Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
someone.

podanie o admina Lullaby :)

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Nick z Serwera: Lullaby, wczesniej jako someone, console :)

Steam ID: STEAM_0:1:33651457

Staż gry: 2 lata około :)

Wiek: 15 :)

Czas spędzony na Serwerze: jesli chodzi o godziny, to około 300h, jeśli chodzi o dni ogólnie, to około roku :)

Doświadczenie w Adminowaniu:8/10

Znajomość AMXX: 8/10

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Więc, wbiłem dziś na kopytkowy dd2, z którym jestem związany. Wchodzę, a jeden z graczy się pyta "mogę odpalić haxy?" , dwie osoby się wypowiedziały, po czym odpalił.. aima. Pisałem do Malesiaczka, Petrusa, no ale zajęci pewnie, więc chciałbym Wam pomoć :) Miałem już tutaj administratora dwa razy, starałem się o posadę moderatora - ale nie było co robić w forum ogólnotematycznym :D. Mam nadzieje, ze ponownie je zloze :). Ostatnimi czasy nie wypowiadałem się na forum, lecz wchodziłem prawie codziennie - Petrus pewnie może sprawdzić :)

Mikro: Tak :)

Kontakt gg: 6759398

Składka: Niestety nie, staram się o darmowego administratora, ale czasem coś mogę odpalić $ :)

Akceptacja Regulaminu: Akceptuję

Reklamy:

http://cs-soplica.com/topic/52532-cs-kopytkopl-zapraszamy/

http://www.cs-maxskills.pl/topics16/cs-kopytkopl-zapraszamy-vt25930.htm#100513

http://grudziadz-cs.pl/viewtopic.php?p=42672#42672

http://cs-hax.com/cs-kopytko-pl-zapraszamy-t73879.html

http://zakladkarny.com/archiwum/73160-cs-kopytko-pl-zaprasza.html#post339346

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżeli mogę się wypowiedzieć to powiem tyle. Jeżeli przegrałeś jakiś już czas na tym serwie i oddałeś jakąś cząstkę siebie w ten serwer to ja jestem jak najbardziej na tak. Grasz 2 lata masz 15 lat. hmm.... jeżeli już miałeś tutaj admina czyli bardzo szybko musiałeś wiele się nauczyć. Masz może jakiś dar który sprawia, że ogarniasz zuchwałe i inteligentne

czitowanie:P? Poza tym serwerem miałeś kiedykolwiek adma gdzieś indziej? Poza takimi gdzie się kupuje na okres jednego miesiąca za x złotych???

 

Przyznam, że jako młoda osoba, u której kształtuje się charakter porywasz się na ogromną odpowiedzialność ale skoro robisz to po raz, któryś tam z kolei. Good4U.

 

 

 

Nie neguję Twojego podania a nawet jestem za, jeżeli ogarniasz na tyle, żeby poradzić sobie to jak najbardziej.

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiker nie martw się o someone'a. On jak zawsze da rade.

Wracaj wracaj some.

Przynajmniej będę mógł sobie w spokoju pograć, bo odkąd jestem adminem, to zostałem mistrzem specta xD.

Jak będzie someone to będzie młody gonił czitów, a stary będzie "grał w gre".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych przeciwwskazań!

Someone adminował już na serwerze i robił to dobrze.

TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę tak od siebie:

 

Aż miło się czyta Wasze wypowiedzi :)

 

Tiker

Poza tym serwerem miałeś kiedykolwiek adma gdzieś indziej?

 

 

 

6. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS - nie podawaj tu linków do innych sieci

 

Trzymam się ściśle regulaminu :)) . Tak, miałem, dwa razy.

 

On jak zawsze da rade.

Wracaj wracaj some.

Przynajmniej będę mógł sobie w spokoju pograć, bo odkąd jestem adminem, to zostałem mistrzem specta xD.

Jak będzie someone to będzie młody gonił czitów, a stary będzie "grał w gre".

 

Miłe, dzięki :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie jestem przekonany. Zdecyduj się, już dwa razy rezygnowałeś z admina. Wtedy mogłem się na to zgodzić, gdyż miałeś płatnego admina. Wiadomo, nie zawsze jest kasa, więc mogły być przerwy.

 

-.^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecyduj się, już dwa razy rezygnowałeś z admina.

 

Raz ;* . Pierwszym razem to mi zabrales, nie wiem z jakiego powodu.

co do kasy to była, ale przestałem grać w kantera, więc po co miałbym płacić za coś, z czego nie korzystam ? :) . Nie grałem w kanterka z 2 miesiące, więc.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie kazdy kto ma steam i jest uczciwy wobec wszystkich i gra duzo na kopytko powinien miec admin wchodza tam cziterzy i nie ma admina co zrobi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdanie kazdy kto ma steam i jest uczciwy wobec wszystkich i gra duzo na kopytko powinien miec admin wchodza tam cziterzy i nie ma admina co zrobi?

Jasne, pewnie :D Dajmy adma wszystkim, a co tam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie o to chodzi poprostu na kopytko wchodza cziterzy i co mam zrobic ja adm nie ma? ja gram prawie calymi dniami na kopytko bo nie mam nic do roboty chyba ze ide w pile pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale nie o to chodzi poprostu na kopytko wchodza cziterzy

Na każdy serwer wchodzą cziterzy. Nie tylko na kopytko

 

co mam zrobic ja adm nie ma?

Pójdź po admina na inny serwer, ponieważ każdy admin ma admina na każdym serwerze i zawsze jakis jest w grze, a jak ci się nie chce to nagraj demko i wrzuć na forum...

 

Koniec spamu na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

someone. wiek - 15 wg mnie to nie mało, ja mam 14 i dostałem admina, a nawet doświadczenia nie miałem , no ale w końu trzeba było je zdobyć ;p Ty już tu adminowałeś, doświadczenie masz. Jestem na [glow=green]TAK ![/glow]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to zrezygnowałeś jak były już darmowe adminy, także teksty, że nie grałeś 2 mies mnie nie przekonują.

Jeżeli ktoś jest fer wobec mnie to ja tak samo się zachowuję wobec niego, o ile robi to co do niego należy.

 

 

Dam Ci admina, ale musisz udzielać się więcej na forum itp.

Dostosuj się do wszystkiego w regulaminie i tematów przyklejonych w admin chat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×