Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera:+ Krzysztofff` [+]

Steam ID:0:1:31722243

Staż gry: dużo dużo na pewno ponad 2 latka :)

Wiek: 14

Czas spędzony na Serwerze: na pewno ponad 50 h teraz byłe reset ale nadrobię to :)

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem tu już admina

Znajomość AMXX: 8/10

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Lubie jak jest porządek na serwerze ^^

Mikro: Tak

Kontakt gg: 32320719

 

Zapoznałem się z Regulaminem

 

LINK DO REKLAM :

http://cs-kopytko.pl/viewtopic.php?t=9656

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zrobiłem tu konto bo zauważyłem że krzysztof daje Prosbe o Admina. Otóż ja Jestem na NIE ponieważ dużo kozaczy sie na serverze uważa sie za niewiadomo kogo dając sobie znicze dla Władysławy Szymborskiej przed nickiem. Czasami widziałem jak na WH cisnął. Dużo graczy go nie lubi.

Chcecie takiego admina proszę bardzo ale potem nie dziwcie sie jak server padnie

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znicze dla Władysławy Szymborskiej przed nickiem? yy wtf?

Widziałeś jak gra na wh? Są to bardzo poważne oskarżenia. Jeśli nie masz jakichś dowodów aby je poprzeć, to obawiam się, że mogę Cie tylko wyśmiać.

Leny gra na tej sieci od dawna i dopiero gracz CODa stwierdził że ma wh... Jest to śmieszne, ponieważ gra tam najwięcej NON STEAM'ów, NO SKILL'ów i botów.

Tam praktycznie każdy lepszy gracz ma wh, nawet jeśli ma steam, zresztą spora część graczy nawet nie wie co to jest steam. Ponadto gdy Leny i ja jesteśmy na serwerze zazwyczaj dajemy sobie info przez vt.

Z tego co widzę to gracze "kozaczą" pisząc że ma wh, a on im tylko odpisuje... Nie dziwie się, że nie bierze ich na poważnie, dlatego może wydawać się, że "bierze się za niewiadomo kogo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z świętej pamięci Władysławą Szymborską to chyba już przesadziłeś ... kto Ci takie rzeczy naopowiadał ? Kozaczenie ? masz na myśli np :

- Krzysztof ch*** wh off (gracz)

- okok :* (ja)

to ma być kozaczenie ? Dobrze przepraszam , następnym razem po prostu nie odpisze na takie zaczepki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ gadaliśmy na Vt aż tak źle jest ;p ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Matkiem :) Nick vt Leny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście Na tak znam Lenego i myśle że będzie ogarniał :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Codzie nie gram, więc nie moge się wypowiedzieć na temat Jego zachowania na tym serwerze, ale znamy się, często rozmawiamy na VT, jest On miły i pomocny, i mam nadzieję, że dacie mu szansę.

 

Witam zrobiłem tu konto bo zauważyłem że krzysztof daje Prosbe o Admina. Otóż ja Jestem na NIE ponieważ dużo kozaczy sie na serverze uważa sie za niewiadomo kogo dając sobie znicze dla Władysławy Szymborskiej przed nickiem. Czasami widziałem jak na WH cisnął. Dużo graczy go nie lubi.

 

Dowody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na TAK, ilekroć wejdę na serwer, widzę go zawsze z dobrymi statami. :)

 

Jedna rzecz mnie tylko intryguje - http://cs-kopytko.pl/viewtopic.php?t=5011 tutaj napisałeś, że grasz już ponad 3 lata, a podanie było dobre kilka miesięcy temu (na moje oko minęło pół roku :D), a obecnie w podaniu podałeś, że grasz ponad 2 lata. Dziwne. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Staż gry: dużo dużo na pewno ponad 2 latka :)

nie pisałem że ponad 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin dodany.

 

Jednocześnie informuję zainteresowanych, że gracz ( konkretnie nick pretendenta na admina ) ma mieć w psychostats 50h+ przegranych na serwerze. Podania, w których tego nie ma nie będą akceptowane.

 

Przestrzegaj regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×