Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Dawideek

Someone

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

jakim prawem koleszka mi daje kicki non stop ze nie moge grac? nic złego nie zrobiłem a że potem dostał pocisk to niech sie nie dziwi proszę coś z tym zrobic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego wpadles...

Nic nie zrobiles, tak? Dobrze wiem co na mnie mowisz gnoju.

 

Kamil sie zaraz wypowie jak mi tu nagadales.

 

Poza tym, jestem czitem podobno, to po co wchodzisz i ze mna grasz?

 

Wez mnie nie wkurwiaj, prosze Cie.

To jest serwer FFA, wiec moge robic co mi sie podoba.

 

A, i jeszcze chcialem Ci dac na godzine, a pozniej na 10, ale nie moglem dac bana, nie wiem czemu. bynajmniej tobie.

 

edit.

MAMY DEMO Z HLTV WIEC KURWA WPADLES.

 

za przeproszeniem wszystko, tylko mnie juz wkurza ten niedorozwiniety chlopak

 

KmL: *DEAD* Dawiddeek aka orient 150procent : someone ciota jebana do

to ze steama. Jeszcze dam z hltv pare obelg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że dostajesz kicka za swoje słownictwo.

 

To jest serwer FFA, wiec moge robic co mi sie podoba.

 

- Tak, ale jesteś adminem i powinieneś trzymać FASON.

A to że ktoś Cie wyzywa przez kabel to chyba nie jest taki wielki powód by z mety kikować, wystarczy zwrócić uwagę - gdy się nie zastosuje ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę ziomek w takich ludzi jak Ty. Najpierw napierdalasz na Rafałą, że jest ciotą bo nie biegnie do paki, podczas gdy ma małą ilość HP, a potem oczywiście skarga.

Jesteś żałosnym dzieckiem, wiesz dlaczego? Bo nie potrafisz przyjąć kary.

Wyzywałeś, można to zobaczyć, na demku, na ss'ach które some pewnie posiada. Ale Ty i tak będziesz się tego wypierał.

Takim jak Ty powinni steam'a zabrać. Może nie dorosłeś jeszcze do gier online? Pogadaj o tym z mamą, może Ci wytłumaczy, że nie można wyzywać ludzi tylko dlatego, że są od Ciebie lepsi.

Co do tego, że Rafał nie biegł do paki.

Założe się, iż Ty zrobiłbyś dokładnie tak samo, to jest FFA, wiec mogę grać jak chce. Tym bardziej, że some był daleko od paki + miał mało hp, a przeciwników było dużo, wiec szansę na odbicie paki i rozbrojenie jej, są prawie zerowe. Ale zawsze musi pojawić się ktoś komu to nie będzie się podobać.

 

dostał pocisk

proponuje wpisać /top15 i tam szukać nicku someone.

Zamykaj, frajerze.

 

P.S. za wszystkie zwroty wulgarne zawarte w powyższym poście bardzo przepraszam, ale cudem jest nie denerwować się gdy widzę takie zachowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- Tak, ale jesteś adminem i powinieneś trzymać FASON.

 

chodzi mi o gre, bo nie poszedlem do paki, mialem 24 hp i chcialem przechowac m4, wiec mnie wyzwal od : ciot jebanych, dziwek, kurew. . ja sobie nie dam w kasze dmuchac

 

to dziecko jakies niedorozwiniete, kto go zabije to od razu wh albo aim i dopisek "cioto jebana"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Cie jeszcze prosić o ile to możliwe, abyś dostarczył nam dowody Twojej niewinności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziomek powiedziałem ze jestes ciotą tak? do paki kurwa sam płaczesz piszesz non stop cele mapy a ty nie znasz he ? i byles na A i dobrze wiedziales ze tam paka bo plantowali tak?? wiec na huj ktos mowil ze byłes daleko ? żalosne hahahahah dzieciak dawaj sie w rl spotkamy bo takich cwaniaków to mi szkoda dosłownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piszesz non stop cele mapy

Nie dziwię się, że pisze "Cele mapy", ponieważ niektórzy nadużywają możliwości, zachowania broni. A u Rafała szczerze, mogę przyrzeknąć, iż pierwszy raz widziałem takie zachowanie.

i byles na A i dobrze wiedziales ze tam paka

On chyba ma SH. Nagle znajodował się na A, ale dziwnym trafem znalazł się na B. Podejrzana sprawa..

dzieciak dawaj sie w rl

Czy some jest dzieciakiem? Po jego zachowaniu wnioskuję, iż nie. Ale po Twoim coś całkowicie innego.

 

P,S, Dawid, istnieje coś takiego jak ortografia, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, po :

1. bylem w trupie

2. jestes skonczony, mam demo z hltv zaraz powklejam to co piszesz

3. skad mozesz wiedziec, kto pisze 'cele mapy' , skoro admin jest anonimowy?

4. Od okolo miesiaca nie napisalem 'cele mapy' , bo to jest serwer ffa i rozumiem tych co przechowuja.

5. dalbys rade sam na 7 z 19 hp majac do paki jakies 15 sekund + czas jaki byl to okolo 30 sekund + rozwalenie 7 w 15 sekund? oj watpie ze bys zerze ugral.

6. psychostatsy : Dawidek aka orient 150 procent vs. someone, padl 13 razy, 1 raz zabil, wiec kto tu jest gowno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieciak dawaj sie w rl spotkamy bo takich cwaniaków to mi szkoda dosłownie

 

straszysz go żeby dawał z toba na rl ??? hahaha

 

zapraszam do łodzi do klubu sportera : ) to zobaczymy wtedy frajerze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz zobaczę takie słownictwo ze strony administratora serwera, a bez ostrzeżenia stracisz swoje stanowisko.

To samo się tyczy cytowanych wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×