Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
-spinka-

[BF2] Prośba oUB

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gracz -spinka-

Typ bana SteamID i/lub adres IP

SteamID SteamID nie znane

Adres IP 83.22.224.96

Zbanowany 25-01-2012 - 22:33

długość bana Na zawsze

Wygasa Nie wiadomo.

Powód "Screeny na forum/30min"

Zbanowany przez admina TaBaL´uga [PL] ()

Zbanowany na serwerze cs-kopytko.pl [bF2][FFA][FastDL] @pukawka.pl (de_rats_1337)

Poprzednie bany 0

 

 

W dniu wczorajszym dostałem bana nigdy nie grałem na czitach a tu ban bo dobrze mi szło nie mam 15 lat żeby używać takich pomocy jak hacki.Nie rozumiem o co tu biega o jakie ss chodzi bo byłem wczoraj lekko wcięty proszę o UB,bo jeżeli ktoś mnie nie podstawnie osądza o czity a już się namęczyłem w tej grze to kupie sobie steam postaram się o admina i będe grał dalej jak do tej pory może dadzą mi spokój proszę o odbanowanie mojego nicku -spinka- .Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o UB dla tego gracza. Dostał bana przypadkowo, prze moją pomyłkę. Gracz grał na wh, miałem bardzo dobrą okazję do zrobienia SS , na szybkiego niechcący poklikałem nie to co trzeba. Za problemy przepraszam. Ub się należy, sminka na 100% czysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tabaluga, zrób coś aby mnie odbanowali:) bo mi grać się chce ile to trzeba czekać??

 

[ Dodano: 2012-01-26, 09:58 ]

Petrus, Drogi petrusie proszę o UB ss nie mam bo nie wiem o co chodzi zostałem przypadkowo zbanowany co mam robić dalej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×