Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KoZa08

Seszele - skarga

53 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę nikogo obrażać, ale Ty chyba ze zrozumieniem nie potrafisz czytać? Proszę, abyś napisał mi co jest obraźliwego w połykaj? Ty mi piszesz o tym, że upomnienia jakieś, wytłumacz mi co jest obraźliwego w połykaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście to jest interesująca skarga, niestety jest późno więc już lekko zasypiam ale dorzucę od siebie tyle że słowo "połykaj" jest sugestywne, i jeżeli admin upomina na t-say żeby nie wyzywać, gracz powinien się dostosować, jeżeli jednak, dwóch kumpli żartobliwie używa takiego określenia wobec siebie, wtedy właściwie nie ma za co banować... Inna sprawa do kogo to było, do admina czy do kumpla? Bo takie robienie sobie na chacie jaj z admina przy pomocy kolegi potrafi być wkurzające i powinno zostać ukarane banem.

P.S. Koza, wyrażenie "Spokojna Twoja rozczochrana" jest dla Ciebie obraźliwe? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina leży po obu stronach.

 

Admin nie ma obowiązku wczytywać się w rozmowę i monitorować na bieżąco słów, które rzucacie pod adresem innych osób. Na serwerze zostało dopuszczone możliwość używania wulgaryzmów, lecz z wykluczeniem ich wobec innych graczy. Wiadomo, gra i zabawa i fajnie jest się czasem pośmiać, ale pamiętajcie o innych graczach, których takie rozmówki mogą irytować.

Obaj macie steam, a więc po ostrzeżeniach admina rozmowa powinna się toczyć dalej na komunikatorze.

 

Co do admina, to jeżeli gracze Ci uzmysłowili, że jest to dla jaj i nie mają na celu nikogo obrazić to ban na godzinę to lekka przesada. Jeżeli upominałeś ich wcześniej to należało dać bana na 5 min. Nikt nie będzie czekał godziny, aby wejść na serwer.

 

Co do skargi, to podoba mi się rozbudowanie. O to właśnie chodzi w forum, aby się wypowiadać, a nie kisić. Wiadomo, nie zawsze można siać offtopikiem, ale jeżeli konwersacja jest kulturalna to skarga na cztery strony w niczym nie przeszkadza.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×