Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JoKe

[BF2] JoKe

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: JoKe

Serwer: BF2

Twój SteamID: STEAM_0:1:14137113

Twoje IP: 79.184.215.220

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):24/01/2012 - 19:10:03

Powód bana: "Screeny na forum/30min" - dobre pytanie.

Nick Admina który zbanował: michal95

Link do screenów: szczerze mówiąc nie ogarniam o co chodzi z tymi screenami i jaki jest tego cel, zdążyłem zrobić jedynie ssa konsoli

http://speedy.sh/sdeyY/ban-cs.jpg

 

Z tego co wiem to już byłem sprawdzany na tym serwerze przez kogo innego i wyszło, że nic nie mam -.-. Nie moja wina, że potrafię trafić w głowę, tak więc prosze o unbana :). Bez spiny oczywiście, nie pierwszy raz mi się to zdarza.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba niestety nie byłeś sprawdzany przez kogoś innego i nie wyszło że nic nie masz bo nie potrafisz odpowiednio screenów wystawić -.- Screeny wystawiłeś NIE prawidłowo... byłem na tym serwie jak grałeś Twoja gra wskazywała na aima i dostałeś słusznego bana moim zdaniem... Poradnik jak wystawić screeny masz tu: cs-kopytko.pl/viewtopic.php?t=7922

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem wcześniej tego poradnika, to, że źle wrzuciłem wynika z niewiedzy, przepraszam :)

 

Niestety w folderze

C:/Program Files/Steam/steamapps/NAZWA KONTA/counter-strike/cstrike_polish nie posiadam żadnych screenshotów, nie mam pojęcia gdzie ich szukać, wiecie może co może być przyczyną i jak owe ssy znaleść? Dzięki za wyrozumiałość :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SS'y zawsze są w jednym i tym samym folderze, musisz mieć te SS'y, po prostu coś kręcisz.

UB nie dostaniesz.

 

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×