Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
tabaluga

[BF2] Tabal prośba o UB

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

witam .

Tuż Przed chwilą admin Denscard [bF2] zbanował mnie perementalnie .

Ban za cheaty.? hehehe :)) no pewnie , może potrenowali by niektórzy ..

Grałem na NS .

Oto wycinek + ss.

 

[AMXBANS] Masz bana na tym serwerze!

[AMXBANS] Masz PERMANENTNEGO bana na tym serwerze!

[AMXBANS] Zbanowany nick : TaBaL uga [PL]

[AMXBANS] Przyczyna : ' Screeny na forum/30min '

[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.cs-kopytko.pl

[AMXBANS] Twoj SteamID : ' '

[AMXBANS] Twoje IP : ' 178.56.15

 

Twój nick z gry:TaBaL'uga [PL]

Serwer:bf2

Twój SteamID: grałem NS.

Twoje IP: powyżej.

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):26.02 23:59:47

Powód bana:ssy forum

Nick Admina który zbanował:Denscard

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione): wrzucamy tylko i wyłącznie na stronę http://www.speedyshare.com i wklejamy tu do nich link.

 

 

http://speedy.sh/SKvsb/de-rats0000.bmp

http://speedy.sh/CVnJG/de-rats0001.bmp

http://speedy.sh/YdN2R/de-rats0002.bmp

 

Proszę o UB .

tabalSS.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświecisz mnie czemu grałeś na NS skoro masz steam?

 

 

Wczoraj na aztecu wiedziałeś wszystko jak pod koniec mapy Cię oglądałem ale nie zdążyłem zrobić ssów miałem dać demko ale wyleciało mi z głowy i teraz nie pamiętam o której to było godzinie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo...

 

Były admin sobie gra na NSie - mimo iż ma STEAM'a?! O co tu chodzi?

 

Poszukaj dema na HLTV - chętnie obejrzę.

 

 

a na koniec...

 

WZÓÓOR !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee nie rozumiem. . Nie jestem adminem , po prostu jestem zwykłym graczem i nie mogę grać na NS .?

Nie wiem o co wam chodzi ale na usprawiedliwienie wam się zwierzę ... Wbijam na Steam ... pobiera się jakieś gówno , a umówiłem się z kumplami na TP . Jestem człowiekiem nie cierpliwym i wbiłem na NS .. pograłem ale rozeszli się wszyscy więc wbijam na mój stary dobry serwer Bf.. gdzie banuje mnie admin tuż po tym gdy go ubiłem, akcja była nietypowa,ale jak ktoś ma słuchawki to da rade tak Fragować...

Nie będę już grał na NS ..

 

PS. na żadnym azteck-u nie grałem .... byłem raz jedyny wczoraj na NS od miesięcy .. na kopycie bodajże nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem trochę w HLTV i proszę dla malesiaka i innych ciekawskich demo z mapy de_aztec godz. 21:51 dnia 24 lutego ;)

http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1202242151-de_aztec-1330116660-1330117920.zip

Według mnie te demo nie wygląda za fajnie i tabaluga mógł grać na wh , ale pozostawię to już UB Support'om. Być może skoro twierdzisz , że nie grałeś na aztecu to była to podszywka , ale trudno będzie to sprawdzić , gdyż trzeba by było porównać twoje IP z IP tej podszywki.

Widzisz gdybyś grał na steam to nie było by takiego problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś tu admina kilka miesięcy, a nie wiesz jak zastosować się do wzoru? Obłęd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież równie dobrze mogłem powiedzieć że na NS była podszywka, mam zmienne IP . :] wszedł bym na steama i normalnie grał ...

nie rozumiem ... napisałem, swoje: ip,nick , admina banujacego powod,jaki serwer o ktorej godzinie, ssy x3 ... i nie dostosowanie do wzoru.? teraz lepiej.? .. nic nie zrobiłem tylko przepisałem jeszcze raz -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o właśnie michał o te demko mi chodziło.

 

 

 

Tabaluga oglądałem Cie na spect? Więc mnie nie zabiłeś przed ssami :*

 

 

 

Dziwne od jakiegoś 8 lutego nie widziałem żadnej podszywki Tabalugi a nagle 2 dni temu ktoś się podszywał Ty twierdzisz ,że to nie Ty ( ja jednak twierdze inaczej) i w następny dzień wchodzisz o dziwo Ty.Człowieku nie zbawiła by Cię chwila gdybyś poczekał ( o ile Ci się w ogóle pobierało CHYBA ale nie jestem pewny jak Ci się coś pobiera na steam aktualizacja to chyba wszystkim musi się pobierać jednak mi się nic nie pobierało ;O )

 

 

 

Moim zdaniem po prostu chciałeś sobie po czitować ; >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahha ! nie po prostu rozwaliłeś mnie teraz ...

Tyle czasu byłem admem , kopytko mi ufało a teraz śmiesz mi zarzucać że chatowałem .?

 

1.steam aktualizacje pobiera się przy wejściu na steam a skoro miałem przerwę to przy najbliższym wejściu musiał się zaktualizować .

 

2..Postaw sobie takie pytanie : "po co miał bym chatować .? " Fakt że przestałem grać na BF2 , ale gram na innych serwerach CS-kopytko , trochę mi jednak zależy ...

 

3.WH aim czy co innego zarzucisz m.. yyy. tzn "podszywce " powoduje natychmiastową utratę Skilla . co potem ciężko odbudować .

Wczoraj grałem na NS , i jakoś sobie radziłem jak widać ... SSy czyste wstawione 5 minut po zrobieniu.

4.. Nic mi nie zarzucisz , grałem NS, zmienne IP nie masz dowodów. :))

 

nie rozumiem po co to zamieszanie.? .... uważam się za rzetelnego człowieka poza tym niedawno byłem na BF adminem i dostaje oskarżenia choć SSy czyste .. inni Gracze (nie bd tu wymieniał nazwy) odpalają aima . śmią po minucie włazić ale już na steam i mówić "za co ban.? to nie ja, to była podszywka "

wchodzą na forum, skarżą się na admina za to że daje ban "aktywny" choć niby ten gracz nie cheatował. temt jest zamknięty 2 literkami " UB" .

Oszust zadowolony wchodzi na serwer z nowymi narobionymi w 1 dzień, 30 odznakami... gdy mu się nudzi sytuację powtarza .

I tego już nikt nie widzi .? .? tylko lecą zarzuty na mnie za byle gówno.. choć Prośba o UB jest wykonana ZGODNIE ZE WZOREM i żaden plik o nazwie "cheaty" "walhack" nigdy nie znalazł się na moich komputerach !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

West nawet jeśli ten Tabaluga grający na azteck miał cheaty to przecież tłumacze wam .... że RAZ GRAŁEM NA NS WCZORAJ W OKOLICACH 20 -24 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prośba o UB jest wykonana ZGODNIE ZE WZOREM

 

We wzorze jest wyraźnie napisane, że ssy mają być spakowane w jednym folderze. Jest to konieczne do sprawdzenia daty modyfikacji screenów i czy nie były przerabiane lub otwierane. Żeby tego dokonać ssy muszą być pobrane na komputer UB Supporta.

Szczerze mówiąc jestem załamany. Gdyby ktoś nowy grający na serwerze od kilku dni wrzucił ss'y niestosując się do wzoru to jeszcze jest to do przyjęcia , ale gracz , który nie dość , że gra na tym serwerze kilka miesięcy , codziennie wchodzi na forum i ponadto nawet pełnił funkcję admina na serwerze tej sieci nie znał wzoru prośby o UB i ponadto jeszcze twierdził , że jest ona wykonana prawidłowo to już ciężko jest mi pojąć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
patrzyłem na to demko nie jestem przekonany żeby czitował.wedłóg mnie należy sie ub

Na demku doskonale widać wh.

 

Screeny dalej źle wstawione. ŻENADA!

 

inni Gracze (nie bd tu wymieniał nazwy) odpalają aima . śmią po minucie włazić ale już na steam i mówić "za co ban.? to nie ja, to była podszywka "

wchodzą na forum, skarżą się na admina za to że daje ban "aktywny" choć niby ten gracz nie cheatował. temt jest zamknięty 2 literkami " UB" .

 

Wiem, że tak niektórzy robią... Nie gram na bf2, nie wiem co się tam dzieje, nie znam graczy. Sugeruję się opiniami adminów, które są jednoznaczne.

Praktycznie nic by nie było nawet gdybyś nie wstawił tych screenów. Wczoraj widziałem jak jakiś koleś podszywał się pod Pasterza, a później pod Risse. Tylko, że dziwnym trafem później sam wchodzisz na ns.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nadal nie miałem okazji obejrzeć dema (praca...).

 

W AMXBANS wystarczy popatrzeć na historię banów po Twoim nicku. Sprawdzając nr IP zbanowane - jeden z nich (na NS) ma ten sam zakres, gdy dostałeś SS'y juz na Steam.

 

Czysto merytorycznie - nie rozumiem, dlaczego ktoś posiadający STEAM, nagle gra sobie NS. To samo przez SIĘ powoduje zwrócenie na siebie uwagi. Ciekawe jak ludzie zaczęliby reagować, gdybym teraz na serwery czasami wbijał sobie jako NS... Poleciałyby jakieś bany za podszywki i/lub podejrzenia, że coś kręcę.

 

Zgadzam się, że każdy z sobą COŚ reprezentuje i reszta osób tworzy sobie jakiś obraz tej osoby. Dbając o swój wizerunek, mamy PRAWIE (nie dotyczy to idiotów) gwarancję, że inni gracze nas szanują i liczą się z naszym zdaniem. Zatem jeżeli sieć CS-Kopytko Ci "zaufało", to dlaczego masz to w dupie i grasz sobie na NSie, bo "nie chce Ci się ściągać czegoś tam"?

 

Sam tego chciałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałęm wtedy na serwerze, ale w końcu to były admin bf2 wątpię by cheatował. Nie mam pojęcia jak potoczy dalej się ta sprawa, ale moim zdaniem należny się ub .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewim dlaczego sugerujecie się jakimś demkiem z azteck .. skoro ja NIE GRAŁEM ! na żadnym aztecku w dodatku na NS...

niemoge spakować SS do jednego folderu bo nie jestem u siebie,nie mam winrara . Jak bd możliwość dla świętego spokoju wpakuje wam to do jednego folderu ... choć nie wiem po co bo ssy są dodane zaraz po banie, nie da rady rak szybko przerobić ss...

 

[ Dodano: |27 Lut 2012|, 2012 08:49 ]

byłem adminem tu niedawno,gram od końca wakacji ,mam przegrane około 300h na samy,m bf2.. garm CZYSTO.... i teraz Nie dostane UB za to że grałem na NS 1 raz z powodu lenistwa.. ?mimo czystych ssów.... może lukniecie demo z TP o tej godzinie jak grałem ... może tam też miałem Wh.. może od zawsze jade na wh -.- ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem na NS .

 

A potem..

niewim dlaczego sugerujecie się jakimś demkiem z azteck .. skoro ja NIE GRAŁEM

 

Jesteś żałosny..

 

edit:

Teraz do Ciebie patrzę i wydaję mi się, że to 'bogu' tylko na innym nicku.

To samo miasto + nick napisany z małej litery (tak jak bogu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabaluga to nie bogu chodzę z jednym i 2 do klasy . Tabal tylko kupił od boga steama. I nic więcej ich nie łączy. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również potwierdzam, że TaBaL'uga to nie Bogu, to 2 rozne osoby .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KMl

1. ssy miałem zrobione na rats. gdzie grałem na NS.

a ludzie mi gadają że mialem wh na aztec jak ja na tej mapie nie grałem w ostatnich dniach w dodatku na NS. o to mi chodziło,czytaj trochę...

2. znam bogu osobiście, ale niem nie jestem -.- mam po nim steam.. gram z nim mixy..

 

 

dostane to Ub czy nie,.? niech sie któś z zarządu wypowie bo grać nie mogę a dziś mam zamiar sporo posiedzieć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×