Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Blackhill

[Na Admina] Skarga na Sensation`

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

*NIE ZYJE* FoRfItEr : jak mozna grac bez cial

 

*NIE ZYJE* Sensation` : Stol pys

 

*NIE ZYJE* Alkohol to zlo! : mozna plakac

 

*NIE ZYJE* Sensation` : Bez ciala to Cie chyba robili

 

*NIE ZYJE* Alkohol to zlo! : ze ktos nie ma ciala

 

*NIE ZYJE* Alkohol to zlo! : a po p[rostu sie szczelac nie umie

 

*NIE ZYJE* FoRfItEr : sam ryj zamkni

 

Sensation` : Forfiter stol pysk i do gara

 

Sensation` : placzaca pizdo

 

FoRfItEr : sam jestes

 

*NIE ZYJE* Sensation` : forfiter - kup steam'a pizdo kurwa 1 lepsza z net

 

FoRfItEr : i ty masz admina zal

 

Myślałem ze jest ogarniętym adminem a z tego co widzę jakoś na admina używasz ładnych słów. Władza uderzyła do głowy:/

Tyle z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem ten tekst "jak można grać bez ciała" to już zachciało mi się rzygać.

Myślisz że jak nie trafiasz to gościu jest bez ciała?

Co rundę piszesz to samo, więc ślepy by się chyba wpienił, więc dobrze że Ci tak powiedziałem bo jesteś pierwszy lepszy non steam co nic nie wnosi oprócz spiny na serwie z płaczem...

Władza uderzyła do głowy:/

Nie pierwszy raz mam amx moda na serwerze więc nic nie uderzyło mi do bani.

A jeśli tak Cie te słowa bolą to przejdź się na dwór i powietrza w płuca nabierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens mógłbyś trochę rzeczywiście przyhamować , może Cię poniosło.

 

a FoRfItEr trochę ogarnąć i pogodzić się z porażką ,a nie płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie twoje zdanie w grze mnie rozbawiło

FoRfItEr : i ty masz admina zal

Dałem setki banów, zdjęć a tylko parę osób przyszło na forum ze skargą bądź prośbą o ub...

Wiem że wszystkim z serwerowni nie dogodzę, jak jest spam na u@ gdy ktoś czituje, nie idzie do paki, bluźni, obraża, stoi, leży i kuca. Lecz staram się kontrolować to w miarę, poświęcam swój wolny czas kiedy mógłbym sobie strzelać tak jak ty, ale nie ja wole siedzieć i łapać osoby które grają na wspomagaczach.

Więc nie wiem czy tak "żal" jest mojej osoby.

Jeśli chcesz zobaczyć jak to jest to zdobądź steam'a i napisz podanie a może będzie rozpatrzone pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam mu nic do zarzucenia a, szczegolnie, kiedy chodzi o ns. Sam kiedyś nie wychamowuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie lubię jak gracze płaczą, że bez ciała gdy nie mogą trafić albo wołają aim, bo dostali baniaka. Ale Sensation powinieneś troszkę przyhamować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..lub poprostu zignorować typa.

 

Są ludzie którzy do każdego deda mają jakiś pretekst , np.

"hp.. "

"bezgłowie "

" bez ciałą ! "

"skonczylo mi sie amoo "

"farciazz "

" tak w 5 ...moze jeszcze wiecej... "

 

^ problem w tym że po każdym swoim dedzie wymieniają jeden z tych powodów i wiele innych .

z własnego doświadczenia wiem że to wkur**a

 

nie dziwie się Sensowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabaluga może proponuje chodzić, bo ktoś Ci kiedyś przypierpoli słownikiem w leb ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche faktycznie ponioslo kolege, to 5 punkt regulaminu ktory sie akceptuje, cyt: "Obowiązkiem każdego Admina jest zachowanie kultury oraz opanowania niezależnie od okoliczności." Jako admin Sens jest dobry ale nad opanowaniem musi popracowac. eot

 

btw. Sens jak to z toba jest ?:D Raz jestem adminem , raz nie, ostatnio chyba 2 razy nie byles admem i znowu wrociles :D Ja juz sie pogubilam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie potrafisz się pohamować to ja nikogo nie trzymam.

 

btw. Sens jak to z toba jest ?:D Raz jestem adminem , raz nie, ostatnio chyba 2 razy nie byles admem i znowu wrociles :D Ja juz sie pogubilam :)

 

Nie za długo to rozwiążę całkiem. Jak dla mnie to kolego masz całkowity brak honoru. Wyrzuciłem Cię z grona adminów za brak tagu w nicku na steam orz ignorancję wobec mojej osoby. Jednak po zastanowieniu postanowiłem dać Ci drugą szansę, Ty zdeklarowałeś udzielać się więcej na forum oraz dodać Tag.

 

No cóż, miałeś go cały 1 dzień i go usunąłeś. Jest to kpina. Jestem nerwowym człowiekiem, ale staram się tego nie okazywać, lecz to się wyczerpuje powoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś sobie chłopie nagrabił :< Kurcze... człowiek do rany przyłóż, a tu nagle takie kwiatki wychodzą.

 

Mnie też się zdarzy pocisnąć kogoś raz na sto przypadków, ale wtedy bardzo żałuje, ale też mam jakiś konkretny powód ku temu. Jest to do przebolenia, ale jeżeli chodzi o kwestię samego admina (to co opisał Petrus), to już jest trochę nie fair. Z tego co wiem, to admin jest darmowy - zatem pewne wymagania w zamian są. Należy to uszanować, jeżeli jest się uszanowanym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym Sensacje wywalił w piz.. :D!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytując twój podpisu pod profilem:

 

Jebać wszystkich tych,którzy sieją ferment,

na osiedlach i przez jebany internet

autorów afer, plotek i toksyn

prowokatorów, zer które nie mają dosyć.

 

"Jebać wszystkich prowokatorów, zer które nie mają dość"

 

Mówisz o sobie w tym podpisie?, bo patrząc na twoją wypowiedź w tym temacie to jesteś prowokatorem i zerem które nie ma dosyć, daj sobie pass i następnym razem gdy przepiszesz tekst z google to przeczytaj go chociaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jan nie wiem jak możecie kablować na swoich kumpli . Z tego co pamiętam to senastion jest odpoczątku założenia serwa .

Proszę o nie odbieranie admina senastionowi .

Karzdy może mieć kiepski dzień i wyjść z siebie np: jak on .

Dla mnie to trochę chore nie wiem jak dla was.

Sam miałem już z 5 razy złożyć skarge na admina z cod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też nie wiem jak można kablowac na kumpli z gry , rozumiem że to nie to samo co kumple z podwórka , ale liczy sie zasada żeby nie kablowac , dla mnie to jest tak zwane FRAJERSTWO ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumiem że to nie to samo co kumple z podwórka , ale liczy sie zasada żeby nie kablowac , dla mnie to jest tak zwane FRAJERSTWO ...

 

zgadzm się

WAŻNE ŻE KUMPEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To nie jest donoszenie, tylko równouprawnienie. Nie wszystko wszystkim wolno.

 

2. Co do tematu to daje Adminowi ostatnia szansę, ok nie chcesz mieć tagu w nicku? masz czas 2 dni na wklejenie 5 linków reklam w odpowiednim dziale i odświeżać go raz w miesiącu dodając 5 linków.

 

3. Arnold, mam już dość.

 

Jeżeli nie zaczniesz używać mózgu, to dostajesz tu bana. Ja też czasem robię błędy, ale istnieje jakaś granica.

Tak ciężko jest kliknąć na wszystkie podkreślone napisy prawym przyciskiem i poprawić?

Jeżeli się nie dostosujesz to dostaniesz kolejne ostrzeżenie, zgodnie z regulaminem, które pozbawi Cię możliwości pisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×