Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Szeff

Zabójstwo i samobójstwo po utracie pracy

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

opis.png

Stracił pracę w szkole, jeszcze tego samego dnia wrócił z karabinem i zastrzelił dyrektorkę. Następnie popełnił samobójstwo. Do dramatu doszło we wtorek w Jacksonville na Florydzie.

 

28-letni Shane Schumerth we wtorek rano usłyszał od dyrektorki Episcopal High School, żeby już więcej nie przychodził do pracy. Pojechał do domu, zapakował karabin do futerału na gitarę i wrócił do szkoły. Wtargnął do biura dyrektorki Dale Regan. - Wystrzelił i zabił panią Regan, po czym sam się zabił - powiedział dziennikarzom zastępca szeryfa Dwain Senterfitt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże prze gość . To ja czytałem na wp że w Polsce dwuch chłopaków sie zabiło autem . Napisali sms Do rodziców z pożegnaniem że jadą na smierć . Jechali autem pod prąd 220 km/h i zdeżyli się z autem osobowym w kturym jechała cała rodzin. NIKT NIE PRZEŻYŁ.

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż strach się bać co takiemu debilowi do tego łba wpadnie;(

Jakby nie mogli w drzewo wjechać a tak to zabierają życie nie tylko sobie a innym osobą.

I cappy mnie też łatwość kupna broni w ameryce przeraża,w supermarkecie kupisz ją!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stanach własnie najgorsze, że mozesz zginac przypadkiem bo komus cos odbije i cie zastrzeli...wole nie myslec co by sie u nas działo, jakby zezwolili na posiadanie bronie tak jak w stanach...najpierw by odstrzelili połowe społeczenstwa a potem siebie...taaaaa, dobrze ze takie rzeczy nam nie grożą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta i pomyśleć, że taka osoba pracowała z dziećmi :( w USA to już w ogóle masakra z dostępnością i łatwością do kupna broni ;/

 

Nie tylko w USA ale też w Polsce kupisz broń nie prawdziwą ale zabójczą np. Mój kilega kupił sobie ak 47 na kulki metalowe i automat lub seriami i sobie szczelamy pod blokiem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×