Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Sarmen

rakietnica

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzisiaj wpadłem na taki pomysł czy nie zrobić rakietnice na FFA+BF2 i na DM+BF2.

 

rakietnica ta miała by pokazywać ze gracz został zabity z HE i miała tez zaliczać zabitych z Granata na tych serwerach zęby porostu ułatwić trochę grę lub porostu większy Sajgon.

 

FFA+BF2

 

rakietnice by można by było kupić za pomocą komendy /rakietnica i by kosztowała 7K

+ 3 rakiety za 1K lub mniej albo więcej to już zależy od was.

 

DM+BF2

 

tutaj jak się pokazuje jaka bron chcecie wybrać to by pokazywało na koniec rakietnica

lub porostu komenda /rakietnica i by dostawał

 

WIEM ZE POWINIENEM NAPISAĆ ODDZIELNY TEMAT SPRAWIE DM+BF2 ALE UZNAŁEM ZE LEPIEJ NAPISAĆ W 1 TEMACIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tak samo za bardo bedzie to ulatwiac gre.Starsi gracze pewnie pamietaja gdy kos mial agenta 007 i ciepnol he to nawet 4 rozwalil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością ten plugin ułatwiłby grę , ale niestety za bardzo. Odznaka z he na pewno jest czasochłonna , ale gdy ktoś już wbije chociażby weterana robi się coraz łatwiej. Nie mogę wyobrazić sobie sytuacji , gdy ktoś ma profesjonalistę z granata i użyje wspomnianej wcześniej rakietnicy, bo najzwyczajniej w świecie rozwali połowę przeciwnego teamu. Dodatkowo są również inne odznaki,które wraz w połączeniu z tym pluginem powodują , że nowi gracze rozpoczynający dopiero grę na serwerze nie mają szans żeby nas zabić.

Wydaję mi się , że ten plugin byłby idealny na serwery typu diablo mod , ale na BF2 niestety odpada

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×