Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Denscard

HP za fraga

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jak zauważyłem usunąłeś HP za zdobytego fraga 15 za zwykłego 35 za HS , rozumiem to ,że potrzebne są pieniądze na servery i zrobiłeś to tylko dla vipow lecz mógłbyś chociaż dać 5hp za fraga 10/15 za hs'a . Trochę to popsuło atmosferę tego DM'a ale jakoś damy radę tylko żebyś dał te 5 - 15 hp za fraga było by o niebo lepiej :)

 

 

 

ps.przepraszam ,że napisałem to tak chaotycznie ale jestem lekko chory :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to opłacaj sam serwer i wtedy nie będzie vipów i każdy bedzie miał te +15 i +35 za hs. Z czegoś ten serwer sie musi opłacać. A jak ci szkoda tych 5 czy 10zł to już twój problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeroSs a co nie zal ci ?? fakt prawda z czegoś server musi się utrzymywać ale tak jak mówi Denscard 5hp za fraga a 10hp za headshota a jak tak wyjeżdżasz z tekstem o utrzymywaniu servera to czemu ty nie zapłaciłeś za admina albo nie kopiłeś sam vipa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapomniałem dodać , że jest trochę to nie sprawiedliwe wobec nowych graczy , Ci co grają od początku mieli łatwiej nabić odznaki niż Ci co dopiero teraz zaczynają grać ( nie zrozum mnie źle Sarmen ale taka prawda teraz jest trochę trudniej zdobyć te 7/2 niż wtedy :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie jak tylko będę miał kase ;) czekajcie co powie Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście też zauważyłem że ciężko się gra bez tych dodatkowych hp, no ale tak jak napisali przedmówcy to nie tak trudno kupić vipa... Mi akurat tak strasznie nie zależy bo na DM gram sporadycznie ale jak komuś strasznie zależy na fragach to po prostu kupi Vip ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie grasz to widzisz ja wbijam na DM'a się rozgrzewam i idę grać mixy :) Ale sorry nie mam zamiaru wydawać pieniędzy na VIP'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku było wiadome, że jest to funkcja VIP. To, że dodałem to na chwile ogólnodostępne to powinieneś się cieszyć, a nie...

 

No jak nie grasz to widzisz ja wbijam na DM'a się rozgrzewam i idę grać mixy :) Ale sorry nie mam zamiaru wydawać pieniędzy na VIP'a :)

 

No wiadomo, admina daj za darmo, zarezerwuj mi nick, daj vipa, a Ty sobie zapłać 400zł za serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×