2012-01-24, 14:29 ]

ito pisałem wcześniej już w skargach że ma bana na BL :D Więc nie jesteś pierwszy ^^ ;d haha xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem Sensation aby zrobił mu SS'y a on powiedział nic nie ma bo ja go dobrze znam i koniec tematu :D

 

Z zasady chyba nie robi się adminom lub były adminom ssy na "ich" serwerze. bo przeszli okres testowy na serwerze jak i na forum...

A prawdą jest że Zielonego nie znam tylko ja lecz prawie każdy na serwerze bo jest to postać kluczowa.

Więc uważam że czepiasz się mnie jak żyd psiego ogona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szmiara95, na forum 12 dni i myśli, że wie wszystko...

Nie widziałeś pewnie mnie ani razu na serwerze, ale kłapiesz dziobem jakbyś grał na tej sieci co najmniej pół roku. Zastanów się nad sobą najpierw człowieku, potem nad innymi. Aha i pizdą w świecie jesteś Ty, stawiasz się za swoim fumfelkiem z internetu? Porażka...

 

iTo, to wystaw teraz demko z mojej gry i zrób tak żeby zbanowali mi drugiego steama, czekam. Ciekawe czy Ci to wyjdzie. Ja Cie też zgłaszałem na BL'u, ale jak zobaczyłem, że trzeba płacić to stwierdziłem, że żal mi kilku złotych na to, żeby udowadniać jakiemuś leszczowi, że ma WH.

 

Nie miałem tutaj admina od razu po przyjściu, nie poszedłem na łatwiznę, grałem na serwerze długo zanim napisałem podanie i jakoś żaden admin nie zrobił mi SS'ów, wiesz dlaczego? Bo nie mieli ku temu powodów. Nie pisałem nic, że zapomniałem hasła, próbujesz mi coś wmówić?

 

Skarga na admina? Nie jestem adminem baranie.

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×