Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
someone.

[Na Gracza] Szeffunio

28 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym złożyć skargę na osobę, która zwie się 'Szeffunio' .

Już wyjaśniam. Gram sobie dziś w ten szczególny dzień na serwerze DD2. Od razu owy gracz mi nie pasował.. Wyczekiwał, aż w końcu wyjdę, nie posiadając jakiegokolwiek infa. Zdarzyło się to kilka razy. Usłyszałem, że starał się o admina . Więc chcę Was wprowadzić w mą historię

Kliknąłem w Steam-przeglądarke . Www.google.pl > Id 'Szeffunio'a i co się okazało? Blacklisted, a na dodatek modyfikował Screen Shoty :) .

Tu link do BL : http://www.blacklisted.pl/app7688,steam_0:0:45803605.html

tutaj link do forum, na którym nie prawidłowo wstawił SS'y : http://cs-szambo.pl/viewtopic.php?t=21383&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

 

Myślę, ze gracz powinien zostać zbanowany : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha no prosze :) Wlasnie dlatego jestem za tym, by bezmyslnie nie rozdawac byle komu adminow. Szeffuncio to zwykly pajac, ktory szuka szczescia na serwerach na ktorych jeszcze nie ma bana. Proponuje poogladac jego demka z hltv a pozniej nalozyc BANA. eot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila moment,w Sobotę wykupiłem Steam,ponieważ przegrane jest na nim 2042h,nie banowane,i kupiłem go na allegro.O BL dowiedziałem się wczoraj,gdy grałem mixa,bo powiedział mi to mój rywal.Mam nawet papiery wykupu Steam,więc wypraszam sobie tak o mnie mówić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha no nieźle nieźle :D proponuje ban na forum i na serwery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale patrząc na prośbę o ub: http://cs-kopytko.pl/topics90/10098.htm

I zobaczyć ssy to są czyste, nie zmodyfikowane.

Wiem że ban na BL coś tam daje, ale prawda jest taka że tam to jest syf i takie dzieci jak ja mogą dawać bany i może nawet demka dobrze nie sprawdzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensi, istnieje coś takiego jak Anty-SS . Pamiętasz Wojno? Chyba nie. Koleś miał refleks Neo + Non-steam . Dostawal xx banów, a i tak byl 'czysty' jednak okazało się , że tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sa ale nie do konca. Zawsze jest jakis maly blad np: bron jest taka zamazana lub przezroczysta(byly taki ss'y kidys na forum).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po

1-Nie gram na haxach.

2-Nie zdążyłbym tak szybko wrzucić ss'y,a jak ty mówisz,że są tam jakies anty-ss,to proszę znajdź je i graj na haxach i zobaczymy jaki będziesz mądry.

Więc,zawsze wrzucam jak najszybciej ss'y i jestem uczciwy.Proszę o Zamknięcie bo, się robi Spam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć normalny dowód, że kopiłeś steama kilka dni temu.

Musiałeś jakoś za niego zapłacić, na pewno masz coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam,ale to na papierze zwykłym polowe A4,login i hasło do Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj uciekasz od problemu ;)

Raz się odpaliłeś - przyłapali Cię i masz przeje.. : )

Jak dla mnie nie ma sensu dłużej tego ciągnać, ponieważ podał zły 'papierek' udowadniający kupno steama . Widać, próbujesz się wymigać. Dla mnie ban forum + serwery, ale z chęcią jeszcze popatrzę na jego nieudany kabaret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widząc jego bany na reszcie serwerów, ma praktycznie wszystkie nie za WH i inne ścierwa lecz dlatego iż jest na BL.

Na innych serwach zapewne nie musiał się tłumczyć czy kupił steam, dostał, ukradł czy kij jeszcze co.

Dążę do tego czemu reszta serwerów potrafi go zbanować bez problemu bez żadnych tematów, a tutaj głupia dyskusja.

Po prostu ma bana na BL, automatycznie ma u nas bana, po bo nam tacy gracze? Nie mogą grać gdzie indziej to u nas beda grali bo mu popuścimy.

 

To samo było z Wallopem, przyszedł miał podobna sytuacje że miał bana na BL i różnych serwach, i dostał bana i mamy świety spokój.

 

Dać bana i tyle. Niech kupi sobie nowego steama i nie uzywanego, nie godziny świadcza o graczu czy tam rok, tylko jak sam gra.

Dobry gracz nie bedzie musiał kupywać żadnego steam 2k3-2k4 ani nie bedzie musiał mieć przegrane 3000 tys godzin żeby dobrze grać i mieć satysfakcje z grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widząc jego bany na reszcie serwerów, ma praktycznie wszystkie nie za WH i inne ścierwa lecz dlatego iż jest na BL.

Na innych serwach zapewne nie musiał się tłumczyć czy kupił steam, dostał, ukradł czy kij jeszcze co.

Dążę do tego czemu reszta serwerów potrafi go zbanować bez problemu bez żadnych tematów, a tutaj głupia dyskusja.

Po prostu ma bana na BL, automatycznie ma u nas bana, po bo nam tacy gracze? Nie mogą grać gdzie indziej to u nas beda grali bo mu popuścimy.

 

To samo było z Wallopem, przyszedł miał podobna sytuacje że miał bana na BL i różnych serwach, i dostał bana i mamy świety spokój.

 

Dać bana i tyle. Niech kupi sobie nowego steama i nie uzywanego, nie godziny świadcza o graczu czy tam rok, tylko jak sam gra.

Dobry gracz nie bedzie musiał kupywać żadnego steam 2k3-2k4 ani nie bedzie musiał mieć przegrane 3000 tys godzin żeby dobrze grać i mieć satysfakcje z grania.

 

2k04, aka Giros.

 

 

iTo dobrze mówi, zamiast się z nim bawić to ban, i będzie święty spokój, a nie jakieś tłumaczenia, że kupił steama na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak chcecie to mogę wgrać baze banów z bl i ban id, nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no jak chcecie to mogę wgrać baze banów z bl i ban id, nie ma problemu.
A potem pół serwera nie wejdzie ;D

hahaa coś takiego na bank będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A potem pół serwera nie wejdzie ;D

hahaa coś takiego na bank będzie.

Nie no aż tak źle nie jest :P

Co do tego kolesia to myślę, że sprawa jasna. Koleś tydzień temu dostał słusznego bana. Co innego, gdyby miał bana sprzed 2 lat.

 

Wprowadzenie bazy danych z bl to dobry pomysł. Jestem za!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×