Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
S@ndro

Skarga na admina loleq

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

gdyż niezobaczyłem żadnego wzrou na skragę pisze ją odręcznie ( jeśli jest przepraszam za źle napisaną )

 

Skarga na Admina - Loleq

godzina - między 20:30 - 21:00

 

 

Witam moj nick z gry to "Mam Cie noLajfieeee" chcialbym zgłosić skargę na admina o nicku lolq . Pierwszą rzeczą jaką jest to całkowity brak znajomości o odróżniania graczy stałych od graczy dorywczych na serwerze Only DD2 , Brak reakcji na jakiekolwiek wiadomości na u@ . Więc na początku sam prowokowałem admina żeby dał mi bana żebym sie konkretnie wkur*** i napisał ta skarga na niego . Otóż gracz o nicku " =)" oczywiście NS dodał juz bana od Osamy był to ten sam gracz co grał teraz ponieważ można było to poznać po dziecięcym głosie . Jeśli ktoś nie wierzy można sprawdzić na hltv . Gdy pisze do lolq ze gra na aktywnym bo troche juz gram na waszym dobrym serwerze widze kto gra często a kto jest z doskoku na jeden raz . Prosił bym o sprawdzenie tego .

 

 

ps. prosze o unban bo to jest ban nie uzasadniony ktory dał mi lolq typu z rezonem "grozisz mi" ban 1h prosze o unban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałeś bana tylko na 1h ... , admin czasami ma troche pracy na serwerze i nie może wszystkiego na raz sprawdzic , troche wyrozumiałości : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie odróżniam graczy stałych od 'dorywczych', gdyż moja gra ogranicza się do wchodzenia na wezwania.

 

Ciesz się, że nie dostałeś dłuższego bana.

 

 

Twój sposób na motywowanie admina jest lekko mówiąc irytujący. To, że jestem na serwerze to nie znaczy, że akurat siedzę przy kompie.

 

zadowolony? masz co chciałeś, marnujesz tylko mój czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×