Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Osama

Dane z telefonu.

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem zapytać czy ktoś zna jakiś program abym mógł ściągnąć SMS/Kontakty z telefonu na komputer ponieważ wyświetlacz w tel. mi padł i mam już nowy ale potrzebuje pare SMS ;)

Za pomoc PIWO! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huh zależy jaki masz telefon, nie wszystkie da się podpiąć.

Musisz mieć bluetooth lub kabel usb. W "nowszych" modelach po podpięciu wczytuje telefon jak pendrive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG KP500 (cookie).

Nie mam w kompie bluetooth ale USB śmiga.

U mnie też czyta jak "pendrive" ale są tam tylko zdj,filmy,muzyka itd. SMS nie znalazłem.

;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszystkie marki telefonów mają program takiego typu , ale np. Nokia ma program Nokia PC Suite , który po podłączeniu telefonu tej marki do usb rozpoznaje jego model , a na komputerze jest dotęp do całego menu telefonu , galerii , kontaktów itp. Jest chyba taki program LG PC Suite , który najprawdopodobniej działa podobnie do tego z nokii , ale nie wiem czy da się tam odczytać też wiadomości tekstowe. W każdym razie spróbować nie zaszkodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się bo już tak robiłem na se k800i.

 

Z tym, że za każdym razem korzystałem z programu dołączonego w płytce z telefonem.

Poszukaj na stronach producenta, może mają download lub na innych stronach pod swój model. Na pewno ktoś to wrzucił do sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmmm ;D

No więc działa LG PC Suite II.

ALE mam dostępną tylko 1 funkcje ;D A mój telefon czyta jako jakiś "Music Sync Player". ;( I jedyne co mogę robić to wklejać muzykę ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×